Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Терезів – грудень 2013 від Марфи Бомбушкар


Останнім часом життя було занадто складним для Терезів, проблеми з грошима, та й інші неприємності. Але в грудні настає час вчиться чомусь практичному, їздити на короткі відстані, спілкуватися з родичами. Гарний час, щоб відпочити. 2 грудня Терези відчують бажання в отриманні знань, комунікації, поїздках.

Ви так само можете виявити, що Вам належить вести важливі переговори, якщо це так, тоді результати від них слід чекати 17 грудня.

7 грудня Терези відчують величезний прилив сил, бажання відстоювати своє Я, бажання керувати, командувати. Ви будете сповнені енергії, хоча спад очікується в період з 21 грудня до 31 січня, станете активнішими і наполегливими. Будете наполягати на своїй правоті, навіть якщо й не праві, станете трохи егоїстичні. У Терезів є шанс, є бажання і енергія – змінити себе і навколишній світ. У продовж 8 місяців Ви будете головною метою для себе.

17 грудня покличе Вас, знову, в дорогу, але вже дальню. Ймовірно, що ця подія буде пов’язана з будинком і сім’єю. Всесвіт змусить Вас зробити рішення, можливо примусити когось або проконтролювати.

Так само, починаючи з 17 грудня у Терезів почнеться, знову, бажання до змін у відносинах. Ви можете зустріти когось нового, або неординарного. Захотіти підняти відносини на вищий рівень.

Але хочу Вас і засмутити, Ви можете відчувати себе в не своєю тарілці, і після 17 грудня отримати неприємні новини, від чоловіка або партнера, які б Ви не хотіли чути.

21 грудня до 31 січня Ваги можуть відчути занепад сил, сповільниться ситуація вдома, пов’язана з рідними. Не слід робити ніяких радикальних змін в іміджі. Ви можете переглянути свої відносини, у Ваше життя може повернуться старий партнер або Ви побажаєте дізнатися щось про нього. Ви станете більше уваги приділяти роботі, можете почати відчувати що Вас там не люблять і не цінують. Можете втратити інтерес до роботи.

Ваша кар’єра, здається, одна область, яка світить, тому переконайтеся, що зосередитися на тому, що, важливо для Вас. Можливо, ви захочете втратити себе у вашій роботі, коли все стає напружено і в інших сферах життя, даючи вашій роботі більше уваги, і на роботі Ви будете відчувати, що Вас дуже люблять і цінують. Крім того, завдяки наполегливій праці зараз, ви будете генерувати можливості у найближчі місяці.

Новини отримані 24-25 грудня – зроблять Ваш настрій, напружать Вас. Напруга може бути пов’язана с коханцем, дружиною, турботою про дітей, прогресу творчого проекту. Необхідно буде дати відповідь, досить швидко, це питання може підняти Вас вгору і здивує Вас, шокує. Намагайтеся бути обережними в ці дні, щоб не трапилося ніякого нещастя.

Другим, не приємним періодом для Терезів буде 29-31 грудня. Відносини розжаряться, виникнуть проблеми зі здоров’ям і психічним станом. Труднощі можуть бути викликані Вашим діловим партнером або конкурентом, або чоловіком. Або, можливо, Ваш партнер принесе новину, яка вимагатиме Вашої допомоги і підтримки.

Не слід нічого планувати на ці дні, Ваші плани будуть міняти дуже швидко, під впливом зовнішніх причин.

Найважливіші дати для Терезів в грудні 2013

Хороші дати в грудні : 1-3, 6-7, 10-11, 15-16, 20.

2 грудня – поїздка, навчання і продаж \ покупка – це те, що буде хвилювати Вас перших два тижні місяця.

3 грудня – хороший день для покупок.

7 грудня – настане період у Вашому житті, тривалістю в 8 місяців, коли Терези стануть активнішими, більш егоїстичними, більш націленими на себе. А так же агресивними, сексуальними, не бажаючими терпіти і мовчати.

10 грудня – Вас чекає багато сюрпризів, покупок, подорожей, спілкування.

12 грудня – сенсаційний день для Вас.

17 грудня – принесе Вам хороші новини, від іноземців, покровителів.

17 грудня – почнуть відбуватися, знову, зміни у відносинах.

21 грудня – 31 січня – притримайте своїх коней! Не час для радикальних змін себе, перегляд відносин.

24-25 грудня – стежте за своєю мовою, і словами партнера. Можливий скандал.

29 грудня – спілкування не Ваш коник в цей день.

30 грудня – раптові зміни.

31 грудня – так само проблеми, пов’язані з авторитетом і бажанням управляти.

Останні дні грудня будуть вкрай складними для більшості знаків Зодіаку. А так же принесуть великі зміни у всесвіті.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.12.13

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 52 T. 0,330