Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Терези – жовтень 2018 – Марфа Бомбушкар


Важливий місяць для Терезів. Період з 5 жовтня по 12 листопада, що впливає на весь Зодіак, буде мати сильний вплив на Вас, переоцінку, регрес, затримки для Терезів в питаннях особистості, фінансів і відносини. У цьому місяці буде досить багато негативних періодів, але сильного вплив на Терезів вони не матимуть, хоча з фінансами і боргами треба бути обережніше. Місяць продовжить приносити багато інформації до середини жовтня. В кінці місяця повториться сприятливий період, який був в серпні-вересні, що приносить Вам харизму, успіх, впевненість, гармонійність, поліпшує відносини і фінансову сторону життя. Якби не маса негативних періодів, які не дуже помітні для Терезів, можна було б сказати, що гороскоп на жовтень сприятливий. Все найважливіше відбудеться спочатку місяця, важливий пік.

З 18 липня по 6 жовтня зміцнюйте і реформуйте сімейну сферу і роботу, здоров’я, психологічний стан, підтримку від інших і борги. З 9 вересня по 31 жовтня заробляйте гроші, збагачуйтесь, інвестуйте, будуть і напружені\небезпечні періоди в жовтні. З 11 вересня по 15 листопада прилив сил, енергії, активності, активніше в любові і розвагах. З 21 вересня по 10 жовтня багато інформації, час навчатися, заводити знайомства, відправлятися в поїздки.

Період про який було написано на початку цього гороскопу для Терезів з 5 жовтня по 12 листопада детально описаний в загальному гороскопі на жовтень, все ж це загальні тренди і однаковий вплив на всіх, тільки для кожного знака буде своя відмінність. Для Терезів цей період буде особливо помітний, сильний, впливовий. Повернення, переоцінка, затримки в розвитку нового стосуватимуться не тільки фінансів і відносин (як для всього Зодіаку), а й для способу життя, стилю, ставлення до життя, цінностей та ідеалів, сприйняття і оцінки себе, поведінки і активності, звичок. Не починайте нові важливі проекти в своєму житті в ці дні, вони можуть бути безрезультатні або незадовільні, а в кращому випадку їх потрібно буде переробити або чекати довго реалізації (навіть півтора року і більше). Але в той же час це час добрий для повернення до старого і переоцінки, до старих життєвих проектів, питань і ідеалам. Завершення старого і оцінки існуючого, відродження старого. Не робіть нових дорогих покупок, не беріть нових боргів і не інвестуйте, не оформляйте нових важливих договорів, не вступайте в шлюб офіційний або громадянський, та й прості відносини нові не починайте. Але розберіться зі старим, відродіть або завершіть.

Повторення періоду, який був з 5 по 12 вересня, тепер буде з 8 по 13 жовтня, з імовірним повторенням скандалів, розтрат, здійснення покупок або інвестицій, боргових питань, творчих, любовних, дитячих. Для Терезів він може бути буде і не настільки помітний, хіба що з фінансовими проблемами, але намагайтеся бути обережніше. Обережніше з романами і витратами, не ризикуйте.

Найважливіший пік на рік для нових починань або зовнішніх нових подій для Терезів, особливо для Терезів народжених під час піку – 9 жовтня, плюс-мінус 5 днів пік, а так само 10 днів спаду після піку. Емоції, бажання, грубість, навіть жорстокість, готовність до усунення або грубості, в ці дні. Час змінювати своє життя, починати щось нове і важливе в житті, якщо почнете самі, то зможете з цим впоратися. А зовнішні події можуть бути неконтрольовані і хворобливі, остерігайтеся ризиків і втрат. Гарний час для особистих позбавлення, але не зовнішніх. Обережніше з рідними, остерігайтеся травм і насильства, психологічні фрустрації.

З 10 по 31 жовтня інформаційний фон для фінансових питань, інвестицій, договорів, джерел заробітку. Нові проекти не починайте, але дізнайтеся більше про існуючі або старі, проводьте переговори, але не укладайте угоди. Отримуйте нові навички в зароблянні грошей, контакти, знання.

Можуть бути конфлікти через гроші або інформацію з 17 по 21 жовтня, конфлікти з «джерелами доходів» і коханими, дітьми. Несприятливий час для переговорів, багато впертості і образ. Обережніше з розмовами.

Другий пік 24 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, дасть акцент на фінанси і матеріальне, заробітки і борги, виплати, доходи і витрати, цінності матеріальні і духовні. Пік буде стрімким, несподівані результати і рішення, усвідомлення. Обережніше з борговими питаннями, спадщиною, джерелами доходів, є ймовірність непередбачених витрат, намагайтеся не ризикувати. Можуть бути і фізичні травми, психологічні зриви. Період бунтарства, бажання змін, можливих втрат.

Вдалі дні для переговорів, представити свої бізнес-проекти інвесторам, обговорити нові джерела доходів і заробітку грошей, депозити, показати себе клієнтам з 25 по 27 жовтня, але не укладати угоди. Більше харизми і вітальності для Терезів в ці дні.

Слухайте свою інтуїцію в фінансових питаннях, щодо інвестицій, накопичень, різних джерел доходів, використовуйте свої знання і контакти для збагачення, непоганий період для здійснення покупок і переговорів з 27 по 31 жовтня. Прикраси і дуже дороге в ці дні краще не купувати, але необхідне можна. Хороші дні для здобуття нових навичок і знань для заробітку грошей.

З 27 жовтня по 4 листопада повториться період, який був з 9 по 15 вересня, можуть повернутися старі теми, а можуть виникнути і нові в фінансових і матеріальних питаннях. Багато ексцентричності і егоїзму у Вас, обережніше з боргами і відносинами, спонсорами, кредиторами і боржниками. Багато нетерпіння і уразливості. Обережніше з інтимними стосунками. Несподівані бажання, вчинки, які можуть привести до втрат або розривів.

Вчіться, отримуйте нові корисні для життя навички, читайте книги, спілкуйтеся з друзями, займіться публіцистикою, журналістикою, листуванням, пов’язаним з навчанням з 31 жовтня по 1 грудня. Оновите та розширите свої знання, покращуйте і знайдіть нові.

З 31 жовтня по 2 грудня повториться період, який був з 7 серпня по 9 жовтня, ймовірно, що до 12 листопада він буде повертати старе, а після 12 вже час починати нове. Дуже сильний і сприятливий період для Терезів, особливо для жінок. Більше впевненості в собі, привабливості, чарівності, харизми, розберіться в собі і своєму іміджі до 12 числа. Час оновити свій гардероб і імідж після 12 листопада. Налагодити стосунки, відстояти свої права. Покращиться фінансове становище і це гарний час для заробітків, а для покупок дорогого після 12 листопада. Налагоджувати відносини з важливими людьми, знаходьте нові відносини після 12 числа. У шлюб не вступайте до 12 числа, а після можете обговорювати заручини і шлюбні питання. Можна і розірвати з легкістю існуючі відносини до 12 числа, а після у Вас буде шанс знайти нові. Намагайтеся бувати більше на публіці, заводити серйозні зв’язки. Більше енергії у Вас і можливостей показати себе.

Важливі дати і періоди в гороскопі на жовтень 2018 для Терезів

З 5 жовтня по 12 листопада – регрес, переоцінка, затримки, щодо Вас, фінансів, відносин.

9 жовтня, пі, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – це дні для нового початку, можливо хворобливий пік.

З 10 по 31 жовтня – інформація для збагачення.

24 жовтня, пік, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – це дні кульмінацій і завершень, акцент на фінанси і багатство, можливі несподівані результати.

З 31 жовтня по 1 грудня – вчіться і спілкуйтеся.

З 31 жовтня по 2 грудня – фінанси, відносини, харизма, успіх.

Гороскоп опублікований 28.09.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 12 T. 0,168