Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Терези – вересень 2018 – Марфа Бомбушкар


Активний місяць, приріст сил, багато таємної і явної інформації, розмов і поїздок, спілкування, активується фінансова сфера і питання збагачення, енергія для захоплень і розваг. Не всі негативні періоди місяця матимуть сильний вплив на Вас, але з фінансами і відносинами варто бути обережніше. В кінці місяця час підводити підсумки для відносин і життя, гнітючий період. Багато сприятливих періодів для психологічної та духовної гармонії, здоров’я.

З 18 квітня по 6 вересня, фоновий період переоцінки сімейної сфери і нерухомості, затримок, повернення старого. З 29 червня по 6 вересня у Вас багато спілкування, багато новин від друзів і обговорення планів на майбутнє, час дізнаватися друзів краще. З 7 серпня по 9 вересня більше харизми, сприятливий період для відносин, фінансів, громадської активності та він повториться в жовтні-листопаді. З 13 серпня по 10 вересня енергійний період в сімейних питаннях, скандалах, ремонтах, досягнення. З 18 липня по 6 жовтня зміцнюйте і реформуйте сімейну сферу і роботу, здоров’я, психологічний стан, підтримку від інших і борги. З 30 серпня по 23 вересня сприятливий період для поліпшення і змін, позбавлення, в сімейній і фінансовій сферах, цінностях.

Хороші дні для спілкування, поезії, письменницької роботи з 1 по 5 вересня. Непогані дні для переговорів і укладення угод.

Конфліктний період для відносин і фінансів, втрати і скандали з 5 по 12 вересня. Для Терезів він, може, бути не настільки помітний, але все ж будьте обережніше і особливо з фінансовими питаннями (заробітками, інвестиціями, покупками). Можуть бути скандали з коханими і дітьми, проблеми з любовними романами. Посилиться Ваше роздратування в любовній сфері, нетерпимість, схильність йти на ризики в розвагах.

З 6 по 21 вересня час дізнаватися таємниці, збирати плітки, розбиратися з таємною інформацією, дізнаватися езотеричне.

Бережіть здоров’я з 6 по 9 вересня, не беріть на себе великі обов’язки і не давайте обіцянки на роботі.

З 9 по 13 вересня приділіть увагу своєму внутрішньому світу, психології, духовності, комплексам, таємниць – це все можна змінити, гармонізувати, поліпшити. Теж можна зробити і з сімейними питаннями. Це сприятливі дні для позбавлення, багато духовних сил і сили волі.

З 9 вересня по 31 жовтня період акцентував фінансову сферу, заробітки, доходи, інвестиції, покупки. Це сприятливий період для відновлення існуючого і набуття нового. Займіться своїми проектами і доходами, накопиченнями. На жаль, спочатку, період буде негативним і можуть бути несподівані витрати або втрати з 9 по 15 вересня, в ці дні намагайтеся діяти обдумано.

З 9 по 15 вересня багато ексцентричності і егоїзму у Вас, обережніше з боргами і відносинами, спонсорами, кредиторами і боржниками. Багато нетерпіння і уразливості. Обережніше з інтимними стосунками. Можуть бути втрати.

Пік 9 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, пік дасть нове, новий етап. Акцент на духовний світ, таємниці, секрети, езотерику. Акцент на здоров’я, комплекси, психологічний стан. Дні можуть бути оманливі, але варто почати новий етап духовного зростання або оздоровлення, можна починати нові таємниці, а можна і просто побути наодинці або відправитися на відпочинок. Пік посилить багато трендів.

З 11 вересня по 15 листопада приріст активності, енергії, для розваг, любові, творчості, азарту, а так же приріст енергії, сприятливий період. Займіться своїми хобі, любов’ю, романами, розвитком цього і оновленням. Спочатку можуть бути проблеми, через поспішності або бажання руйнувати, скандалів з 11 по 24 вересня. Період вже був з 16 травня по 13 серпня.

Конфліктний період для Зодіаку, але не настільки конфліктний для Терезів, тільки якщо Ви схильна до конфліктів людина, з 11 по 24 вересня. Варто бути обережніше з романами зі спонсорами, любовними романами в цілому, боргами.

Дуже гарний час для публіцистики і публічних виступів, показати свої знання, поезії з 19 по 25 вересня, багато новин. Хороші дні для спілкування і навіть хвастощів знаннями і знайомствами, відстоювання своїх думок.

З 21 вересня по 10 жовтня – це час для навчання, посилиться Ваш інтелект, публіцистики. Багато новин і спілкування, можуть бути відрядження, укладення угод. Оновіть свої знання і знайомства.

Пік 23 вересня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів, пік посилить тренди, принесе інформацію, завершення, рішення. Найбільший акцент на важливих відносинах і Вас, варто приймати рішення що робити і куди рухатися, завершувати або продовжувати, розібратися в собі і партнерах. На другому місці питання сім’ї та кар’єри, теж можна приймати рішення щодо продовження або завершення. Багато новин, при цьому негативних, можуть бути розчарування і обмеження в стосунках, сім’ї, кар’єрі, необхідно проявити завзятість і труд або можете втратити.

Бережіть здоров’я з 24 по 27 вересня.

Додатковий приріст енергії з 25 вересня по 1 жовтня, фізичних сил і вітальності. Можна направити це на розваги і творчість, але краще зайнятися чимось корисним, реалізувати свої бажаннями.

Важливі дати і періоди в гороскопі на вересень 2018 для Терезів

З 5 по 24 вересня конфліктні дні для Зодіаку, але Терезів може і не торкнеться. Бережіть гроші і відносини.

З 6 по 21 вересня – дізнавайтеся таємне.

З 9 вересня по 31 жовтня – заробляйте гроші і збагачуйтесь.

9 вересня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – приділіть увагу таємному, починайте нове.

З 11 вересня по 15 листопада – приріст енергії.

З 21 вересня по 10 жовтня – інтелект, інформація, знайомства.

23 вересня, пік плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – приділіть увагу відносинам і собі, приймайте рішення.

Гороскоп опублікований 2.09.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 12 T. 0,161