Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Терези – травень 2019 від Марфи Бомбушкар


Багато спілкування, навчання, поїздок, знайомств, фінансових і боргових питань, психології та сексології, нерухомості і сім’ї. Активний період для кар’єри, досягнень, репутації. Повторення сприятливого тренду для сім’ї, роботи, здоров’я. Пікові періоди будуть акцентувати фінансові питання, місяць буде багатим на можливість заробити і витратити.

З 31 березня по 16 травня більше енергії, духовних сил. З 17 квітня по 6 травня більше спілкування і новин про важливих для Вас людей. З 20 квітня по 15 травня період активує відносини, більше уваги до важливих відносин.

З 3 по 8 травня можуть бути скандали, обережніше з іноземцями, судами. Всі конфлікти можуть бути масштабні. Не варто намагатися навчати інших людей.

Пік 4 травня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, нове і посилення трендів під час піку. Найбільший акцент на фінанси, езотерику, психологію, сексологию. Працюйте над боргами, виплатами боргів або новими кредитами, приділіть увагу кредиторам та боржникам. Займіться своєю психологією або вивченням психології. Можуть бути езотеричні інтереси в ці дні і нові починання.

З 6 по 21 травня вивчайте психологію і сексологию, свої витрати, борги, кредиторів і боржників. Оновлення інформацію про борги, спадщину, виплати, кредити, багато новин про це. Є можливість укладати нові угоди і обговорювати існуючі, проводити переговори. Хороший і продуктивний тренд для вивчення психології, містики, сексології.

З 6 по 9 травня можуть бути фінансові проблеми, проблеми з відносинами, сімейні негаразди. Не треба витрачати багато і порушувати правила. Можуть бути обмеження і розчарування. Намагайтеся серйозніше поставитися до відносин, судам, конфліктів.

Два тренда, один хороший, а другий поганий з 8 по 11 травня. Хороший – буде хорошим для спілкування, розвитку відносин, принесе Вам оптимізм і віру в майбутнє, посилить інтуїцію, можливість зробити вдалі угоди і покупки. Поганий – ревнощі, ймовірність втрат матеріальних і конфліктів у відносинах, схильність розірвати відносини.

З 9 по 13 травня тренд для зміцнення домашньої сфери, питань нерухомості, відносин з рідними, фінансової сфери (борги, виплати, спадок, відносин з кредиторами і боржниками). Зміцнювати, офіційно оформляти, вести важливі переговори, структурувати. Можна працювати над своїм психологічним станом, стабілізувати кризи.

З 12 по 13 травня тренд для змін та оновлення, позбавлення, в домашній сфері і питаннях нерухомості, відносин з рідними, фінансах. Зменшуйте свої борги, натисніть на боржників (вимагайте повернути борг або забудьте про нього), проведіть переговори з кредиторами про зміни в боргах, займіться спадковими питаннями. Тренд хороший для хірургічних операцій і психологічних трансформацій.

З 15 травня по 9 червня хороший період для фінансової сфери, переговорів з боржниками і кредиторами, прохань про допомогу і нових кредитах, укладення боргових угод. За допомогою інших людей зможете збагачуватися, як взяттям в борг, так і управлінням чужими коштами. Під час періоду буде багато благодійних трендів. Період буде гармонійно впливати на психологію, зменшить внутрішнє напруження. Займіться тренінгами.

З 15 травня по 19 липня (може по 30), повторення тренда, який був з 8 січня по 4 березня. Ймовірно, повторяться старі події, повторні шанси для реалізації старого і переоцінки, але може бути і повністю нове. Працюйте над своєю роботою, своїм здоров’ям, звичками і обов’язками – це все можна зміцнити, поліпшити, використовуйте творчість і інтуїцію, прозріння. Працюйте і розширюйте, намагайтеся більше прислухатися і допомагати рідним і сім’ї – це дозволить поліпшити сім’ю, будинок, зрозуміти їх краще. Період сильний, але результативний тільки при праці і старань. Так само він хороший для творчої діяльності, письменникам, музикантам, людям пов’язаним з релігією і містикою, допомогою інших (благодійністю, наставництво і подібне).

З 16 травня по 2 липня період, якого не було вже більше 2-х років, що дає енергію для боротьби і реалізації досягнень і цілей, активність в кар’єрі, бажання зайняти більш важливе соціальне становище. Час робити кар’єру, шляхом реалізації планів і битв. Оновлюйте свою кар’єру і репутацію, реалізуйте свої бажання, будете більш егоїстичні і цілеспрямовані. Під час періоду Терези будуть конфліктніше за звичайне, особливо якщо це буде стосуватися їх кар’єри і статусу, конфліктувати з суперниками і керівництвом. У червні можуть бути великі конфлікти, все конфліктне краще робити в травні і першій декаді червня. У червневих конфліктах Вас може чекати успіх, у всякому разі кардинальні вчинки і зміни, дії. Може бути, варто щось зруйнувати, щоб побудувати нове.

З 17 по 20 травня більше егоїзму в поведінці, ексцентризм, уразливості, поспішність і готовності до змін і звільнень. Тренд нейтральний, залежить від особистих гороскопів. Зміни у відносинах і фінансах (борги і виплати). Намагайтеся в ці дні не втратити, не здійснювати дурних вчинків.

Пік 18 травня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, пік посилить тренди, ймовірність завершення, кульмінацій і важливих новин. Він зверне Вашу увагу на фінанси, борги, накопичення і джерела доходів. Подумайте про свою роботу і заощадження, спадщини, виплати. Приймайте рішення про зміну роботи і джерел доходів, завершення проекту, закриття депозиту. Вирішуйте щось колекціонувати або збирати ресурси на щось дороге. Гарні дні щоб розібратися з боргами, спадщиною, виплатами. Під час піку може статися поліпшення здоров’я і психологічного стану. Піковий період повинен бути хорошим, в фінансових питаннях можуть бути несподівані зміни.

Проводьте переговори, пишіть листи, нагадайте про себе кредиторам і боржникам з 20 по 23 травня.

Період принесе багато інформації, поїздок, навчання з 21 травня по 4 червня. Навчайтеся, займіться публіцистикою, дипломними роботами. Шукайте істину і справедливість, беріть участь в судах, важливих переговорах, час показувати свої знання. Інтелектуальний тонус дозволить Вам навчатися масі різної інформації, неглибоко, але багато і поверхнево. Оновіть свою філософію і знання.

Хороший тренд для вирішення боргових питань та сімейних з 30 травня по 2 червня, для зміцнення фінансів і сімейних відносин. Просіть про матеріальну підтримку від сім’ї. Проведіть ділові переговори про кредити, повернення або отримання. Офіційно оформляйте документи з фінансів і нерухомості, спадок, виплат. У цей час Ви будете дуже серйозні і цілеспрямовані.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Терезів на травень 2019

Пік 4 травня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на борги, фінанси, психологію.

З 6 по 21 травня – інформація про фінанси і борги.

З 15 травня по 9 червня – хороший період для боргових питань.

З 15 травня по 19 липня – зміцнюйте і розвивайте роботу, здоров’я, сімейну сферу і сімейні відносини.

З 16 травня по 2 липня – енергія для кар’єри і досягнень.

Пік 18 травня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – завершення і кульмінації, акцент на заробітки і борги.

З 21 травня по 4 червня – вчіться, подорожуйте.

Гороскоп опублікований 02.05.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 29 T. 0,424