Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Терези – січень 2019 від Марфи Бомбушкар


Місяць важливий для сімейної сфери і сімейних питань, багато важливих періодів і трендів. У відносинах і спілкуванні з іншими людьми станете більш енергійними, напористий, образливіше і скандальніше. Буде важливий період впливає на навчання і роботу зі здоров’ям, міжнародні питання. Для Зодіаку січень буде проблемним і напруженим місяцем, Терезам варто бути теж обережніше.

З 1 січня по 14 лютого активний період у відносини. Стосунках з коханими, ворогами, діловими партнерами, близькими для Вас людьми, тими з ким Ви співпрацюєте, конкурентами, чоловіком і дружиною. Період дасть багато бажань, прагнень, готовності до активних дій. Більше наполегливості у відносинах, тиску на партнерів, швидше будете агресивно реагувати на тиск на Вас. У цьому році він дасть багато трендів скандальних, агресивних, конфліктних. Бережіть відносини з рідними, членами сім’ї. Бійтеся бійок і скандалів з ворогами і конкурентами. З іншого боку, для Терезів – знаку миролюбного і готового до поступок – цей період дасть можливість показати свої кулаки, поскандалити за себе і свої бажання. Все залежить від контексту. Але обережніше з рідними, щоб не було розриву.

З 2 по 25 січня, може бути до 1 лютого, обережніше зі спілкуванням, навчанням, зарубіжними поїздками, укладанням угод та інформацією, обережніше в роботі і здоров’ї. Схильність все перебільшувати, сподіватися на багато, звалювати провину на інших і особиста безвідповідальність і лінь. Намагайтеся бути обережніше з поїздками і відрядженнями, виконанням обов’язків і взяттям на себе нових. Обережніше з духовними питаннями, можливість обману або самообману. Бережіть здоров’я, приховані хвороби, хронічні захворювання і надмірні фізичні навантаження можуть бути шкідливі. Обережніше з клієнтами і співробітниками, сусідами і знайомими, щоб не бути обдуреними чи не бути самообдуреними і самі не обманюйте. Період буде повторюватися протягом року 2 рази.

Багато сімейного спілкування, новин про сім’ю з 5 по 24 січня. Оновлення знання про сім’ю.

Час оновити свої знайомства, більше спілкування з 7 січня по 3 лютого, можуть бути романи зі знайомими або у відрядженнях.

Пік 6 січня, плюс-мінус 3\4 дня і спад 10 днів. Під час піку нове, посилення трендів і слід намагатися менше перебільшувати і конфліктувати з іншими і рідними. Акцент на сім’ю, новини від рідних або важливі сімейні події. Можна і самим щось почати в сім’ї, переїзд, ремонт, спілкування з рідними або подібне. Спробуйте зайнятися питаннями нерухомості.

З 8 січня по 4 березня, другий важливі період \ тренд в цьому році і він теж буде повторюватися від 2 до 3 разів. Можливо період буде по серпень місяць. Працюйте над своєю роботою, своїм здоров’ям, звичками і обов’язками – це все можна зміцнити, поліпшити, використовуйте творчість і інтуїцію, прозріння. Працюйте і розширюйте, намагайтеся більше прислухатися і допомагати рідним і сім’ї – це дозволить поліпшити сім’ю, будинок, зрозуміти їх краще. Період сильний, але результативний тільки при праці і старанні. Так само він хороший для творчої діяльності, письменникам, музикантам, людям пов’язаним з релігією і містикою, допомогою іншим (благодійністю, наставництво і подібне).

Короткий, але період сильних в діях і рішеннях, вираженні себе в сімейних питаннях і відносинах з рідними, нерухомістю з 9 по 13 січня. Оновлення, позбавлення, усунення, відродження. Займіться своїм будинком і відносинами з рідними. Навіть втрати в ці дні не будуть настільки погані, на жаль, вони можливі.

Після 5го продовження.

Гороскоп опублікований 30.12.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 25 T. 0,171