Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Терези – січень 2018 – Марфа Бомбушкар


Основний акцент буде на сім’ї і будинку, нерухомості. Багато новин, поїздок, розмов пов’язаних з рідними і будинком. З грудня у Терезів йде активний період витрат і доходів, роботи і покупок, він завершиться в кінці січня. В кінці місяця почнеться період любові і творчості. Проводьте більше часу з рідними в січні, плануйте і починайте реалізовувати масштабні проекти. Місяць дуже сприятливий, напруга тільки в середині січня.

З 11 січня по 1 лютого багато спілкування з рідними і сімейних новин, важливих. Гарний час писати рідним листи і показати свої знання. Вирішувати бюрократичні питання стосовно нерухомості та рідних.

Час ексцентричних вчинків, маси бажань і емоцій, схильності до руйнування і екстремізму, поспішності і егоцентризму з 12 по 17 січня (може бути трішки довше), особливо це буде помітно у відносинах, покупках, сім’ї, любові. Намагайтеся бути стриманіше в ці дні в своїх бажаннях, не поспішати, не ображатися, напружений період швидко пройде. Можуть бути дуже несподівані зміни у відносинах і сім’ї, швидкі, особливо під час пікового періоду.

Піковий період буде 16 січня, плюс-мінус 4 дня пік і спад 10 днів. Період нового в сім’ї, нерухомості. Можете зважитися на переїзд, можете зважитися бунтувати перед рідними, може це будуть і зовнішні зміни з членами сім’ї або нерухомості. Намагайтеся не допустити скандалу між рідними і партнерами, коханими. Маса новин і несподіваних рішень в ці дні, вдалий час для старту.

Період творчості і любові з 18 січня по 11 лютого. Оновлення любові і творчості. А може і просто бажання відпочинку і азарту, захоплень і розваг. Більше харизми для Терезів.

27 січня завершиться активний фінансово-матеріальний період, коли витрачали і заробляли більше звичайного, почався він у грудні. З 27 січня по 18 березня, можливо, буде час, що підходить для навчання, особливо інших. Будете бажати всіх повчати, гарний час для вчителів і наставників, публіцистів. Активніше будете в спілкуванні зі знайомими. Дуже-дуже маловажний період для Терезів.

Важливі дати і періоди в гороскопі на січень 2017 для Терезів

З 11 січня по 1 лютого – сімейне спілкування.

16 січня, плюс-мінус 4 дня пік і 10 днів спад – акцент на сім’ю, старт або несподівані зміни.

З 18 січня по 11 лютого – час для творчості і любові.

Гороскоп опублікований 10.12.2017 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,387