Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Терези – серпень 2018 – Марфа Бомбушкар


Хороший місяць для Терезів, негативний період в першу декаду гороскопу не матиме на Вас великого впливу, але все ж намагайтеся бути обережніше до 10-13 серпня. Місяць акцентує питання дружби і планів на майбутнє, колективів, роботи, обов’язків і здоров’я. У серпні буде багато повторення старого, що було в минулому. Багато сприятливих періодів для фінансів і роботи, здоров’я і цінностей, сім’ї та питань про рідних. Більше гармонії і харизми для Вас.

З 16 травня по 13 серпня багато енергії для творчості, любові, розваг, та й взагалі стало більше енергії у Вас, з 27 червня по 13 серпня повернення старого або хороші дні щоб відродити старе. З 29 червня по 6 вересня у Вас багато спілкування, багато новин від друзів і обговорення планів на майбутнє, час дізнаватися друзів краще, а з 26 липня по 19 серпня хороші дні відродити стару дружбу і переоцінити існуючу, а так само плани і колективи. Гарний час побути наодинці, можуть бути таємні романи або переговори з 9 липня по 7 серпня. З 18 липня по 6 жовтня зміцнюйте і реформуйте сімейну сферу і роботу, здоров’я. З 25 липня по 10 \ 13 серпня чреда небезпечних і конфліктних періодів, в любові і розвагах, фінансах і боргах, періоди для Терезів не такі помітні. Детально про всі ці періодах в минулих гороскопах.

З 1 серпня по 1 вересня час працювати над своєю творчістю, збагаченням, роботою, обов’язками. Багато творчого потенціалу та інтуїції для цих сфер. Вдалий час підлікувати здоров’я, особливо нерви. Налагодити робочі відносини. Період вже був з 23 листопада по 14 грудня минулого року і з 11 травня по 13 червня цього року, детально описаний в тих гороскопах.

З 4 по 9 серпня намагайтеся багато не витрачати, не перебільшувати в дружбі, не витрачати багато на друзів і не хвалитися матеріальним.

З 6 по 9 серпня дуже романтичний період, гарний час завоювати любов і визнання. Дні гарні для заробітку грошей і здійснення обдуманих покупок за бажанням.

З 7 серпня по 9 вересня дуже сприятливий період для Терезів, особливо для жінок. Більше впевненості в собі, привабливості, чарівності, харизми. Час оновити свій гардероб і імідж. Знайти нові відносини, налагодити відносини, відстояти свої права, реалізувати свої бажання в покупках і відносинах. Покращиться фінансове становище і це гарний час для заробітків і покупок. Налагоджувати відносини з важливими людьми, знаходьте нові відносини. Вдалі дні для шлюбу. Якщо Ви самотні у Вас буде можливість знайти відносини. Можна і розірвати з легкістю існуючі відносини. Намагайтеся бувати більше на публіці, заводити серйозні зв’язки. Більше енергії у Вас і можливостей показати себе. У листопаді-грудні цей період повториться.

З 8 по 11 серпня, один з несприятливих періодів для Терезів. У ці дні може бути занепад сил, незадоволеність собою, відносинами, фінансовим становищем. Не робіть дурних покупок і угод, намагайтеся все обмірковувати. Обережніше з сімейними питаннями, відносинами і репутацією. Не порушуйте правила.

З 9 по 13 і з 26 по 30 серпня подібні періоди. У ці дні треба бути стриманіше в дружбі і ділових переговорах, обережніше здійснювати інвестиції, небезпека бути обдуреними. Обережніше з поїздками та інформацією, знаннями.

Пік 11 серпня, плюс-мінус 3 дні, посилить всі тренди і буде багатим на новини. Акцент на дружбу і плани на майбутнє. Намагайтеся бути більше в суспільстві, спілкуватися, можете дізнатися нове про людей. Знайти нових друзів або вступити в якийсь клуб. Тільки намагайтеся все не перебільшувати і багато не витрачати на це. Можна і стару дружбу або зв’язки відродити знову.

З 13 серпня по 10 вересня повториться період, який був з 18 березня по 16 травня. Активність в сімейній сфері, енергія для сімейних питань. До 28 серпня самий час завершити старі ремонти або питання, але не починати нові. Після 28 серпня можна починати нове. Відстоюйте свої права обережно, можуть бути куди масштабніші скандали з родичами до 28 серпня, ніж навесні. Детально період описаний в гороскопі на березень 2018 для Терезів.

Пара сприятливих періодів з 23 по 27 серпня, для зміцнення, реформування, перебудови, розриву або припинення. Акцент на масі сфер і питань: сім’я і рідні, нерухомість, комплекси і здоров’я, таємниці, духовний світ і езотерика, кредити і борги, виплати, спадок, матеріальна підтримка і наставництво, секс і сексологія, кризи психологічні, кар’єра, езотерика і таємний світ, питання смерті. У цьому всім можна досягти бажаних результатів або змін, зміцнення, але потрібно працювати, а не просто чекати. Пік дозволить отримати результати.

Другий несприятливий період для Терезів з 24 по 29 серпня. Багато ревнощів, маніпулювання, бажання домінувати і панувати в стосунках, а ще велике розчарування якщо це не буде виходити. Намагайтеся не ризикувати. Можуть бути матеріальні втрати, теж намагайтеся не ризикувати. Посилення сексуальності і схильності ризикувати в любовних романах.

Пік 26 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – посилить тренди, сприятливий час для прийняття рішень і завершень, багато інформації. Акцент на здоров’я і роботу, таємниці. Завершуйте важливі проекти, вирішуйте на нову роботу або обов’язки. Пік посилить сприятливі періоди, які йдуть з 23 по 27 серпня.

З 30 серпня по 23 вересня ще одне повторення сприятливого періоду, який був з 31 грудня по 10 лютого і з 21 березня по 2 травня. Період змін і оновлень в сімейній і фінансовій сфері, сприятливі дні для поліпшення і розширення, змін і позбавлення. Віднайдення нових джерел доходів або місця проживання. Гарний час переоцінити своє матеріальне становище, свої цінності.

Важливі дати і періоди в гороскопі на серпень 2018 для Терезів

З 1 серпня по 1 вересня – час збагачуватися і творити, працювати. Сприятливі дні для багатства і роботи.

З 7 серпня по 9 вересня – сприятливий період, особливо для публічності і відносин.

11 серпня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – акцент на дружбу і плани на майбутнє, час для нового або початку знову старого.

З 13 серпня по 10 вересня – займіться будинком і сім’єю.

26 серпня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – акцент на роботу і здоров’я, кульмінації і завершення.

З 30 серпня по 23 вересня – сприятливий період для фінансової сфери і сім’ї, змін та оновлення, поліпшення.

Гороскоп опублікований 2.08.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 91 T. 0,401