Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Терези, народжені з 23 вересня – 02 жовтня, перша декада – Ґасбрук


Терези першої декади – це народжені з 23 вересня – 02 жовтня

Основні властивості людей цієї декади: гнучкий розум, інтуїція, поступливість і розуміння людей. Бажання зробити вчинок за велінням власної інтуїції конфліктує зі схильністю поступатися думку оточуючих.

Позитивний стан виражено в обдарованості ясним поглядом, швидкої реакції розуму, інтуїтивним розумінні людей і обставин. Навіть урівноважені Двійки Терезів гнучкі і поступливі. Спокійні, стримані, незалежні і дуже віддані сімейним зв’язкам. Наділені розвиненою схильністю до публічних виступів, знають, чого хочуть люди, і знають, як їм це потрібно піднести. Наділені чудовою пам’яттю і великими творчими здібностями. З легкістю і чарівністю можуть пристосуватися до самих екстремальних умов і обставин. Сварки і скандали ненавидять, прагнуть створити навколо себе атмосферу задоволеності і щастя. Чуйні, співчутливі й шляхетні.

Негативний стан. У цьому стані, народжені в першій декаді Терезів неспокійні, мінливі, невпевнені у своїх цілях, легко слідують своєму першому спонуканню, ще не встигнувши зрозуміти, а чи добре це чи погано? У подібному стані щось вирішити або на що той зважитися – для них ціла проблема, і тоді жене їх вітер нерішучості. Легко піддаються впливу людей активного та позитивного складу. Двійкам Терезів надзвичайно важко створити власну думку і ще важче цієї думки дотримуватися. Маса починань і вельми скромний результат. Позбавлені цілісного розуміння, без якого розпочате не закінчити ніколи! Їх тенденції пасивні подібно човні без весел, що пливе за течією. Страждають від глибокого і невловимого почуття незадоволення.

Рівновагу. Відкриття та усвідомлення причин власної невпевненості буде для Двійки Терезів першим кроком у своє власне рівновагу. Важливо розвивати в собі духовну незалежність розуму, щоб завжди і без коливань, незважаючи на чужі і далеко провідні міркування, мати можливість повернутися до рішень продиктованим насамперед власною інтуїцією. Активність і навіть найменші зміни корисні для будь-якої частоти Місяця, а для цієї і поготів. Не радимо двійки Терезів суворе самовладання, покаяння або перенапружений праця на певному полі діяльності. Ця особистість досягне набагато більшій гармонії, якщо поступиться власним інстинктивним припливи і відпливи енергії.

Коментарі. Можливо, особистість, народжена у першій декаді Терезів – сама вразлива особистість серед усіх типів, швидко сприймає почуття і невловимі відчуття. Інтуїція в них розвинена майже так само, як у екстрасенса, а пам’ять настільки живуча, що дуже довго зберігає в собі погані спогади. В пошуках спокою Двійки Терезів розгойдуються, подібно до маятника, з однієї крайності в іншу, так цей спокій або рівновага їм важко дається. Зате не гірше аптекарських ваг відчувають стан рівноваги, де навіть порошинка здатна вплинути на стан балансу. Дивує, наскільки важкими і складними шляхами Двійки Терезів приймають його, але вже якщо ухвалять рішення, то можуть виявитися дуже впертими. Вони нам здаються як би лукавість – з одного боку дуже поступливі, а з іншого – дуже тверді. Вони різко переміщаються з боку в бік, приводячи нас в збентеження.

Цікаво відзначити інтуїцію, як властивість характеру Двійки Терезів, яке в цьому декаді домінує над усіма іншими.

Серед відомих людей, народжених в цьому періоді, д-р Дж. Б. Рине, чиї дослідження в області екстрасенсорних сприймань, проведені в університеті Дюка, порушили величезний інтерес у всьому світі до цього предмету. У цьому списку ще три найвідоміших містика: теософський вождь Ганна Безант, Микола Реріх – художник, філософ і дослідник Тибету, а також письменник і композитор Сиріл Скотт, який пояснив окультне значення музики. У цій декаді народжений Махатма Ганді, релігійний і соціальний вождь Індії, Марк Едмонд Джонс, астролог, Груччо Макс, Аль Капоне і піаніст Володимир Горовиць, письменники: Ф. Скотт Фітцджеральд, Грехем Грін, Вільям Фолкнер (поетеса Марина Цвєтаєва, видатна російська балерина Світлана Цой-Тедеєва – прим. пер.).

Ось що зазначено про Двійку Терезів у запису Таро: «Два протилежних характеру в одній і тій же особистості – істина і брехня, страждання і радість, іноді егоїст, а іноді альтруїст». З усього цього зрозуміло, наскільки істотно погоджувати свої особисті властивості для досягнення щастя і успіху. Виявляється їм так само необхідні зміни і різноманітність, як сонце для квітів. Але якщо таке їм не вдається, то вони можуть доходити до екстремальності в задоволеннях, в їжі, пиття, вправах, заняттях надприродним. Особливо для Двійок Терезів небезпечний останній вид втечі, так як вони наділені найбільшою чутливістю до всякої містики, тонким і уявним явищам.

В силу своєї чуйності, чуйності, душевності досяг рівноваги людина цього знаку дуже привабливий і популярний. Привабливість, притаманна частоти Місяця і потенціалу Двійка, також проявляється в їх натурі. Двійки Терезів наділені даром створювати гармонійні відносини між людьми і розширювати ідеї загального порозуміння.

Ґасбрук М.Б.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 91 T. 0,412