Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Терези, народжені з 13 жовтня – 22 жовтня, третя декада – Ґасбрук


Терези третьої декади – це народжені з 13 жовтня – 22 жовтня

В основі цього характеру лежать схильність до справедливості, логічне мислення, вірність і шляхетність. Бажання бути чесним до кінця дуже слабо конфліктує з інстинктом поблажливості і добротою.

Позитивний стан. Четвірки Терезів – сформовані люди, що поважають загальноприйняті традиції і дисципліну, які вміють прекрасно ладити з іншими людьми. Їх розуміння обов’язку достатньо пом’якшено схильністю до задоволень і здатністю насолоджуватися життям. Самовладання для Четвірки Терезів – природний стан, але у них весела вдача, і тому вони привабливі. Вони надійніше, навіть ніж Трійки Терезів – все, що починають – неодмінно закінчать. Трудяться бездоганно. Володіють творчими і творчими здібностями: мислять ясно, логічно і аналітично, реакції розуму швидкі і точні. Доброзичливі, спокійні, їм притаманний спортивний дух. Якщо у своєму житті слідують традиційними і встановленими шляхами – можуть досягти поваги і популярності.

Негативний стан виражається в надмірній критичності, – задовольнити Четвірку Терезів дуже важко. У негативному стані поблажливість проявляють тільки до себе, егоїстичні, порожні і образливі, чутливі до критики. Забобонні, мають багато забобонів, а щоб не поступатися в суперечці або в сварці (для переконливості доказів) користуються своєю схильністю до логіки. У негативному стані прагнення до справедливості перетворюється на строгість і жорстокість, де немає місця прощенню. Негативні Четвірки Терезів похмурі до подиву. У розгніване або схвильованому стані шукають усамітнення, а це заважає їм як психічно, так і фізично, бо через свою злість на людей самі себе виключають з нормального життя.

Рівновага для них полягає в інтелектуальному і оптимістичному погляді на світ – це духовний страж для Четвірки Терезів. Всі сторони проблеми вони бачать набагато краще за інших людей, і якщо хочуть, завжди мають можливість вибору сонячної сторони життя замість похмурої. У порівнянні з почуттям або уявою логіка є для них кращим зброєю і, крім того, їм необхідно зберігати почуття власної гідності.

Повинні завжди пильно охороняти в собі світ, так як спокій є складовою частиною їх загальної рівноваги. У порівнянні з іншими людьми, – рівновагу для них не така вже й складна проблема – вони можуть його досягати майже інстинктивно.

Коментарі. Якщо кому-небудь коли-небудь доведеться зіткнутися з проблемою вибору кандидата на посаду судді, то по десятиденної формулою ми спокійно можемо рекомендувати позитивні й урівноважені Четвірки Терезів в якості найкращого вибору. Народжені в цій декаді люди вражають нас поєднанням чесності, глибини розуміння і почуття честі, а також умінням проаналізувати будь-яку ситуацію в різних аспектах. Уявіть собі Діогена, за допомогою ліхтаря який відшукав представника Четвірки Терезів (в позитивному стані), – вся його історія мала б зовсім інший сенс і інший кінець.

Дві сторони цієї особистості – похмуру і ясну – гідно представляють дві дуже відомі особи, народжених в цій декаді: німецький філософ Ніцше, що вірив у досягнення успіху тільки за допомогою грубої сили і дисципліни, і французький філософ Бергсон, навчаючи, що тільки в чистій людській душі , в якій відбивається «життєвий порив Всесвіту», лежить порятунок людства. Обидва великих мислителя були дуже логічні, чесні і об’єктивні у своїх міркуваннях. Але Ніцше був апостолом інтелектуального мороку, а Бергсон – апостолом інтелектуального і духовного світла. Філософська думка, очевидно, частий гість серед представників Четвірки Терезів. Чисті душі, серед представників цього знаку, на щастя, переважають: композитор Ференц Ліст, французький поет А. Рембо, письменники Іван Бунін, Оскар Уайльд, драматург Артур Міллер, поет Семюель Тейлор Колріджа, письменники Арт Бухвальд і П. Дж. Вудхаус, актриса Рита Хейуорт, ізраїльський політик – Давид Бен Гуріон, Залізна Леді – Маргарет Тетчер і дзен-філософ Д. Т. Сузукі (Нестор Махно, балерина Наталія Макарова – прим. пер.).
У звичайному, повсякденному спілкуванні – це прекрасні люди. Нам же, всім іншим, тільки іноді, та й то з великими труднощами вдається доторкнутися до розуміння критерію їх психічної краси і досконалості. Четвірки Терезів пристрасно люблять порядок, симетрію, красу, досконалість, гармонію і мир. Запис Таро їм приписує «скромність, легкість, невтручання і спокій». Їм противні скандали, чвари і сутички, вони зневажають безлад і неохайність. Наділені незвичайною кмітливістю і зазвичай не бачать причин для занепокоєння, так роздираючого інших людей через звичайних речей. Вони спонтанно складають, віднімають, підсумовують і виводять вартість предмета до того часу, коли інші починають цікавитися предметом їхньої уваги.

Але всупереч схильності до логіки і філософії, дружелюбність, властиве частоті Юпітера, сяє і лучиться щирим і привітним чарівністю крізь особистість Четвірки Терезів, що робить їх не тільки корисними, але й бажаними членами роду людського.

Ґасбрук М.Б.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,415