Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Терези, народжені з 03 жовтня – 12 жовтня, друга декада – Ґасбрук


Терези другої декади – це народжені з 03 жовтня по 12 жовтня

Сталість, серйозність, надійність і творча сила – ось опора цього характеру. Практично немає конфлікту, а якщо до нього і доходить, то тільки лише через занадто позитивного і енергійного характеру.

Позитивний стан проявляється цілісністю, енергією і силою, сплавлення з глибоким розумінням людських проблем. Незалежно від сфери своєї діяльності, будь то будинок, контора, колектив підприємства або нація, Трійки Терезів пристрасно бажають усунути страждання і поліпшити умови людського життя. Наділені прекрасними виконавськими здібностями, тобто підприємливі та невпинно созидающие трудівники. Ніколи не сидять без діла, завжди мають мету і прагнуть до цієї мети – від раннього дитинства до глибокої старості. Дуже життєстійка організм, має високу опірність до хвороб і здатністю швидко виліковуватися. Якщо позитивні, то до слабостей інших проявляють величезну терпимість, по суті рівну силі Трійки Терезів. Вони за своєю природою гуманні.

Негативний стан виражається в фанатичному переконанні успішності власних теорій, будь інша думка просто виключається. В інтенсивному прагненні здійснити свою мету, можуть через твердості свого сильного характеру піти руйнівним шляхом. Цей же характер в позитивному стані жізнесозідательний. Собі і своїм близьким Трійки Терезів в негативному стані можуть доставити багато неприємностей, тому що вони глухі до порад, критиці і думку інших людей. Самі, між тим, стають критичними, грубими і жорстокими і тоді глибоко страждають від розуміння своїх недоліків. Догматичні, постійно і наполегливо намагаються нав’язати свою волю кожному, хто перебуває в сфері їх впливу.

Рівновагу. У будь декаді системи з частотою Сатурна (а тут в поєднанні з потенціалом Трійки, наділеному дуже схожими властивостями) єдиним, так, мабуть, і найкращим способом набуття рівноваги є гумор. Сміх – це єдине чарівництво, пом’якшувальну і знижуючий величезну напруженість цієї особистості. За допомогою сміху та гумору глибока симпатія до людей, що живе в серці Трійки Терезів, послідує своїм благим і природним шляхом. Коли досягається подібне рівновагу, тоді проявляється і справжня велич цього характеру. Трійки Терезів повинні, щоб їх не захопили фанатичний імпульс або ідея, користуватися своїм сильним природним інтелектом і культивувати мистецтво логічного мислення.

Коментар. Запал амбіцій не входить в набір складових вельми незвичайну силу цієї особистості. Досвід довів нам, що деякі, найцікавіші люди, народжені в цій декаді, світові зовсім невідомі через те лише, що вони за лаштунками працьовито виконують свою справу. Інтенсивність Трійки Терезів здатна знищити власні наміри грандіозної серйозністю, яка повертається проти самої себе і зупиняє власний мотор.
Але є відомі люди, прекрасно вписалися в картину цієї декади. Це Нільс Бор, датський фізик, нобелівський лауреат, письменники Елен Макіннес, Томас Вульф, Сервантес, Гор Відал, великий композитор Джузеппе Верді, композитор і піаніст Телоніус Монк, актриса Елен Хейз, окультист і ексцентрик Алістер Кроулі, Джон Леннон з групи «Бітлз» (російський поет Сергій Єсенін – прим. пер.).

Безсумнівно, в негативному стані Трійки Терезів несуть величезну руйнівну силу. Міф про Сатурні свідчить про те, що він пожирав власних дітей, знищуючи саме те, що найбільше хотів створити. Спостереження над людьми цієї декади показали, що міф про Сатурні реально проявляється в наших сучасників. Такі люди, бажаючи залучити, тільки віддаляють від себе бажане, а то і знищують його, настільки велика сила їх власної інтенсивності. Без сумніву, позитивні джерела цієї особистості – велика сила добра і природна функція творення, тим більше, якщо ця особистість помітить, що потрібно не приймати життя надто серйозно, а це виникає вже з символів декади, що підтверджується вивченням особистого досвіду і підходу до життя народжених у другої декади Трійки Терезів.

Переваги і недоліки відверто і без поблажливості наведені в запису Таро. З одного боку, «вірність обіцянкам, чесність у грошових угодах», а з іншого, «створюють неприємності, сіють розбрат і зіткнення, страждання і сльози». Досвід показав, що величезна сила цієї особистості виражається ще потужнішим в негативному стані. І серед найсильніших і могутніх особистостей системи, як бачимо, знаходяться Трійки Терезів, але на гарною чи поганою стороні, – це вже залежить тільки від їх власного вибору.

Ґасбрук М.Б.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 15 T. 0,162