Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Терези – лютий 2018 – Марфа Бомбушкар


Варто берегти здоров’я і знайомства, знання і інформацію протягом місяця. Вас чекає велике навантаження і велика лінь на роботі, слід або відпочивати і не братися за складні завдання, або навпаки намагатися все точно планувати. В кінці місяця Ви будете дуже дратівливі і конфліктні, намагайтеся не рвати відносини і не вступати в дурні перепалки. На початку лютого у Вас буде більша схильність до розтрат і любовним інтрижкам, велика вимогливість до улюблених, бажання розваг. Місяць не дуже важливий для Вас, але можете закохатися в середині лютого, а на кінець лютого плануйте відпочинок.

Час для того, щоб легко трансформувати, оновити, змінити, відродити або прибрати щось в сімейному і фінансовій сфері, доходи, нерухомості, інвестиціях, відносинах з рідними, період почався 31 грудня і триватиме в гороскопі до 10 (15) лютого. У Вас більше романтики і захоплень, уваги до любові і творчості з 18 січня по 11 лютого. З 27 січня по 18 березня активніше в навчанні, спілкуванні, знайомствах.

Перший пік 1 лютого, плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – завершення і новини, кульмінації і інформація, цей час добрий для завершення. Для Терезів найкраще завершувати і позбавлятися від планів на майбутнє, ідей, друзів. А можна і розібратися, відкоригувати і прийняти рішення про існуючих друзів плани. Приділіть увагу своїм колективам і захопленням. Багато енергії в ці дні для Вас.

Хороший період для інтелекту, інтелектуальної творчості, а можна і просто книги почитати з 1 по 18 лютого.

Прагніть не дуже багато грошей витрачати з 3 по 6 лютого, можете зробити дурні покупки. У ці дні Ви будете надто вже схильні все роздувати і бути уразливі, не раджу проводити важливі переговори і багато чого вимагати від інших.

Другий період, коли слід теж не надто багато витрачати і не дуже хвалитися своїми доходами з 9 по 13 лютого. У ці ж дні у Вас буде багато ліні і бажання більшого для фінансової сфери і любові, постарайтеся стримувати свої бажання. Не вимагайте багато від клієнтів, не вимагайте багато від коханих. Вірогідні романи або розчарування в любові й творчості.

Період налагодити відносини з робочим колективом і клієнтами, провести косметичні процедури для своєї зовнішності з 11 лютого по 7 березня. Але, небезпечним буде період з 21 лютого по 1 березня, коли зросте скандальність і поспішність, схильність травм. Так що під час нього краще бути обережніше з робочим колективом та косметичними процедурами.

Намагайтеся більше фокусуватися на роботі і праці з 14 по 21 лютого, хоч це і буде складно. Намагайтеся не звалювати все на інших і чіткіше планувати свій графік. Бійтеся травм через необережність і неуважність або зривів термінів. Можуть бути скандали і обмани зі знайомими. Бережіть своє здоров’я і нерви.

15 лютого другий пік, плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад, теж багато енергії для Терезів, піковий період дає шанс розпочати нове, багато емоцій, нові бажання або просто новий етап. Для Вашого знака час подумати про нову любові або новому творчості, жінкам Терезам хороший період для спроб завагітніти, можна знайти собі нове хобі або азартне захоплення. Період буде дуже багатим на новини, спілкування, творчі бажання. І дуже багато ліні.

Багато роботи, завдань, новин про роботу, клієнтів, переговорів з 18 лютого по 6 березня. Хоча і в березні сфера роботи буде ще активна у Вас, але зараз прямо-таки можливий «завал», намагайтеся до цього періоду підготуватися заздалегідь. Крім роботи слід приділити увагу своєму здоров’ю і нервам. Особливо навантаженим буде кінець лютого і початок березня, з 24 лютого по 5-6 березня.

Час романтики і кохання, гарний для відпочинку з 20 по 24 лютого.

Конфліктний період для всього Зодіаку, досить помітний для Терезів, з 22 лютого по 1 березня, а так же ймовірних матеріальних і фінансових втрат, витрат. Конфліктувати будете зі знайомими, клієнтами, співробітниками, улюбленими, діловими партнерами, ворогами. Конфлікти будуть по будь-яких дрібницях, гучними і швидко проходити. Конфлікти найвірогідніше будуть через гроші, кохання, бажань (вимог) спрямованих до партнерів (діловим і улюбленим). Бережіть своє здоров’я в ці дні і не дуже навантажуйте себе. Намагайтеся не конфліктувати, період не найсприятливіший, особливо в кінці лютого – це можуть бути Ваші останні конфлікти. Тримайте свою дратівливість і образи під контролем. Період буде пом’якшено з 28 лютого по 3 березня іншим паралельним періодом.

Якщо хотіли купити щось дороге, поліпшити, вкласти гроші в роботу або здоров’я, допомогти рідним або будинок (але не покупка нерухомості, а штори, наприклад) тоді найкраще з 28 лютого по 3 березня.

2 березня буде пік, який торкнеться лютий, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад. Піковий період буде завершальним, кульмінаційним, багатим на новини. Найкраще відпочивати під час нього для Вашого знака, приділити увагу здоров’ю і духовному світу, розібратися в собі і підбити підсумки, а не починати щось нове. Займіться духовним світом, езотерикою, секретами, багато пліток важливих можете дізнатися в ці дні.

Важливі дати і періоди в гороскопі на лютий 2018 для Терезів

1 лютого, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – кульмінації. Дружба і плани на майбутнє.

З 3 по 13 лютого – будьте економніше з грошима, стриманіше із захопленнями і любов’ю.

З 14 по 21 лютого – намагайтеся не лінуватися.

15 лютого, пік плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад – нове. Акцент на любові, творчості, хобі.

З 18 лютого по 6 березня – багато роботи. Приділіть увагу здоров’ю.

З 22 лютого по 1 березня – скандальні дні. Бережіть фінанси.

З 28 лютого по 8 березня – час інвестицій і покупок.

2 березня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – кульмінації. Варто відпочити, приділити увагу таємному і духовному.

Гороскоп опублікований 01.02.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,383