Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Терези – лютий 2019 від Марфи Бомбушкар


Багато енергії протягом місяця, вже на самому початку місяця перший піковий період. Можливість поліпшити стосунки із рідними і прикрасити свій будинок. Багато роботи і можливість дізнатися нове для роботи, дізнатися нове про здоров’я. Період підсилює Вашу сексуальність, активність фінансову пов’язану з боргами, підтримкою від інших людей, виплатами, кредитами.

З 4 лютого по 1 березня покращуйте свій будинок, робіть ремонт косметичний, купуйте прикраси для дому. Хороший період для укладення угод з нерухомості та переговорів. Гарний час для налагодження відносин з рідними, будуть тренди для зміцнення і зміни.

Перший пік 4 лютого, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів. Пік дасть нове, посилення існуючих трендів і періодів. Акцент на любов, творчість, дітей, захоплення та хобі. Займіться своїм дозвіллям, захопленнями, нове захоплення буде сприятливим для Вас. Можете закохатися або завести роман. Займіться дитячими питаннями.

Багато енергії, особливо для відносин, з 10 по 16 лютого. Період залежить від особистих гороскопів. Ви можете бути дуже запальні в ці дні, готові до змін, можуть бути конфлікти.

З 10 лютого по 17 квітня займіться роботою і здоров’ям. У цей період буде багато роботи у Вас, оновлення контактів робочих, поїздок, проектів. Беріться за нові проекти до березня місяця і в квітні. Вдалий час для підвищення кваліфікації, пошуку клієнтів і працівників, проведення переговорів. Ймовірно, буде більше роботи у Вас і новин пов’язаних з роботою. Для здоров’я, так само, гарний час дізнатися більше про своє здоров’я, підлікувати себе, дізнавайтеся про дієти і лікуванні.

З 14 лютого по 31 березня період витрат, але в цьому році період буде досить позитивним. Витрати можуть бути пов’язані з боргами, будете більше брати грошей в борг. Час відстоювати свої матеріальні і фінансові права, спадкові, різні виплати. Спілкуйтеся з кредиторами, витребуйте борги у боржників. Посилиться Ваша зацікавленість в сексі. Вдалі дні щоб зайнятися психологією і езотерикою.

З 16 по 20 лютого варто серйозніше поставитися до сімейних відносин, фінансів і важливим відносинам. Тренд залежить від особистих гороскопів. Може бути розчарування у відносинах і фінансах, втрати. Але може бути і зміцнення, більш чітке розуміння ситуації, що склалася.

З 19 лютого по 2 березня вдалий час для роботи, налагодження відносин з клієнтами, ділових переговорів і угод. Можна приділити увагу рідним, спілкуванню з рідними.

Пік 19 лютого, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів. Пік сприятливий, можливість розібратися, прийняти рішення, посилення трендів і періодів. Гарний час для відпочинку. Приділіть увагу роботі і здоров’ю, своїм таємницям і недолікам. Якщо хворієте варто перевірити здоров’я. Відпочивайте в ці дні, підведіть підсумки. Особливо приділіть увагу таємницям, всьому таємному, містичному і езотеричному.

З 21 по 24 лютого ще один період залежить від особистих гороскопів, впливає на фінанси, сім’ю, стосунки. Можливість більш глибоко розібратися в фінансах і сім’ї, партнерах і ворогах, любові, змінити себе і відродити. У гіршому випадку можуть бути втрати, незадоволеність, витрати і скандали.

З 22 лютого по 5 березня час працювати і збагачуватися, вирішувати боргові питання, покращувати здоров’я. Хороші дні для продуктивної роботи, беріться за складні проекти і обов’язки. Варто показати себе перед клієнтами і співробітниками. Нагадайте про себе боржникам, інвесторам, вирішуйте боргові питання.

Конфліктний період з 28 лютого по 3 березня, конфлікти з партнерами і членами сім’ї, непередбачені витрати або поспішні покупки. Може бути ексцентричнаі егоїстична поведінка з уразливістю.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Терезів на лютий 2019

4 лютого, пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, акцент на любов і хобі, дітей.

З 4 лютого по 1 березня – сімейні відносини і поліпшення будинку.

З 10 лютого по 17 квітня – інформація про роботу і здоров’я, багато роботи.

З 14 лютого по 31 березня – активний період для фінансів, витрат і боргів.

19 лютого, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації і рішення, акцент на здоров’я і таємниці, містику, роботу і здоров’я.

Гороскоп опублікований 31.01.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,173