Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Терези – листопад 2014 від Марфи Бомбушкар


Листопада буде досить спокійним місяцем для Терезів, можна описати його, як продовження жовтня. Буде всього лише один не особливо приємний період в середині місяця. В цілому, основною темою перших дві декади місяця будуть фінанси. Наприкінці жовтня у Терезів повинні були відбутися зміни в дохідній статті, зараз же 6 листопада, плюс мінус 4 дня, дуже ймовірно, відбудуться зміни у видатковій. У Вас можуть виникнути фінансові зобов’язання, потрібно буде заплатити за боргами (в кращому випадку Вам повернуть борги). Може Ви зможете взяти кредит, але не варто очікувати того, що Ви зможете швидко його погасити, теж відноситься і до повернення боргів Вам, боржник то їх поверне, але не так вже й скоро.

Постарайтеся витрачати менше, 6 листопада, нагадає Вам, що з грошима у Вас в останніх пару років проблеми. Але цьому залишилося не довго! Вже 24 грудня, десь через тиждень після цього, Ви відчуєте полегшення у фінансовій сфері, стане простіше заробляти. Останніх 2 з гаком роки Ви стали більш серйозніше ставитися до грошей, стали менше заробляти, більше рахувати кожну копієчку. Але, це добре, що у Вас виникали проблеми з грошима, Ви навчилися їх правильніше використовувати, серйозніше, стали дорослішими ставиться до грошей. Тепер же все повернеться в своє русло. Але, ще одне «Але», з цього часу у Вас будуть проблеми в спілкуванні з братами і сестрами, сусідами, ймовірні й проблеми в поїздках, але про це докладніше в гороскопі на грудень і 2015 рік.

Будьте обережні з 9 по 13 листопада, це не самий вдалий період для дій, оцінок, розуміння. У ці дні всі знаки Зодіаку буде занадто чутливі до тиску, навіть якщо на них і тиснути то ніхто не буде, а просто будуть робити їм зауваження. Ось і Терези, так же, в ці дні листопада думатимуть, що на них тиснуть, або що хтось щось не хоче робити, і Ви, Терези, будете починати тиснути на цю людину, а з 11 листопада – Ви ще і менш терпимими станете. Вам може захотітися зробити революцію! Внести зміни. Ви станете вкрай імпульсивними. Зараз не час діяти, краще перечекати. Дуже ймовірно, що Ви можете піти на необдуманий, імпульсивний, вчинок у відносинах.

Кінець листопада принесе Вам важливі звістки, важливу коротку поїздку – 22 листопада, плюс мінус 4 дні, варто поїхати у відрядження, якщо Вам випаде. Ви можете бути не впевнені в своїх можливостях, але не бійтеся, все буде добре. Найголовніше, перевіряйте ще дані, які будете отримувати, будь-яку інформацію. У ці дні все буде занадто розмито і не чітко, так що хтось може Вам і збрехати, без поганих намірів. А може і спеціально … Потрібно бути обережними при обмірковуванні отриманої інформації, аналізі, а так же при передачі інформації іншим – спілкуванні, оформленні документів. Але в поїздку або на зустріч Ви зобов’язані відправитися!

Ще одна важлива зміна трапилася в жовтні, яка продовжиться і в листопаді – це бурління енергій в домашній сфері. З 26 жовтня Ви енергійніше стали вдома і в стосунках з рідними. Це значить, що Ви могли вирішити робити вдома ремонт, більше енергії почали витрачати на справи сімейні, може навіть, стали більше захищати свою сім’ю і свій будинок. Ну а з іншого боку, зросла кількість скандалів з рідними. Цей період протримається до 5го грудня. Просто спробуйте направити свою енергію в ремонти або захист сім’ї, а не в скандали з рідними.

Найважливіші дати в гороскопі для Терезів в листопаді 2014

Вдалі дні: 3-4, 8-10, 22-30.

6 листопада – плюс мінус 4 дні – ймовірні проблеми з грошима, час платити за рахунками.

9 по 13 листопада – будьте обережні.

22 листопада – плюс мінус 4 дні – поїздки, спілкування, підписання договорів – це все дуже добре, хоча Ви і не вірите в це, але потрібно бути уважними!

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 04.11.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 56 T. 0,194