Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Терези – листопад 2013 від Марфи Бомбушкар


Отримання контролю над своїми фінансами, перерозподіл грошових потоків, нові способи заробітку і гроші – все це буде головною темою для Терезів в листопаді. Варто очікувати кілька фінансових сюрпризів. 3го листопада ви можете отримати нове джерело доходів ( або одноразовий платіж ), але не настільки великий, як Вам хотілося б. Але все ж, він обрадує Вас, так що беріть все, що зірки запропонують Вам.

На початку місяця Ви відчуєте необхідність у тому, щоб затягти ремінь, знайти нові способи заробітку, а можливо навіть потрібно буде взяти в борг. Можливо, Вам доведеться відкласти те, що Ви сподівалися купити, якщо це так, тоді це буде не занадто довгий термін, Ви зможете це купити як тільки відновите нормальний рівень своїх витрат і доходів. Борони Вас Бог, купувати щось дороге до 10 листопада – ця покупка може штовхнути Вас у фінансову яму. Дорогі покупки краще за все здійснювати після 12 листопада.

Ваші кар’єрні перспективи могли б бути краще, так що продовжуйте шукати нові шляхи або місця роботи, які можуть дати Вам більше влади і відповідальності. 12 листопада Ви відчуєте поліпшення в кар’єрі. Отримайте сенсаційну новину. Так само 12 листопада хороший день для створення нового бізнесу або початку нового проекту.

17 листопада Вашій сфері кредитів \ податків \ фінансових платежів і боргів відбудуться зміни, Ви зможете досягти запланованого, або почути про раніше зроблені пропозиції, скажімо наприклад, рефінансується Ваша іпотека (про яку Ви давно думали ), буде вливання венчурного капіталу, або Вам просто допоможуть з грошима. Хороший день для фінансових ідей і перспектив.

Другим днем, у листопаді для Терезів, по заробітку грошей буде 27 листопада. У цей день можете укладати важливі договору, коштуватимуть нові плани, створювати бізнес-плани, домовитися про підвищення.

Після 7го грудня Терези стануть більш наполегливими, більш контролюючими своє життя і самостійними. Підвищиться Ваше сексуальне бажання. А так само агресія, суперечки, бажання відстоювати свої права, ідеї і битися за своїх партнерів. І якщо листопад був не настільки значний для Терезів, торкнувся тільки фінансову сферу – прибутку і боргів. То грудень буде куди значним місяцем, але про це я напишу в грудні.

Найважливіші дати для Терезів в листопаді 2013

Хороші дні : 4, 8-9, 18, 22-23, 27, 30.

3 листопада відбудуться зміни в доходах.

5 листопада непередбачені витрати.

Після 6 листопада уповільнення професійного та кар’єрного зростання. Слід сконцентрувати увагу на поліпшенні існуючих проектів.

12 листопада хороший день для співбесіди на більш важливу посаду.

14 листопада великий скандал з партнером і, можливі, зміни у фінансовій сфері. Не варто попадатися партнеру на очі якщо Ви злі. Будьте нижче трави – тихіше води.

15 листопада приділіть увагу своєму дому.

17 листопада, плюс мінус 4 дні – гроші прийшли – гроші пішли.

27 листопада другий хороший день для співбесід і проектів.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 01.11.13

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 112 T. 0,257