Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Терези – липень 2018 – Марфа Бомбушкар


Нові кар’єрні можливості, професійні та для статусу, поваги, а може бути і зміни кардинальні. Кульмінації в любові і дружбі, усвідомлення і завершення або перехід на новий рівень – це буде несподівано. Переоцінка дружби або інформації про друзів і колективи, повернення старого. Можливість стабілізувати свій психологічний стан. Прискорення розвитку сімейних питань і роботи, нерухомості і здоров’я. Багато подій в липні для Терезів. В кінці місяця чреда негативних періодів, які можуть і не мати впливу на Вас, але все ж треба бути обережніше.

Був фоновий період з 9 березня по 10 липня в фінансовій сфері, збагаченні, заробіток грошей, інвестицій, Ваші бажання повільно реалізовувалися або були затримки, більше мрій, переоцінка цінностей і фінансової сфери, повернення старого. Після 10 липня фінансову сферу простіше буде розвивати, швидше будете збагачуватися і накопичувати. З 16 травня по 13 серпня активніше в розвагах, творчості, любові і приріст енергії. З 14 червня по 9 липня сприятливий період для дружби і товариства. З 29 червня по 6 вересня більше спілкування, інформації про друзів і колективи.

Низка сприятливих періодів для кар’єри, професії і роботи буде спочатку місяця (головне не роздувати проекти). Перший сприятливий період для кар’єри, репутації, здійснення покупок, збагачення з 3 по 7 липня. Варто показати себе, використовувати інтуїцію, братися за масштабне і творче, показати свої знання. Другий сприятливий період для кар’єри, і тепер уже, роботи з 6 по 10 липня, знову варто показати себе і свою творчість, знову слухайте свою інтуїцію, працюйте і не лінуйтеся.

У спілкуванні з друзями і виступах на публіці можуть бути проблеми, шанси не великі, але будьте обережніше, так само будьте обережні в навчанні і ділової активності з 4 по 11 липня, не роздувайте і не перебільшуйте все занадто.

З 10 липня по 7 серпня сприятливі дні, щоб побути на самоті, підлікувати свою душу і психіку медитаціями, для таємних романів і переговорів, таємних укладення угод і відносин (угоди укладайте до 26 липня). Можна відпочивати або лікувати себе, оновити таємні зв’язки. У цього періоду будуть підсилюючі його тренди, з 10 по 13 липня – ці дні хороші для раптової закоханості, духовних осяянь, таємних покупок і переговорів, у Терезів буде приріст сил і активності на самоті, таємному і езотерічному. З 12 по 15 липня – ці дні будуть сприятливі для зміцнення сімейної сфери і себе (духовного світу особливо), таємних угод і зміцнення відносин, капітальних покупок. 26 по 30 липня – сприятливі дні для трансформації себе, цінностей, сімейної сфери. А ось напружений буде тільки 1 період, з 23 по 26 липня, коли варто побоюватися обманів або ілюзій у відносинах і робочих питань, не здійснювати дорогих покупок, не робити пожертвувань, берегти здоров’я і репутацію.

Помітний напружений період для сім’ї та кар’єри, відносин з рідними і керівництвом, професії і нерухомості з 10 по 14 липня, буде посилено піком. Період кардинальних змін, грубості, можливих хворобливих втрат або усунень.

13 липня пік, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів. Пік емоційний, нові бажання або події, новини, зміни. Пік може бути болючим, кардинальні зміни, грубість. Акцент на кар’єру і статус, в меншій мірі на сім’ю. Намагайтеся берегти свою репутацію, кар’єру, рідних в ці дні. З іншого боку, у Вас вистачить грубості і жорсткості для змін і позбавлення.

З 18 липня по 6 жовтня прискорення і споруда нового в сім’ї і фінансах, сімейних питаннях, питань нерухомості, отримання кредитів і підтримки від інших людей, різних боргів і виплат, психіки. Дуже хороші дні для роботи над психологічним станом, депресіями, фрустраціями.

Намагайтеся не поскандалити з друзями та коханими, можете створити революцію в суспільстві або ексцентричні вчинки, є небезпека травм і варто берегти вагітність з 23 по 28 липня. Багато енергії в ці дні, бажання розваг і утіх, поспіх в дружбі і спілкуванні.

З 26 липня по 10 серпня буде період небезпечний травмами і непередбаченими витратами, втратами, слід бути обережніше. Цей період прискорить Вашу любов, творчість, захоплення до рівня фанатизму, багато дуже енергії і бажань, егоїзму і необдуманих вчинків. Можуть бути конфлікти з коханими, знову слід берегти вагітність.

З 26 липня по 19 серпня слід бути уважніше з документами і угодами, можуть бути проблеми з бюрократією. Не купуйте техніку і бережіть її, бережіть інформацію і документи. Гарний час повернути старих друзів або дізнатися про них більше. Не слід починати нові ділові проекти та угоди, проводити переговори. Відкладіть нове навчання, повторіть старе і краще розберіться в тому, що знаєте, час глибокого навчання і перенавчання.

27 липня пік, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів, пік буде кульмінаційним, новини і усвідомлення, завершення, несподівані події і результати. Період піковий загрожує раптовими і швидкими змінами, в любові, дружбі, творчості, суспільстві, боргах, підтримки (спонсорах), захоплення. Буде приплив великий приплив сил під час піку і несподіваних змін. Варто бути обережніше з вагітністю та дружбою, інтригами.

Важливі дати і періоди в гороскопі на липень 2018 для Терезів

З 10 липня по 7 серпня – відпочивайте і займіться таємною стороною життя.

13 липня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кардинальні зміни, акцент на сім’ю і статус.

З 18 липня по 6 жовтня – прискорення і оновлення сім’ї та фінансів.

З 23 липня по 10 серпня конфліктні дні для Зодіаку, для Терезів не такі небезпечні, але про всяк випадок стережіться травм.

З 26 липня по 19 серпня – проблеми з інформацією і документами, поїздками, повернення старих друзів і колективів (новини про них).

27 липня, пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – несподівані кульмінації, завершення, новини. Акцент на любов, творчість, дітей, розваги і дружбу.

Гороскоп опублікований 27.06.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,430