Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Терези – квітень 2019 від Марфи Бомбушкар


У першій половині місяця ще буде багато акценту на роботі і здоров’я. І вже з початку квітня місяць стане насиченим на питання відносин, нові відносини або нове в стосунках, більше публічності та спілкування, а з середини місяця багато інформації і акценту на відносинах. Більшість трендів будуть негативними, варто бути обережніше з сім’єю і важливими для Вас відносинами. Енергії буде багато, особливо інтелектуальної, використовуйте свою чарівність і знання, ідеї та ідеологію (філософію, світогляд) для вирішення можливих проблем. В кінці місяця, знову, буде можливість розібратися в собі і відносинах.

З 10 лютого по 17 квітня займайтеся роботою (проектами, документами, переговорами) і здоров’ям (дієтами, інформацією про лікування), дізнавайтеся нове, працюйте над проблемами та ідеями. З 26 березня по 20 квітня займайтеся налагодженням робочих зв’язків, для здоров’я настав час косметичних процедур. З 31 березня по 16 травня приріст енергії, займіться своїми ідеалами і прагненнями – реалізуйте їх, працюйте над світоглядом і філософією.

Пік 5 квітня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів, емоції (можуть бути агресивними), бажання (можуть бути егоїстичними) і готовність до дій під час піку. Пік дасть нове або поштовх до нового. Акцент на важливі відносини. Можете починати нові стосунки. Можуть бути новини про важливих для Вас людей, не тільки партнерах, а й ворогів. Може бути започаткована нова ворожнеча, будьте обережніше. Якщо Ви в любовних відносинах, то зараз саме час перевести їх на рівень особистих відносин або хоча б зізнатися в любові. Хороші дні для укладення важливих договорів, проведення важливих переговорів. Пошуку підтримки, допомоги, пошуку помічників або заступників, союзників в справах і бізнесі.

З 8 по 12 квітня намагайтеся не порушувати правила і не руйнувати в сімейній сфері і відносинах, в ділових питаннях. Ймовірно, що в цей період буде засмучення і обмеження в родині і відносинах (всіх важливих, від любові до ворожнечі), тому не варто вимагати багато чого і на багато розраховувати. Серйозніше будьте з проблемами в сім’ї і відносинах. Бійтеся конкурентів і бережіть репутацію.

З 8 по 12 тренд літання в хмарах, багато мрійливості. Для відпочинку і любовних розваг дні підходящі, а для серйозної роботи – ні. Бережіть здоров’я і не робіть косметичні процедури. Обережніше з романами на роботі.

Другий негативний тренд для відносин і сімейних питань з 11 по 15 квітня. Можуть бути конфлікти, дуже грубі і руйнівні, розриви. Можуть бути втрати або несприятливі зміни. Обережніше з ворогами, хоча варто поконфліктувати і позбутися від ворогів в ці дні, якщо впевнені в своїх силах. Намагайтеся не втратити рідних і близьких.

Приплив енергії з 12 по 16 квітня, сприятливий тренд для спілкування, нових знайомств, навчання, публічних виступів, недалеких поїздок. Він може пом’якшити конфлікти.

З 14 по 17 квітня ще один напружений тренд для відносин, роботи, здоров’я. Стримуйте свої бажання, схильність потурати примхам. Намагайтеся багато не витрачати в ці, відкладіть дорогі покупки. Дні не підходять для бізнесу. Бійтеся зрад і обманів на роботі.

З 17 квітня по 6 травня інформаційний період для відносин, дізнавайтеся про ворогів і партнерів, тих хто Вам важливий. Заводьте нові знайомства, спілкуйтеся, ведіть переписку і переговори, пишіть договори. Дізнавайтеся більше про важливих для Вас людей.

Пік 19 квітня, подібний до 21 березня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 дні. Пік дасть масу емоцій, енергії, бажань. Це один з найважливіших піків на рік. Будуть результати і рішення, кульмінації, посилення трендів і переломні моменти в трендах. Акцент на Вас і важливих відносинах. Розберіться в своєму житті і самих себе. Розберіться в стосунках, важливих для Вас людях. Завершуйте щось або приймайте рішення про те, що робити. На відміну від 21 березня, цей пік може бути дуже несподіваним і неочікуваним, переломним.

З 20 по 25 квітня тренд, що залежить від особистих гороскопів, але будуть несподівані зміни і варто бути обережніше. Бережіть здоров’я і нерви, небезпека травм і психологічних зривів. Бережіть фінанси, спадок, матеріальне, борги – це може бути втрачено або швидкі зміни. В хорошому випадку, зміни будуть на краще.

З 20 квітня по 15 травня ще один період для відносин, гармонійний і сприятливий, проблемними будуть лише кілька днів у травні. Займіться сферою відносин, приділяйте увагу важливим для Вас персонам. З ворогами можна помиритися або відстояти свої права. З улюбленими можна зміцнити любов або сприятливо розлучитися. Якщо Ви самотні – знайти собі партнера, як в любові так і в бізнесі. Ефективні дні для важливих переговорів і публічності.

Бережіть здоров’я і репутацію, намагайтеся не скандалити за ідеї та ідеали, не розпорошувати свою енергію в роботі і здоров’я на масу цілей і бажань з 24 по 30 квітня.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Терезів на квітень 2019

5 квітня, пік плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – нове, відносини.

З 17 квітня по 6 травня – інформація про поважних людей.

19 квітня, пік плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – реалізуйте бажання, розберіться в собі і важливих для Вас людей.

З 20 квітня по 15 травня – важливий період для відносин.

Гороскоп опублікований 31.03.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,180