Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Терези – квітень 2018 – Марфа Бомбушкар


Бережіть сім’ю і будинок, місяць конфліктний для сімейної сфери. Варто берегти репутацію, можуть бути конфлікти з керівництвом та партнерами, коханими, скандали і вимоги. Для сім’ї і відносин, професійного шляху, в цьому місяці багато напружених періодів, особливо для сім’ї та відносин. У цьому місяці не буде багато важливих нових трендів для Терезів. Буде можливість перейти на новий рівень у відносинах або знайти нові відносини, несподівано. На кінець місяця плануйте розібратися зі своїми заробітками, цінностями, накопиченнями.

Багато періодів почалися минулого місяця і продовжаться для Терезів в гороскопі на квітень. З 6 березня по 13 (14) травня у Вас багато спілкування з партнерами, новин, можливості дізнатися нове про них. Але з 23 березня по 15 квітня, повернення старих новин, хороші дні для повторних переговорів, але не початку нових, нові проекти відкладіть. З 18 березня по 16 травня активний період в сімейній сфері, відстоювання прав і бажань, час робити ремонти, зросте конфліктність. З 31 березня по 24 квітня працюйте над своїми боргами, кредитами, позиками, приділіть увагу сексуальності, психологічному стану. З 21 березня по 2 травня – сприятливі дні для змін в сім’ї і будинку, матеріально-фінансовому і цінностях, світогляді, оновити, поліпшити, позбутися. Про все детально в минулому гороскопі.

Конфлікти в родині, конфлікти з партнерами, ворогами, улюбленими – з цього всього почнеться гороскоп на квітень, періоди ще з березня, до 7 квітня. Намагайтеся тримати язик за зубами, обережніше зі своїми знаннями і одержуваної інформацією, будьте скромніше і бережіть відносини.

Перша низка хороших періодів для сім’ї і сімейних питань буде з 6 по 19 число, кращий хороший період в цьому місяці. Він сприятливий навіть для скандалів, вони будуть більш м’які, відстоювання Ваших прав. Крім сім’ї, в ці дні можна зайнятися питаннями боргів, сексу, психології (гарний час «підлікувати» нерви і розібратися в собі і родині, відносинах), заробітку грошей, більше сил і енергії у Терезів. Період з 6 по 9 – сприятливий для офіційних і важливих переговорів, зміцнення фінансової та сімейної сфери. Період з 8 по 14 багато любові і сексуальності для Зодіаку, хороші дні для відносин інтимних, особливо з 11 по 14 числа, коли буде приріст творчості і мрій, романтики. З 8-14 хороші дні для бізнесу, відстоювання прав, судових питань, заробітку грошей. З 16 по 19 намагайтеся багато не витрачати і не брати занадто великих зобов’язань матеріальних і фінансових на себе, хороші дні для оптимізації витрат і боргів.

Перший конфліктний період у відносинах буде з 9 по 13 число, намагайтеся менше тиснути на улюблених і важливих для Вас людей, можете бути жорстокі до них і до членів родини. У Вас буде бажання домінувати і не слухняність. Можуть бути жорстокі конфлікти з конкурентами і ворогами.

Перший пік 16 квітня, плюс-мінус 5 днів і 10 днів спад, посилить всі тренди в гороскопі, принесе несподіване і нове, несподівані зміни, особливо якщо Ви народилися з 11-21 жовтня. Під час піку будуть несподівані зміни, після 16 числа, в питаннях відносин, нове. Можуть бути зовнішні зміни, наприклад, повістка до суду, скандал, хтось захоче від Вас чогось хорошого або поганого. Можуть бути і внутрішні зміни, Ви вирішите зробити кому-то пропозиція, розірвати відносини, завести нові відносини. Період дуже стрімкий, багато егоїзму, бунтарства, бажань імпульсивних, бажання змін і швидкої реалізації. Намагайтеся в ці дні не втратити тих, хто Вам дорогий. Можете розірвати відносини, що тягнуть на дно Вас. Можете знайти, несподівано, нові відносини.

Фоновий період, але все ж затримки і повернення в сімейній сфері з 18 квітня по 6 вересня. Я б радила не купувати нове житло, не починати робити новий капітальний ремонт, не здійснювати переїздів. Сімейні проблеми можуть повернутися в ці дні, сповільниться розвиток питань.

З 23 по 28 квітня – вдалі дні для заробітку грошей, роботи над масштабними сімейними і фінансовими проектами, найкраще тими, які в минулому Ви відкладали або не завершили (не початок нових). Знову будуть конфлікти з партнерами, особливо ділові, обережніше будьте з документами і переговорами. Паралельно з цим, з 23 квітня по 1 травня буде йти «силовий» період, знову зросте тиск на рідних або від рідних на Вас, схильність керувати і командувати. До 28 квітня період не буде занадто конфліктним, а потім зросте напруга. Намагайтеся не втратити рідних, в суспільстві це конфліктні і скандальні дні 23-1.

Більше харизми для повітряних знаків, хороші дні для вирішення судових і закордонних питань з 24 квітня по 19 травня, налагодження відносин з наставниками.

30 квітня пік, плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – пік посилить тренди, кульмінації. Вирішуйте фінансові питання, можете навіть попросити у рідних в борг, хороші дні переглянути свої довгострокові фінансові плани, боргові та інвестиції. Отримайте результати, хороші дні для важливих переговорів щодо грошей, спадщини, сім’ї. Піковий період буде стабілізуючим для фінансової сфери, сімейної, можете розібратися в своїх цінностях і накопичення.

Важливі дати і періоди в гороскопі на квітень 2018 для Терезів

До 7 квітня – скандальні дні, сім’я і відносини.

З 6 по 19 – сприятливі дні для сім’ї, заробітку грошей, боргів.

З 9 по 13 – скандальні дні.

16 квітня, пік плюс-мінус 5 днів і 10 днів спад – нове і зміни, несподіване. Відносини.

З 23 по 28 квітня – хороші дні для збагачення і погані для ділових відносин.

З 23 квітня по 1 травня – не тисніть надто на рідних і остерігайтеся втрат в будинку.

30 квітня, пік плюс-мінус 3 дні – кульмінації, стабілізація. Фінанси, борги, цінності.

Гороскоп опублікований 01.04.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 27 T. 0,442