Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Терези – Індубала (Індійська традиція)


Терези – «повітряний» знак, символ – Терези. Ці люди володіють інтересом до філософії, а вмінням врівноважувати у своєму житті матеріальне і духовне. У них є дар до комерції, до купівлі – продажу. Терезам подобаються проекти, які несуть користь усім людям, а не просто вигідні їм самим. Що щодо особистого життя, то Терези, зазвичай одружені, або заміжня і працюють зазвичай в якості помічників або партнерів. Самі по собі, або переслідуючи свої власні інтереси, вони зазвичай діють не так успішно.

У Терезів можуть бути проблеми зі здоров’ям, у них може бути слабкий зір, захворювання серця, частих головні болі і проблеми з травленням. Вони схильні до надмірного вживання токсичних речовин, почасти зарозумілі, горді і схильні до розбещеності. Вони шукають мирної, гармонійної обстановки. У них гарний смак, вони дружелюбні, не схильні до насильства, милосердними до інших і тяжіють до людей витонченим або обіймають високе положення в суспільстві. Неупереджені, з розвиненим почуттям справедливості. Іншим людям іноді важко розуміти мотиви їх поведінки.

Вони здатні порівнювати протилежні речі і бути іскріння в своїх оцінках. Іноді виступають проти авторитетів; цікавляться політикою, і всім що трапляється в світі. Можуть зробити блискучу кар’єру, пов’язану з коштовностями та іншими речами, збудливими почуття. Потребують набутті внутрішньої стабільності і сили.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 82 T. 0,185