Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Терези – грудень 2018 – Марфа Бомбушкар


Місяць буде багатим на фінансові питання, знову буде можливість заробити і збагатитися, дізнатися нове про джерела доходів та використовувати інформацію і знання для збагачення. У грудні краще працювати і зміцнювати здоров’я, а не відпочивати, сил для цього буде достатньо. Піки акцентують питання кар’єри і статусу, знань.

З 16 листопада до 1 січня працюйте над роботою і здоров’ям, активніше у праці і роботі, але до 11 можуть бути скандали і не беріться за багато. З 17 листопада по 7 грудня переоцінка знань, знайомств, навчання, бюрократії, повернення до старого в цьому і можливі затримки і проблеми з новим, не час для нових проектів і покупок техніки.

З 1 до 13 грудня інформаційний фон для фінансових питань, інвестицій, договорів, джерел заробітку. Нові проекти до 7 грудня не починайте, але дізнайтеся більше про існуючі або старі, проводьте переговори, але не укладайте угоди. Час для нового після 7 грудня. Знаходьте нові навички в зароблянні грошей, контакти, знання.

З 2 грудня по 7 січня ще один період виляє на доходи і збагачення, покупки. Це сприятливий період для відновлення існуючого і набуття нового. Займіться своїми проектами і доходами, накопиченнями, інвестиціями.

Обережніше з обманом на роботі і в навчанні, спілкуванні, бережіть здоров’я з 4 по 7 грудня.

З 4 по 10 грудня хороший період для психологічного оздоровлення. У роботі і фізичної активності намагайтеся бути стриманіше і фокусується на чомусь одному, за складне краще не беріться.

7 грудня пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів. Пік не особливо важливий для Терезів, хоча і посилить всі тренди і потрібно побоюватися конфліктів. Пік принесе нові новини, нові можливості для навчання, знайомства.

З 13 грудня по 5 січня час вчитися, писати, багато новин, вірогідні поїздки, багато спілкування.

Прилив активності в спілкуванні і відносинах, прискорення розвитку відносин з 19 по 22 грудня. Вдалі дні щось швидко зробити в навчанні, спілкуванні, важливих відносинах. Слухайте свою інтуїцію.

З 19 по 23 грудня хороший період для заробітків і роботи, спілкування з клієнтами і керівництвом, здійснення покупок. У ці дні буде багато романтики, чарівності у Терезів, час для важливих переговорів.

22 грудня, пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів. Піковий період акцентує питання кар’єри, Вашого статусу в суспільстві, досягнень, нагород, положення, цілей в житті. Пік буде завершальним, кульмінаційним. Пора розібратися в своєму життєвому шляху і прагненнях, підвести підсумки, завершити, отримати результати.

З 31 грудня по 4 січня бережіть здоров’я, може бути занепад сил, розчарування. Акцент на сімейну сферу і статус. Час серйозніше поставитися до питань сім’ї та професії.

Важливі дати і періоди в гороскопі на грудень 2018 для Терезів

З 1 по 13 грудня – фінансові новини.

З 2 грудня за 7 січня – збагачення.

7 грудня пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на знання.

З 13 грудня по 5 січня – вчіться і спілкуйтеся.

22 грудня, пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації, акцент на статус і кар’єру.

Гороскоп опублікований 27.11.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,469