Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Терези – червень 2019 від Марфи Бомбушкар


Обережніше з спілкуванням, не базікайте зайвого і не обіцяйте, не обманюйте протягом місяця, не літайте в хмарах і багато на інших не сподівайтеся. Дуже активний і публічний місяць, багато енергії і бажань, мрій, нової інформації і знайомств. Багато роботи, намагайтеся все планувати, конфлікти з керівництвом з середини місяця можуть бути дуже лютими.

З 15 травня у Вас можливість заробити, взяти в борг або попросити про допомогу, поліпшити своє матеріальне і фінансове становище за рахунок інших, приділяйте увагу боргах і спадок, виплат по 9 червня. З 15 травня по 19 (30) липня працюйте над знаннями і знайомими, здоров’ям, звичками, зміцнюйте свою робочу сферу. З 16 травня по 2 липня працюйте над своїм ім’ям і репутацією, кар’єрою, досягайте пошани і цілей, але з середини червня намагайтеся все не втратити. З 21 травня по 4 червня вчіться і спілкуйтеся.

З 1 по 4 червня займайтеся оновленням боргових питань, спадщини, сімейної сфери, прибирайте зайве. Хороші дні змінюватися самим, трансформуватися, прибирати з життя непотрібне. Можна звернути увагу на фінанси і відносини.

Взимку був тренд з 2 по 26 січня, коли могли бути розчарування в контактах, роботі, здоров’ї, знаннях і навчанні, багато було бажань і змін, ліні і мрій, могли потопати в цьому всьому. Він повториться з 1 червня по 3 (10) липня. Обережніше з спілкуванням, навчанням, зарубіжними поїздками, укладанням угод та інформацією, обережніше в роботі і здоров’ї. Схильність все перебільшувати, сподіватися на багато, звалювати провину на інших і особиста безвідповідальність і лінь. Намагайтеся бути обережніше з поїздками і відрядженнями, виконанням обов’язків і взяттям на себе нових. Обережніше з духовними питаннями, можливість обману або самообману. Бережіть здоров’я, приховані хвороби, хронічні захворювання і надмірні фізичні навантаження можуть бути шкідливі. Обережніше з клієнтами і співробітниками, сусідами і знайомими, щоб не бути обдуреними чи не бути обдуреними і самі не обманюйте.

Пік 3 червня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів, нове і приріст енергії, вітальності. Починайте нове навчання, далеку поїздку або важливі новини здалеку, нове заступництво або знаходьте покровителя. Займіться чимось важливим в навчанні, нові корисні навички або теорію, курси, поступайте в університет. Хороші дні для спілкування, особливо з далекими людьми та іноземцями.

Спілкуйтеся і вчіться заради свого імені і репутації, професії. Нові знання та нові знайомства. Період з 4 по 27 червня. Буде багато енергії для роботи над проектами, досягненнями, навчанням в середині червня, багато справ і проектів в ці дні дуже гарні. Постарайтеся показати свої знання.

З 7 по 11 червня обережніше з далекими поїздками, судами, спілкуванням, роботою і здоров’ям. Велика лінь і неуважність, мрійливість, схильність багато обіцяти іншим і бажати, образливість. Ефективна праця буде тільки в творчості. Намагайтеся концентруватися на чомусь одному, не обманювати інших і себе.

З 9 червня по 3 липня період дасть харизму і чарівність, більше товариськості. Займіться публічними виступами, публіцистикою, налагоджувати відносини з оточуючими і іноземцями, близькими і далекими людьми. Оновлення відносини з покровителями і захисниками, учнями та вчителями. У третій декаді можуть бути проблеми, але весь інший час період хороший. Будьте більш публічними в цей час.

З 9 по 12 червня знову потрібно бути обережніше з далекими поїздками, судами, навчанням, спілкуванням. Схильність все перебільшувати і, знову, багато ліні.

Приріст енергії для роботи і кар’єри, особливо якщо це пов’язано з творчістю з 11 по 17 червня. Головне не конфліктувати з керівництвом в ці дні і рідними. Намагайтеся більше допомагати на роботі іншим. Допомогою оточуючим зможете заробити репутацію.

З 12 по 17 червня будь-які конфлікти з рідними і керівництвом, в сім’ї та суспільстві, будуть руйнівними. Є ймовірність порушення правил, прав, велика вимогливість. Можливо фізичне нездужання. Конфліктне і те що вимагає багато фізичних сил в ці дні не робіть.

З 15 по 22 червня гарний час для публіцистики, публічних виступів. Тренд дасть енергію для навчання корисного для кар’єри, наполегливості для відстоювання своїх ідей. Займіться проектами на роботі пов’язаними з переговорами і інформацією, документами.

Пік 17 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення і завершення, новини і кульмінації. Пік посилить тренди і багато подій в ці дні, обережніше з конфліктами. Приділіть увагу своїм контактам і зв’язкам, далеким і близьким. Приймайте рішення про навчання, курсах, університеті. Захищайте диплом і подібне. Головне не конфліктуйте і багато не обіцяйте. Суди, віра, світогляд дадуть результати.

З 17 по 23 червня другий небезпечний конфліктами тренд. Знову, намагайтеся не конфліктувати з сім’єю і керівництвом, суспільством. Буде готовність і бажання все прибирати з життя своєї, позбавлятися. Можуть бути травми. Втрати.

Літання в хмарах, бажання більшого, багато обіцянок, багато спілкування і неуважності. З 22 по 26 червня. Період творчий і хороший для відпочинків. Але в навчанні, судах, громадської активності потрібно бути уважніше, стриманіше. Можуть бути романи в ці дні, але інтриг остерігайтеся. Бережіть репутацію в питаннях навчання, обережніше зі знайомими і наставниками.

Багато розмов, більше публічних виступів, можливості дізнатися важливе про друзів, групах з 27 червня по 19 липня. Спілкуйтеся з друзями.

Перший пік в гороскопі для Терезів на липень торкнеться червень. Пік 2 липня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – це можливості для нового, новин або бажань. Займіться кар’єрою і репутацією. Нова професія або посада, почати пошук нової роботи. Новий важливий проект або мета. Можна братися за довгострокове, планувати своє майбутнє і мети. Розпочати участь в якомусь конкурсі або подібне. Головне не перебільшуйте все і ясно і прагматично плануйте.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Терезів на червень 2019

З 1 червня по 3 (10) липня – серйозніше з навчанням, роботою, здоров’ям, бажаннями.

Пік 3 червня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, акцент на навчання, новини, зарубіжжі.

З 4 по 27 червня – інформація і знання, зв’язки будуть впливати на кар’єру і репутацію.

З 9 червня по 3 липня – харизма і публічність.

Пік 17 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації і новини, акцент на навчання, знайомих, зарубіжжі.

Гороскоп опублікований 31.05.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 79 T. 0,422