Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Терези – червень 2018 – Марфа Бомбушкар


Місяць спілкування і навчання, дружби, поїздок, інформації, торгівлі, зарубіжної сфери, колективних заходів, розширення кола знайомств і знань, планів і ідей, питань сімейної та професійної сфери, рідних і поваги. Почнуться періоди, що зачіпають сферу соціуму, станете соціально активні, публічні, доброзичливими і колективними. Буде можливість зайнятися одноосібно своєю творчістю і хобі.

З 11 травня по 13 червня сприятливі дні для творчої роботи і заробітку, розвивайте духовні цінності, приділіть увагу здоров’ю особливо духовному. З 16 травня по 13 серпня більше активність в захопленнях і розвагах, творчості, любові. Налагоджувати відносини з важливими персонами і використовуйте чарівність для репутації з 19 травня по 14 червня. Інтелектуальний період з 30 травня по 12 червня. Деталі в гороскопі для Терезів на травень.

Гороскоп на червень почнеться з гарного періоду, з 1-4 число, приділіть увагу збагаченню, повазі, кар’єрі, боргами, накопичень, інвестицій, допомоги, клієнтам, співробітникам, керівництву і важливим персонам, обов’язкам, роботі, здоров’ю. Сприятливі дні для покупок, переговорів, угод. У Вас буде багато харизми, привабливості, сильна інтуїція, творчість, використовуйте це все для реалізації маси бажань. Крім справ, ці дні для Терезів будуть досить романтичні, Ви будете емоційні і чутливі.

А ось з 4 по 7 намагайтеся бути обережніше в сімейних питаннях і професійних, в спілкуванні з керівництвом і партнерами. Період грубості і жорстокості, готовність до кардинальних дій пов’язаними з втратами і тиском. Є ризик втрат або негативних змін у відносинах і фінансах, бережіть репутацію.

Маса новин і прилив інтелектуальних сил, ідей, творчості, покажіть свої знання з 4 по 7. І в той же час буде багато ліні, схильності обманювати або бути обдуреними з 5 по 9. Дні не сприятливі для важливих завдань і переговорів, але хороші для творчості і навчання.

Намагайтеся побільше використовувати свої знання і зв’язки для професійного руху та набуття репутації. Період з 12 по 29 червня. Варто показати свої знання тим, від кого залежить Ваша кар’єра і репутація. Дізнатися більше і оновити інформацію про свою професію і проекти, керівників, цілях. Дізнавайтеся більше про нагороди, що цікавить Вас посади. Пройдіть курси підвищення кваліфікації. Але буде і негативний тренд, коли зі знаннями та інформацією потрібно бути обережніше – з 22 по 24 червня, в спілкуванні з батьками і сімейними питаннями так само можуть бути проблеми.

Пік 13 червня, плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад, принесе енергії і активності, нове, багато спілкування та інформації. Вдалий час почати вивчати щось нове, довгостроково і важливе. Отримати нову освіту або записатися на курси. Подумати про далекі поїздки або відправитися в далеку дорогу, за кордон. Знайти нового наставника і вчителя або самому стати таким. Акцент на світогляд і ставлення до ідеалів, віри і надії. Можливість отримати допомогу здалеку або корисну пораду.

Більше задоволення від спілкування з друзями, можуть бути необдумані інтриги або обдумані романи і закоханість в них. Більше соціальної активності, групової. Знаходьте і оновлюйте дружні зв’язки, колективну творчість і групові активності з 14 червня по 9 липня. Більше харизми в суспільстві для Терезів.

Перший негативний період, коли може бути необдумана інтрига або ексцентричний вчинок на людях, в суспільстві або з друзями з 13 по 16 число, можете і несподівано закохатися. Багато емоцій і багато образ, багато бажань і егоїзму, бажання уваги. Раджу не витрачати гроші в ці дні, особливо на друзів і колектив, не беріть і не давайте в борг.

Другий негативний період, коли будете уразливі, агресивні і вимогливі в суспільстві і любові з 20 по 23 червня. Період агресивний для всіх знаків Зодіаку. Намагайтеся не скандалити в ці дні і не витрачати багато грошей, схильність до розтрат за бажанням. Підвищена сексуальність.

Третій період, негативний, для громадської активності та фінансів з 24 по 27 червня. Схильність все роздувати, купувати занадто багато або витрачати і інвестувати, багато вимагати від інших і сподіватися на інших. Обережніше з питаннями збагачення. Не потурайте своїм бажанням в дружбі і покупках дорогого.

Загальний депресивний період із занепадом сил з 25 по 29 червня. Намагайтеся ставитися серйозніше до репутації, професійних питань, сім’ї, правилам. Можуть бути розчарування і перешкоди, обмеження в сім’ї і кар’єрі. Відкладіть будь-які скандали і негативні проекти, не час для важливих справ. У той же час, якщо виникнуть проблеми, намагайтеся їх виправити, а не пускати на самоплив або відмовлятися від відповідальності.

З 16 травня у Вас стало більше активності в любові і розвагах, хобі, творчості, з дітьми, готовності до ризику і гри. З 27 червня по 13 серпня Ви більше будете це обробляти всередині, збиратися почати щось робити, планувати, але не реалізовувати або відкладати. Буде переоцінка всього цього і, можливо, повернення до старого. Як мінімум старих бажань в любові і творчості. Можуть знову спалахнути старі скандали з коханими і дітьми. Повернуться романи і інтриги. Не варто починати нові творчі проекти, наприклад, писати картину або складати музику, те в чому Ви творите, на це сил може не вистачити або буде зацикленість. Розберіться зі старим.

Другий пік 28 червня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів. Початок піку буде складним, депресивним і розчаровуючий, пік посилить тренди, принесе завершення, новини про результати і закінченнях, кульмінації, необхідність тверезо оцінювати все і докласти зусиль. Для Вас в гороскопі акцент на сім’ю і рідних. Отримайте від них новини, можуть бути порушені питання нерухомості, прийняття рішень, робота над проблемами і закінчення. На другому місці професія і статус, повагу, нагороди і досягнення, становище в суспільстві і ставлення з впливовими людьми. До 29/30 червня будьте відповідальніше.

Новини про друзів і більше спілкування з 29 червня до 6 вересня. У цей час Ви будете більш соціалізовані, спілкуватися з людьми, заводити нові знайомства. Дізнавайтеся більше про клуби і групи, в яких Ви перебуваєте або зацікавлені. Насичений період для виступів на публіці, ораторства.

Багато ідей і занадто велика поспішність в спілкуванні з 29 червня по 1 липня. Не сприятливий період для переговорів.

Важливі дати і періоди в гороскопі на червень 2018 для Терезів

З 12 по 29 червня – кар’єра і репутація за інформацію і знання.

13 червня, пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове. Інформація та навчання.

З 14 червня по 9 липня – відносини з групами людей.

28 червня, пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації. Сім’я і кар’єра, статус.

З 29 червня по 6 вересня – інформація і спілкування з групами людей.

Гороскоп опублікований 28.05.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,169