Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Терези – червень 2014 від Марфи Бомбушкар


Досить хороший місяць для Терезів, в своїй більшості днів, зараз Ви зможете відпочити від напруги, яку відчували в квітні місяці. Хоча, Терези ймовірно помітили, що спокій прийшов до них в травні місяці, а в кінці травня навіть додалося енергії та сил. До кінця червня спокійний період продовжиться. А ось кінець червня буде дуже важливий для Терезів у 2014 році, важливість буде пов’язана з кар’єрою і соціальним становищем. Але про все по черзі.

Всі важливі нові договори та оформлення документів раджу закінчити до 8 червня і не починати нічого нового до 2 липня. Це хороший період, щоб перевірити існуючі договори та іншу інформацію, хтось з Вашого минулого може запропонувати Вам нову кар’єрну можливість, можете погодитися на неї. 19 червня дуже вдалий день для Терезів, важливе можете планувати на цей день – все вийде.

19 червня Ваші справи, несподівано підуть на поправку, якщо були проблеми зі здоров’ям – Ви видужаєте або почнете видужувати, це переломний момент від сірого до білого. Чекайте і матеріальних благ.

Початок червня у Вас почнеться з бажання поїхати кудись далеко або вивчити щось нове, імовірна маса спілкування, листування з іноземцями і далеко живучих від Вас людей. Це гарний час поїхати кудись, поїздка буде вдалою. Хороший період для відпустки – початок місяця, другий такий період Вам належить лише в серпні цього року (якщо говорити про відпустку влітку).

А ось 13 червня плюс мінус 3 дня, варто очікувати чогось нового, або просто новин, від рідних (братів, сестер, знайомих), а так само спілкування з сусідами або знайомими, поїздку на коротку відстань. Може бути, Терези захочуть побачити своїх родичів в червні місяці або знайомих. Вам можуть запропонувати підписати якийсь контракт або домовиться про щось, але не погоджуйтеся! Не варто нічого підписувати, почекайте липня місяця – тоді обставини будуть набагато краще.

Я всім знакам Зодіаку раджу цього місяця бути обережними 25 червня, в періоді плюс мінус 2 дні, але для Терезів і Овна потрібно бути обережними у періоді 5 днів! 25 червня дуже небезпечний день для Терезів, Ви можете отримати травму, встряти в якийсь скандал. Найімовірніше, що скандал буде пов’язаний з Вашим партнером, якому щось не сподобається в Вас або Вам не сподобається щось в ньому. Партнер може бути не тільки любовним, а і діловим або ж Вашим конкурентом – противником. Він може почати тиснути на Вас, зобов’язувати Вас до чогось, а Ви ж будете бажати волі. Не ведіться на провокацію, постарайтеся перечекати цей період, зараз пара днів раптових змін. Ймовірно, що Вам навіть захочеться кинути свого партнера або вилаяти його, ким би він не був (бізнес, любов, суперник).

Дуже – дуже важливий період у Вашій кар’єрі і соціальному стані настане 28 червня плюс мінус 4 дня, спрацює якийсь тригер, щось важливе, що дозволить Вам досягти нових вершин! Удача сама прийде до Вас, несподівано! Ловіть свою птицю кар’єрного щастя! Прислухайтеся до своїх ідей і порад покровителів. Але починати нові проекти потрібно після 2 липня! Це дійсно важливий період у Терезів, наступний такий же період буде лише в 2025 році! Не пропустіть свій шанс!

Найважливіші дати в гороскопі для Терезів в червні 2014

Вдалі дні: 2-3, 8-9, 16-17, 19, 30.

8 червня – 2 липня – не починайте нові проекти, не підписуйте нові документи. Чекайте проблем з інформацією.

13 червня – принесе новини від братів і сестер, сусідів. Гарний час для близької поїздки. Вам можуть запропонувати підписати контракт – відмовляйтеся.

19 червня – самий вдалий день для Терезів.

25 червня – плюс мінус 5 днів – я Вас прошу, будьте обережні!

28 червня – плюс мінус 4 днів – щось важливе станеться у Вашій кар’єрі, якийсь шанс з небес, удача, ловіть її! Поки вона не полетіла!

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 05.06.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 44 T. 0,170