Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Терези – березень 2019 від Марфи Бомбушкар


Досить хороший місяць, проблемні дні будуть в кінці другої і початку третьої декади, потрібно буде берегти здоров’я, обережніше з робочими питаннями, відносинами. У цьому місяці багато роботи, але і можливо дізнатися більше про здоров’я. Хороший любовний період і творчий. Все ще буде багато фінансової активності, намагайтеся зміцнити і змінити свої боргові питання і сімейні. В кінці місяця буде можливість завершити щось важливе або прийняти важливі рішення, про себе і відносинах. Буде приріст енергії, зміцнення та оновлення поглядів на життя.

З 10 лютого по 17 квітня дізнавайтеся про роботу (проектах, клієнтів, співробітників, обов’язки) і здоров’я (лікування, діагнози, спорт), багато інформації про це і багато завдань, може бути завал на роботі, хоча в березні намагайтеся не поспішати і нове не починати, а займіться старим. З 14 лютого по 31 березня більше енергії для вирішення фінансових питань, сил для відстоювання своїх прав і досягнення бажаного, особливо в кредитних питаннях, виплати, боргах, з кредиторами і боржниками, спонсорами.

З 1 по 26 березня романтичний період, займіться своєю любов’ю, вилікуйте розбите серце або заповніть його новим коханням. Закохуйтеся або забувайте старе кохання, протягом усього терміну період досить сприятливий, але в середині гороскопу на березень будуть конфлікти або образи. Ще можна зайнятися творчістю, буде більше бажання для творення. Для Терезів буде приріст харизми і чарівності, не сидіть вдома, намагайтеся більше спілкуватися, заводьте роман. Спробуйте поліпшити відносини з дітьми.

З 5 по 28 березня не починайте нові робочі проекти, нове лікування (оздоровлення, питання здоров’я), намагайтеся працювати з тим що є або поверніться до старого. В роботі може бути завал, затримки, регрес. У здоров’ї можуть повернутися старі хвороби, нове лікування не принесе бажаних результатів, переоціните здоров’я і своє лікування. Під час періоду несприятливий початок нових угод, можуть бути проблеми з технікою і бюрократією, втрати документів або помилки. Переоціните свої знання і навички на роботі і про здоров’я, покращуйте їх. Можете спробувати повернути старих клієнтів і співробітників, можуть повернуться старі знайомі.

Бережіть здоров’я і обережніше з угодами і робочими проектами з 5 по 8 березня, багато ліні і літання в хмарах, фантазій, можливих обманів.

Пік 6 березня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове може бути зовнішнім, а самим краще по-новому ініціювати старе в питаннях роботи і здоров’я. Знову займіться спортом або пройдіть обстеження, дізнайтеся щось про здоров’я. Знову запустіть або перезапустіть робочий проект, переговори, пошук роботи, підвищення кваліфікації і все що пов’язано з роботою. Час для старого-нового.

Зміцнюйте і домагайтеся бажаного в сімейних питаннях і фінансових з 11 по 17 березня, багато сил для складних проектів, відстоювання прав. Багато сили волі, непоганий період для психологічної стабілізації, врівноваження себе, зміцнення психологічного стану. У сім’ї і фінансах (особливо боргах) теж варто зробити зміцнення, невеликий ремонт будинку, розібратися з боржниками або кредиторами.

Намагайтеся не брати на себе занадто багато і не звалювати на інших в робочих питаннях з 12 по 16 березня, остерігайтеся ліні і поспішності, схильності робити з мухи слона. Бережіть здоров’я.

Ще один тренд для роботи над домашніми питаннями і фінансовими, теж буде багато сили волі, але тепер направте її на зміни – з 17 по 23 березня. Час змінювати сімейну сферу і фінансову. Позбавляйтеся від сміття вдома і поганих питань, будь-які втрати будуть легкими. Працюйте над своїми боргами, виплатами, витратами, варто скоротити їх або позбутися від них, займіться кредиторами і боржниками.

Конфліктний період з 17 по 24 березня. Конфлікти з усіма, Терези будуть дуже дратівливі в ці дні, особливо сильними конфлікти будуть через любов, розваги, гроші і борги. Намагайтеся багато не витрачати, не брати і не давати в борг, не на часі витрачати гроші на розваги.

Один з 2х найважливіших піків в році – 21 березня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – пік посилить тренди, додасть енергії, готовності, рішучості, дасть новин і можливості розібратися і при необхідності завершити або перейти на новий рівень. Вплив на Вас і Ваше життя, всі аспекти життя і сфери, самооцінку, бажання, прагнення. Розберіться в собі і житті, завершуйте або починайте щось робити. Вплив на відносини, теж можна завершувати або розібратися у ворогах, улюблених, ділових партнерах. Зрозуміти, що Ви хочете від відносин і що отримуєте.

Нейтральний тренд, багато що залежить від особистих гороскопів, намагайтеся не потонути в роботі і обов’язках, документах, не звалюйте все на інших і будьте уважніше з 21 березня по 6 квітня. Якщо є можливість, то краще не займатися серйозними проектами, а займіться творчими, що не мають граней.

Займіться своєю зовнішністю, косметичними процедурами з 26 березня по 20 квітня. Період хороший для робочих відносин, налагодити контакти з клієнтами і співробітниками, брати на роботу нових співробітників і проводити важливі переговори з клієнтами.

З 31 березня по 16 травня більше енергії, фізичної і вітальності. Час для досягнення, прагнень, до ідеалів, цілей. Відстоюйте свої знання і ідеали, працюйте над своїми знаннями і знаходьте нові, вчіться. Можуть бути конфлікти з викладачами і Вашими учнями. У квітні будуть небезпечні тренди.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Терезів на березень 2019

З 1 по 26 березня – творіть і любіть.

З 5 по 28 березня – переоцінка роботи і здоров’я, повернення.

Пік 6 березня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – питання праці та здоров’я.

Пік 21 березня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – кульмінації і рішення, Ви і відносини.

З 26 березня по 20 квітня – робота і здоров’я.

З 31 березня по 16 травня – більше енергії, час працювати над прагненнями та ідеалами.

Гороскоп опублікований 03.03.2019 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 25 T. 0,452