Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Терези – березень 2018 – Марфа Бомбушкар


Місяць напружений, багато конфліктних вказівок починаючи з середини березня. Основними акцентами березня буде сім’я і відносини, спочатку місяця ще будуть йти тренди пов’язані з роботою і здоров’ям. Всі справи і переговори, навчання і поїздки, нові знайомства та оформлення документів краще зробити до 23 березня. Постарайтеся всі важливі переговори провести до 21 числа, після починаються конфліктні періоди з сім’єю і діловими питаннями. В кінці місяця буде важливий пік, що дозволяє розібратися в собі і відносинах, підвести підсумки. У березні буде 2 паралельних важливих періоди для відносин, один «інформаційний», другий «відновлювальний».

Час для косметичних процедур, налагодження відносин з працівниками та клієнтами з 11 лютого по 7 березня, стало більше роботи і турбот на роботі і зі здоров’ям з 18 лютого по 6 березня. Період вчитися і активніше бути зі знайомствами та сусідами з 27 січня по 18 березня.

2 березня буде пік, плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад. Піковий період буде завершальним, кульмінаційним, багатим на новини. Найкраще відпочивати під час нього для Вашого знака, приділити увагу здоров’ю і духовного світу, розібратися в собі і підбити підсумки, а не починати щось нове. Займіться духовним світом, езотерикою, секретами, багато пліток важливих можете дізнатися в ці дні.

Гарний час для продуктивної роботи, спілкування з клієнтами та колегами, укладення угод і здійснення покупок з 2 по 9 березня. Але можна і відпочивати, у всякому разі ліні або бажання творчої роботи, а не рутини, буде більше з 3 по 7 березня.

Буде багато переговорів з партнерами з 6 березня по 13 травня, новин про партнерів. Час спілкуватися з діловими партнерами, коханими, ворогами. На жаль, буде багато негативних періодів, коли буде більше скандалів ніж конструктивного і корисного спілкування. Але це дасть шанс розібратися з конкурентами і ворогами, а може завести нових.

Особливо активний і більш важливий, ніж описаний вище, період з відносинами буде з 7 по 31 березня, приносить зацікавленість у відносинах і бажання мати їх (якщо Ви самотні). Час оновити відносини, позбутися від відносин, зміцнити відносин, знайти компроміси. Період «активує» сферу відносин любовних, ділових, ворожих. На жаль, в цьому році цей період буде з багатьма негативними трендами. Постарайтеся не втратити відносини з 12 по 15, 22 по 26, 27 по 31. В ці негативні періоди можуть бути скандали, незадоволеність, розчарування, бажання будуть в конфлікті з можливостями і реальністю. Негативні періоди погані для важливих розмов, переговорів, навіть для конфліктів з ворогами. Погані для бізнесу та особистих відносин, під час цих періодів краще не робити дорогих покупок, не робити інвестицій. Сприятливий період для відносин, угод, покупок буде 17 по 22 березня, дуже підходящий для серйозних розмов.

Невеликий приплив сил з 8 по 15 березня для всього Зодіаку, для Терезів зросте активність в спілкуванні, більше інформації.

Не варто починати нових масштабних проектів для заробітку грошей з 9 березня по 10 липня, хоча період і не особливо сильний, багато що залежить від особистих гороскопів. За цей час може бути повернення до старих джерел доходів, переоцінка своїх фінансових і матеріальних можливостей, цінностей.

Хороший період для роботи і здоров’я з 12 по 16 березня, приділіть уваги своїм накопиченням і прибуткам, спробуйте розширити свій бізнес.

Пік 17 березня, плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад, пік посилить всі тренди і дасть нове. Терезам цей період хороший щоб зайнятися своїм здоров’ям і роботою, взяти на себе нові обов’язки. Можете знайти нову роботу або попросити про нові обов’язки, нові довгострокові і важливі проекти або завдання. Гарний час записатися в спортивний зал або лягти на лікування. Можна і вихованця завести або сісти на дієту.

З 18 березня по 16 травня у Вас буде більше активності в сімейній сфері, на жаль період в цей раз (останній раз був 2 роки тому) буде багатим на негатив, так що обережніше будьте з рідними і сім’єю. Є вказівки на скандали, руйнування і втрати, занепад сил, бажання революції в будинку. Енергії буде багато, постарайтеся її на щось конструктивне направити, в березні складно буде будувати, але легко буде руйнувати. У квітні побільшає продуктивної і позитивної енергії.

Перший конфліктний період з 21 березня по 1 квітня, пік в кінці місяця. Конфлікти з партнерами і рідними, ворогами. Можливі травми. Намагайтеся стримувати своє его, якщо не хочете скандалів, більше брати на себе, ніж валити на інших.

З 21 березня по 2 травня вдалий час переоцінити своє матеріальне положення, свої заробітки і накопичення, систему цінностей, трансформувати і поліпшити, а якщо треба то і позбутися. Теж можна зробити і з сімейною сферою, покращувати, позбавлятися і змінювати. Хороший період для позбавлення і втрат. Період був уже з 31 грудня по 10 лютого.

Період для повторних переговорів, перегляду домовленостей, повторного аналізу партнерів, конкурентів, улюблених з 23 березня по 15 квітня, можете краще розібратися в цих людях, спробувати знову почати спілкування. Але це поганий час для початку нових переговорів і оформлення документів. З документами і будь-якою інформацією слід бути обережніше протягом періоду, берегти, як і техніку. Не купуйте дорогого в цей час, особливо техніку і книги.

Може бути занепад сил з 28 березня по 1 квітня.

Другий конфліктний період в гороскопі буде з 30 березня по 7 квітня, для Терезів найбільше конфліктів у сімейній сфері. Конфлікти через владу, бажання керувати або стримування, схильність до руйнування посилиться.

31 березня буде пік, посилить всі тренди, кульмінації, усвідомлення, завершення. Пік плюс-мінус 5 днів і 10 днів спад. Для Терезів в ці дні буде багато емоцій, схильності до скандалів з рідними і партнерами, остерігайтеся втрат і травм. Час розібратися в своїх бажаннях і відносинах, сімейних питаннях. Ухвалити остаточні рішення і завершити.

З 31 березня по 24 квітня буде простіше знаходити підтримку у інших, брати в борг, давати в борг, отримувати спадщину або різні виплати. Жити за рахунок інших і шукати підтримку. Вирішувати питання і знаходити компроміс у виплатах, аліментах, спадщині, кредитах, боргах. Зросте сексуальність.

Важливі дати і періоди в гороскопі на березень 2018 для Терезів

2 березня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – розберіться з таємним. Завершення.

З 6 березня по 13 травня – більше новин про партнерах, переговорів.

З 7 по 31 березня – акцент на відносини.

17 березня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – робота і здоров’я. Нове.

З 18 березня по 16 травня – активність в сім’ї.

З 21 березня по 7 квітня – скандальні дні.

З 21 березня по 2 травня – міняйте свої цінності і заробітки.

З 23 березня по 15 квітня – не починайте нові проекти, поверніться до старих.

31 березня, пік плюс-мінус 5 днів і 10 днів спад – завершення. Ви, відносини, сім’я.

З 31 березня по 24 квітня – допомога і борги.

Гороскоп опублікований 02.03.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,505