Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Тельців на вересень 2013 від Марфи Бомбушкар


Тельці , настав один з найкращих місяців у цьому році для любові і веселощів! Вже 5го вересня відбудеться щось , що змусити Вас закохатися , творити і будувати .

Якщо Ви самотні , постарайтеся знайти свою другу половинку , тому що в жовтні Вам буде не до цього. Якщо ж любов для Вас не важлива , тоді може бути , пора почати малювати нову картину? Ліпити нову скульптуру ? Творити? У Вас є діти? Приділіть їм увагу . Зірки підштовхнуть Вас до цього.

Після 10го вересня ви будете бажати любові і відносин , дуже сильно. Нестримно. Хоча , з іншого боку Ви і станете набагато сексуальніше і емоційніше .

Ті Тельці , які були народжені в квітні , а не в травні. Вже якийсь час відчували проблеми з партнерами. Ймовірно , що вересень розставить крапки … Період , в якому Ви відчували проблеми у відносинах – це були випробування на міцність Вашого союзу , якщо Ви вважаєте , що Ваш союз сильний і Ви впевнені , що є шанси на майбутнє разом , подвійте свої зусилля на збереження відносин . Якщо ж Ви почали розуміти , що ви безнадійно несумісні , зірки дадуть Вам сил на розірвання цього , ведучого в нікуди партнерства , сил і мужності щоб піти. Починаючи з жовтня 2012 року, Ви почали відчувати , менше задоволення в спілкуванні , кооперації та згуртованості зі своїм партнером. Ізоляцію. Інші ж Тельці почали відчувати проблеми зі здоров’ям.

Тепер , настає складний період для тих Тельців , які народилися з 20 квітня до , приблизно 7го травня. Точніше кажучи , ці фрустрації проживуть все Тельці , але зараз вони будуть тільки у тех., хто народився з 20 до 7го , до решти це прийде пізніше. Такі труднощі у Тельців будуть до кінця 2013 року. А у всіх інших Тельці до кінця 2015 року.

У вересні ж Тельцям доведеться зіткнутися зі старими боргами , обіцянками і обов’язками.

Після 19 вересня справи у Тельців повинні будуть піти на поправку , настрій покращитися. Вірогідні нові знайомства і публічні заходи . 21-22 вересня варто очікувати поліпшення у здоров’я і психологічний комфорт , заспокоєння. Проведіть цей час з друзями.

Ще однією темою місяця для Тельців буде будинок та рідні. Можливо Ви почнете робити ремонт або у Вас трапитися якась поломка будинку. Не варто робити дорогих покупок 9 вересня.

Постарайтеся бути обережними 9го вересня, що б не сталося переломів кісток.

Дорогі покупки потрібно вчинити до 21го жовтня, після у Вас почнуть виникати проблеми з грошима.

Важливі дати для Тельців у вересні 2013

Дати: 5-8 , 13-14 , 17-19 , 21-22 , і 26-28 .

Якщо Ви самотні – час для нової любові настане 5го вересня. Так само в цей день Вам варто звернути приділити більше увагу своїм дітям .

7-8 – Тельців чекають поїздки.

11 вересня по 10 жовтня – виникнуть проблеми з партнером ( коханою людиною ) .

19 вересня – Вас очікує світський захід .

20 – з цього дня Ви відчуєте полегшення в торгових питаннях , правових і Ваші фінанси підуть на поправку.

26 вересня – один з найкращих днів для Тельців . Гарний час для путишествия .

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 02.09.13

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,322