Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Телець – жовтень 2018 – Марфа Бомбушкар


Досить агресивний місяць, особливо для першої і другої декади Тельців. Багато акценту на відносинах, кар’єрі, відносинах з керівництвом, досягнення, ворожнечі, фінансах і репутації. У цьому місяці Ви зможете дізнатися більше про партнерів і ворогів, відносинах. Переоцінити себе і відносини, повернутися до старого, сильний період змінює Ваш напрямок і прагнення. В кінці місяця почнеться період який приносить багато фінансової та матеріальної інформації, повернеться сприятливий період для роботи і здоров’я. В кінці місяця варто підвести остаточні підсумки в житті та відносинах.

З 18 липня по 6 жовтня можливість реформувати і зміцнити себе і знання, філософію, ідеали, прагнення. З 9 вересня до 31 жовтня сприятливий період для відносин і акцент сфери відносин, хоча в жовтні буде багато конфліктних періодів. З 11 вересня по 15 листопада активність в питаннях професії, репутації, статусу, досягнень і в жовтні будуть конфлікти, як і в листопаді. З 21 вересня по 10 жовтня дізнавайтеся більше корисного для роботи і здоров’я.

C 5 жовтня до 12 листопада період повертає в Ваше життя багато чого, переоцінка життя, свого іміджу, поведінки, бажань, відносин і багатства. Цей період буде впливати на весь Зодіак, для кожного знака буде регрес і переоцінка відносин і багатства. Повертайтеся до старого в ці дні або завершуйте старе, але не починайте нове. Гарний час подумати про життя, себе, партнерах, ворогів, заробітках і цінностях, розібратися в цьому. Не робіть дорогі покупки, не вступайте в шлюб, не укладайте важливі договори. Не варто міняти свій імідж зараз. Після 31 жовтня повернуться питання відносин на роботі, здоров’я, з 31 жовтня до 12 листопада не варто починати нові косметичні процедури.

Ймовірно повторні, хоча можуть бути і нові, скандали з партнерами і керівництвом, підвищена агресивність в усіх відносинах, ворожість з 8 по 13 жовтня, цей період був з 5 по 12 вересня. Обережніше з любовними романами на роботі, тратою грошей, руйнуванням відносин. Не час для скандалів.

Перший пік 9 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів. Пік дасть нове, можуть бути втрати або усунення, але все ж це можливість почати щось нове. Акцент на роботу і здоров’я. Можете знайти нову роботу або проект, а можете і втратити. Можете почати нове лікування, можуть бути операції, які краще поки відкласти. Завести вихованця або нові звички, обов’язки.

З 10 по 31 жовтня дізнавайтеся більше про ворогів (буде багато конфліктних періодів), партнерах ділових і улюблених людей. Використовуйте свої знання для комунікації, проводьте переговори, вчіться новому для спілкування. Можна заводити нові знайомства, хоча вони скоріш за все будуть безрезультатними.

Найкращий період для важливих переговорів з 15 по 16 жовтня.

З 17 по 21 жовтня період скандалів, впертості в спілкуванні, незгоди і бажання наполягти на своїх ідеях і не приймати чужі. Не сприятливі дні для переговорів і скандального спілкування, особливо з партнерами і керівництвом, бережіть свою репутацію щодо знань.

Несподівані зміни, погано прогнозований період, адже Тельці будуть схильні до бунтарства, звільнення, багато імпульсивних вчинків і дій, перепадів настрою 24 жовтня, пік плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів. Піковий період завершальний і дає результати, прийняття рішень. Рішень про Ваше життя, спосіб життя, місце, поведінку, відносинах з партнерами і ворогами. Зможете швидко підвести підсумки і прийняти рішення, про розвиток себе і відносин. Куди рухатися далі, до розставання або продовження. Обережніше з інтригами і конфліктами в ці дні. Дуже емоційний період, мінливий, але дозволяє остаточно розірвати і прийняти рішення.

Багато харизми і сексуальності у Вас, покажіть себе в любовних і ділових відносинах, проявіть активність з 25 по 27 жовтня.

Багато новин з 27 по 31 жовтня, особливо про партнерів і ворогів, багато спілкування в ці дні, хороші дні для навчання.

Ризик для відносин і фінансів, можуть бути розтрати грошей або втрати, необдумані романи і інтриги з 27 жовтня по 4 листопада, а можуть бути розриви і ексцентрична поведінка в стосунках і фінансах, поспішність і образливість. Бажання показати себе, змінити себе і відносини. Період вже був з 9 по 15 вересня.

З 31 жовтня до 1 грудня час дізнаватися і навчатися більше фінансів, психології, езотерики, містики, сексу. Дізнавайтеся більше про своїх спонсорів і боржників, обговорюйте ділові проекти і після 12 листопада можна їх укладати. Дізнавайтеся про питання спадщини, виплат і подібного.

З 31 жовтня по 2 грудня повторення хорошого періоду для питань праці та здоров’я. Можливість налагодити відносини на роботі, навіть завести роман. Зайнятися своєю зовнішністю, косметичними процедурами, поліпшити свою зовнішність. До 12 листопада повертайтеся до старого і не починайте нове, переоціните існуюче, після 12 листопада починайте нове.

Важливі дати і періоди в гороскопі на жовтень 2018 для Тельця

З 5 жовтня по 12 листопада – повернення до старого в житті, затримки в розвитку існуючого і переоцінка. Особливо в стосунках і фінансах.

9 жовтня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – починайте новий робочий проект або роботу, приділіть увагу здоров’ю. Напружені дні.

З 10 по 31 жовтня – спілкування з партнерами і інформація.

24 жовтня, пік плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – завершуйте, усвідомлюйте, акцент на Вашому житті і відносинах. Несподівані події.

З 31 жовтня по 1 грудня – дізнавайтеся про фінансове і матеріальне, психології та містики.

З 31 жовтня по 2 грудня – покращуйте робочу сферу і здоров’я.

Гороскоп опублікований 01.10.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 29 T. 0,181