Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Телець – вересень 2018 – Марфа Бомбушкар


Місяць дуже енергійний, насичений на питання роботи, творчості, любові, розваг, досягнень, відносин. Багато інтелектуальної енергії, сексуальної, енергії для відстоювання свого імені і досягнень. Багато егоїзму і конфліктів. Трендів і періодів буде не багато, негативні і небезпечні періоди будуть чергуватися протягом усього місяця.

Фоновий період з 18 квітня по 6 вересня, переоцінки знань, філософії, релігії, зарубіжжя, з поверненням до старого або старого, затримок у розвитку нового. З 29 червня по 6 вересня багато інформації про сім’ю і нерухомості, переговорів і договорів, спілкування. З 18 липня по 6 жовтня можливість реформувати і зміцнити себе і знання, філософію. З 7 серпня по 9 вересня час вирішувати боргові питання, спадкові, просити про допомогу, шукати матеріальну підтримку. З 13 серпня по 10 вересня приріст енергії, активніше у відстоюванні та оновленні свого світогляду. З 30 серпня по 23 вересня сприятливі дні для усунення та поновлення відносин, філософії, знань.

Перший же період у вересні зробить Вас більш конфліктними, поспішними, агресивними, посилить Вашу сексуальність і напористість з упертістю, період з 5 по 12 вересня. Намагайтеся в ці дні не скандалити на роботі, не руйнувати відносини ділові та любовні, може бути великий тиск на партнерів або на Вас, образливість.

Інтелектуальний тонус, час дізнаватися більше про свою творчість, дітей, коханим, захоплення з 6 по 21 вересня.

З 6 по 9 вересня відпочивайте, не давайте великих обіцянок друзям і коханим.

З 9 по 13 вересня вдалі дні для спроб завагітніти, а кому це не цікаво, то це дні сприятливі для зміни свого ставлення, поглядів, на життя і творчість, любов, дітей, навчання. Багато сили волі, можливості оновити себе і перераховане, позбутися безболісно від заважаючого, змінити.

Ви будете більше уваги приділяти важливим відносинам, кохання, ворожнечі, діловим зв’язкам з 9 вересня по 31 жовтня. Для одиноких Тельців – це можливість знайти нові відносини, любовні або ділові. Для тих, хто в стосунках – це можливість поліпшити і зміцнити, оновити, знайти конкретику в стосунках, мир. Час знаходити компроміси, проводити важливі переговори, укладати угоди. Але спочатку буде багато конфліктності і несподіваних змін або бажань.

З 9 по 15 вересня період ексцентричних вчинків, поведінки, бажань. Акцент на відносинах, раптові закоханості або вчинки, розриви або інтриги, вимоги і бажання у відносинах. Можуть бути витрати або необдумані покупки, потрібно діяти обдумано. Можете зважитися і самі змінити себе, свій імідж і стиль життя.

Пік 9 вересня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів, пік принесе масу енергії, бажань, нових можливостей в різних сферах, багато подій в ці дні. Найбільший акцент на любов і творчість, розваги, захоплення, дітей. Під час піку можна спробувати завагітніти, закохатися, почати нове захоплення.

З 11 вересня по 15 листопада буде повторення періоду, який був з 16 травня по 13 серпня, активність в питаннях кар’єри і статусу. Активніше будете боротися за свою посаду, а може бути і за нову. Більше енергії для професійного зростання і поваги у Вас, цілеспрямованості, бажань пошани. Складніше буде терпіти критику від інших людей, будете вступати з ними в скандали. Можете почати тиснути на керівництво або відчувати їх тиск на себе. Коротко кажучи, займайтеся своєю репутацією і кар’єрою в ці дні, сил буде достатньо і прагнень.

З 11 по 24 (27) вересня конфліктні дні, можливість травм. Цей період вже був з 10 по 22 травня і з 26 липня по 10 серпня. Найбільші конфлікти з керівництвом, через репутації і досягнень, цілей.

З 21 вересня по 10 жовтня час знаходити нові навички в роботі, проходити курси, відправлятися у відрядження, вивчати роботу і проекти. Багато роботи і завдань. Оновіть свої знання про роботу і клієнтів, співробітників. Проводьте переговори, укладайте угоди. Найбільш активним період буде з 19 вересня по 1 жовтня, можливість показати себе і добитися бажаного. У ці дні, з 21 по 10, можна вивчати нові дієти, способи лікування існуючих у Вас хвороб.

Пік 23 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, змусить задуматися і звернути увагу на здоров’я, таємниці, роботу. Пік посилить тренди, дозволить прийняти рішення, завершити. Приділіть увагу хворобам, особливо хронічним. Проектам і роботі. Пік може бути негативним, тому важливі дії краще не робити, лише підводьте підсумки. Гарний час побути наодинці з собою і розібратися в своїх глибинах і таємниці.

Важливі дати і періоди в гороскопі на вересень 2018 для Тельця

Імовірність конфліктів з 5 по 24 (27) вересня.

З 6 по 21 вересня – інтелектуальний тонус.

З 9 вересня по 31 жовтня – акцент на відносинах.

Пік 9 вересня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, діти і захоплення.

З 11 вересня по 15 листопада – активні період для кар’єри і статусу.

З 21 вересня по 10 жовтня – робота, обов’язки, відрядження.

Пік 23 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, акцент на таємниці і здоров’я.

Гороскоп опублікований 4.09.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 29 T. 0,394