Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Телець – січень 2019 від Марфи Бомбушкар


Для Тельців гороскоп на січень не так вже й поганий, але потрібно побоюватися витрат або фінансових маніпуляцій, обманів в грошових питаннях, дружбі. Буде схильність до прихованих скандалів, діям і активності, сексі. На початку місяця буде більше сил, ніж в кінці. Готуйтеся вивчати щось нове або до подорожі, нових прагнень на початку січня, а в кінці місяця до результатів в сім’ї і кар’єрі. Буде два важливих тренда, довгострокових періоду, які зачіпають фінанси і дружбу, плани на майбутнє, борги, соціальну активність, навчання і світогляд.

З 1 січня по 14 лютого час таємних активностей, активностей про таємниці, прихованих від інших дій. Цього року період буде небезпечним з середини січня і до закінчення, бережіть репутацію і здоров’я. Можуть бути таємні сексуальні бажання і дії. Цей період хороший для одноосібної активності, одиночної, самим-по-собі вирішувати свої секрети і проблеми, недоліки. А ось в груповий активності може не вистачити сил. Варто поберегти здоров’я, краще без великих навантажень фізичних.

З 2 по 26 січня, можливо по 1 лютого, намагайтеся бути обережніше з боргами і друзями, планами на майбутнє, сексуальністю, психологічним станом (фрустрації, образи, розлади), ризиком, витратами і різними фінансами. Період невизначеності, особливо в фінансових питаннях і сексуальності, психології, багато бажань і схильність потурати своїм слабкостям. Намагайтеся не брати і не давати в борг, особливо друзям. Намагайтеся багато не витрачати в ці дні і не брати в борг, обережніше з чужими грошима, борговими зобов’язаннями.

Вчіться з 5 по 24 січня, хороший інтелектуальний тонус, час вчитися, публікувати статті, писати праці, оновлювати свої знання. Гарний час для переговорів, написання договорів (не оформлення).

З 7 січня по 3 лютого приділіть увагу відносинам пов’язаними з фінансами, боргами, виплатами. Поспілкуйтеся з кредиторами, боржниками, тим кому повинні Ви. З боргами треба бути обережніше, паралельний негативний тренд, але все ж цей період 7-3 дозволить налагодити і оновити відносини фінансові та матеріальні. Ймовірно, будете більше витрачати в цей час або брати в борг. Вдалий час розрахуватися з боргами і провести важливі переговори, але багато не просіть. Розберіться зі спадщиною. Посилиться Ваша сексуальність, еротичність.

Пік 6 січня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів, пік дасть приплив сил, віри, ідеалів і прагнень, дасть нове. Пік час для початку нового. Найкраще починати нове в навчанні, зарубіжних питаннях, знайти нові ідеали і прагнення. Можна вирушати в далеку поїздку, але обережно. Можете змінити релігію або подібне. Найкраще почати навчання новому.

З 8 січня по 4 березня, може бути по серпень місяць, ще один період який впливає на навчання, духовний світ, ідеали і прагнення, дружбу, плани і цілі, громадські активності і поведінку, зарубіжні питання. Період довгий, повториться ще 1 або 2 рази в 2019 році, вплив матиме сприятливий на перераховане, але потрібно працювати і діяти. Одними мріями ви не знайдете і не поліпшите дружбу, знання, не досягнете бажаних цілей і не реалізуєте плани. Період дозволяє це зробити, тільки якщо діяти. У дружбі, планах та цілях, громадської активність намагайтеся бути серйозніше і використовувати інтуїцію (яку Тельці не люблять). У навчанні, зарубіжних питаннях, духовному теж намагайтеся використовувати інтуїцію, але постарайтеся не стати занадто кісними, зміцнюйте свою віру і знання, розширюйте їх, але не ставайте кісними, іншими словами кажучи – знаходьте і випробовуйте нові досліди, зміцнюйте існуюче, але знайте межі. Якщо серйозно поставитеся до питань навчання, то можна захистити дипломну роботу або отримати ще одну освіту, поліпшити свої знання. Період сприятливий для політиків, духовенства, громадських діячів, викладачів і наставників.

З 9 по 13 січня багато сили волі, навіть дуже багато і завзятості. Переосмислюйте свої прагнення, знання, ідеали, релігію, віру. Вдалий час щоб змінити себе, усунути з життя те, що віджило своє, відродити необхідне. Це час трансформацій. На земному рівні період не дуже помітний для Тельців, крім посилення впертості і сили волі, він більше буде впливати на духовне і містичне, знання.

Продовження гороскопу після 5 січня.

Гороскоп опублікований 02.01.2019 року. М. Бомбушкар.

  1. Один комментар до “Гороскоп Телець – січень 2019 від Марфи Бомбушкар”

  2. Наталья в 13.01.2019 | Відповісти

    А коли продовження гороскопу?написано ж, що після 5 січня?!))

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,167