Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Телець – січень 2018 – Марфа Бомбушкар


Багато енергії і сил, час відпочивати і час вчитися, подорожувати, заводити нові знайомства. Місяць сприятливий, хоча в середині січня можете зважитися змінити себе, витратити більше грошей, отримати несподівані новини з далека або поїхати кудись подалі. В середині місяця настане сприятливий період для статусу, а в кінці активний період для змін себе, фінансової сфери, сексуальності, філософії.

Вдалий період, що підсилює Ваш інтелект, для навчання з 11 січня по 1 лютого. Досить непоганий час для поїздок, відряджень, оновлення та покращення своїх знань, поглядів на життя. Особливо добре з 24 по 27 січня. З 27 по 30 січня напружений період, небезпечний і поспішний, остерігайтеся втратити інформацію або поспішити з рішеннями, переговорами, обережніше в поїздках.

Той самий період змін з 12 по 17 січня, для всього Зодіаку він активує зміни або несподівані вчинки, події, в фінансових і матеріальних питаннях, відносинах. Для Тельців він особливо помітний для матеріально-фінансових питань. Так само для Вас цей час змін себе, своїх поглядів на себе, своєї оцінки, особливо для жінок Тельців. Це час несподіваних покупок, романів, розтрат або надбань, а може і втрат. Можете завести таємну інтригу. Варто приберегти своє здоров’я і нерви в ці дні, образи.

Пік 16 січня, плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад, принесе новини і зміни, найбільший акцент на навчанні, поглядах на життя, світогляді, філософії та зарубіжжі. Варто почати вивчати щось нове в ці дні, несподіване для Вас. Може бути знайомство з іноземцями або чужою культурою шокує Вас, змусить переоцінити своє життя. Починайте новий старт. Період стимулюючий, багато енергії.

З 18 січня по 11 лютого вдалий час для ділових відносин, для відносин впливають на Ваш статус. Можете оновити, вступити в нові, забути старі, поліпшити існуючі відносини з керівництвом, тими, хто має вплив на Вашу кар’єру. Вдалі дні для публічних виступів, у Вас буде трішки більше мотивації показати себе. Може бути роман по вигоді або шлюб. В цілому це сприятливий період для оформлення шлюбу офіційно, хоча б показати свого обранця батькам.

З 27 січня по 18 березня зросте Ваша зацікавленість в сексі, це не бажання сексу, а скоріше інтерес в ньому більш «навченості». Крім цього зростуть Ваші витрати, більш легко будете витрачати свої накопичення, період сприятливий так що навряд чи будуть якісь проблеми. Станете активніше вимагати повернення боргів, період для цього відповідний, спадщини, аліментів, різних відсотків. Варто попрацювати над своїми фінансами, розібратися з витратами і обіцянками інших людей. Час просити про підтримку. Посилиться Ваш інтерес в езотеричних питаннях, смерті і життя, управління іншими.

Важливі дати і періоди в гороскопі на січень 2017 для Тельця

З 11 січня по 1 лютого – займіться своїми знаннями.

16 січня, плюс-мінус 4 дня пік і 10 днів спад – акцент на оновлення або нове в навчанні і світогляді, поїздках і новинах, все це несподівано.

З 18 січня по 11 лютого – зміцнюйте своє ім’я.

З 27 січня по 18 березня – активність в фінансових питаннях, сексуальних, езотеричних.

Гороскоп опублікований 10.12.2017 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 26 T. 0,172