Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Телець – січень 2014 від Марфи Бомбушкар


Свято зустрічі Нового року пройшло для Тельців досить щасливо, і тепер Ваш час відпочивати. Відправляйтеся в поїздку, адже Ви цього хочете! Та в далеку! Відпочиньте від цієї суєти, хоч трішки. Якщо у Вас проблеми з чоловіком або дружиною – поїздка буде хорошим способом налагодити стосунки. Якщо ж Ви знаходитеся поряд, але Ваш партнер переживає важкий час, підтримайте його і умовте відправитися в поїздку. Головне не залишайтеся вдома! Хоча, є й інший аспект – це освіта, зараз настав хороший період, для отримання дипломів, вступу до ВНЗ, навчання. Так само вдалий час для вирішення правових проблем.

Не варто очікувати, що ситуації і речі в січні будуть відбуватися швидко. Ні, слід очікувати затримок до 31 січня. Можна навіть сказати, що Тельці будуть знаходитися в невеликій депресії до кінця місяця, стануть більш інтровентіровані. Так що потрібно буде докласти багато зусиль, щоб йти вперед.

А ось після 15 січня Вас чекає поїздка на близьку відстань, або спілкування з ріднею.

11-12 січня і 18-19 – ці два періоди будуть чудесні для Тельців.

У січні не варто змінювати свій імідж, вступати в нові серйозні стосунки. Краще це все перенести на лютий місяць. А поки можете тільки планувати, яку б стрижку Ви хотіли собі зробити або з ким би Ви хотіли зустрічатися.

16 і 19 січня будуть дуже енергійними днями. Ваші ідеї принесуть хороший результат, можете будувати довгострокові плани. У ці дні Ваша інтуїція – Ваша головна зброя.

А ось наприкінці січня будьте готові попрацювати. Ваша кар’єра чекає на Вас. 30 січня відбудеться подія, початок подій, коли потрібно показати себе на роботі. Кар’єра стане для Вас пріоритетом, і повага, бажання управляти. Ймовірно, що 30 січня принесе з собою раптову новину, яка стане каталізатором подій. Вам потрібно підготуватися, накопичити ресурсів, тому що це може зайняти кілька місяців, щоб отримати нову роботу, або посаду. Але каталізатор буде в кінці січня.

Найважливіші дати в гороскопі для Тельця в січні 2014

Хороші дати в січні : 4-5, 10-11, 18-19, 24-25.

1 січня – місяць почнеться для Тельців досить вальяжно, з бажанням відпочити. Добре б виїхати подалі, змінити обстановку.

11 січня – приймете, або будете змушені прийняти, важливе рішення пов’язане з будинком і майном, батьками.

15 січня – поїздка на близьку відстань.

16 січня і 29 – чекайте хороших новин про кар’єрних сходах.

30 січня – пропозиція \ подія в кар’єрі, з нізвідки. Досить важлива, і довгострокова.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.01.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 116 T. 0,435