Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Телець – серпень 2018 – Марфа Бомбушкар


Перша декада місяця небезпечна конфліктами і травмами, особливо багато ризику для Тельців першої декади. Багато середньострокових позитивних періодів і трохи короткострокових негативних. Гороскоп для Тельців на серпень хороший. Багато можливостей для покращення відносин, фінансового становища, додасться енергії. У гороскопі будуть акцентовані сімейна сфера і соціальна.

З 16 травня по 13 серпня у Вас йде активний період в кар’єрній сфері, професії, статусу, відстоювання своїх прав і реалізація бажань, гарний час для роботи над ім’ям, захисту репутації і поновлення робочих проектів і складних завдань, можуть бути скандали з керівництвом і конкурентами . У період з 27 червня по 28 серпня можуть повернутися старі скандали, час переробляти старі проекти. З 29 червня по 6 вересня багато інформації про сім’ю і нерухомості, переговорів і договорів, спілкування, з 26 липня по 19 серпня повернення сімейних «новин» і переоцінка. З 9 липня по 7 серпня любовно-романтичний період. З 18 липня по 6 жовтня можливість реформувати і зміцнити себе і знання, філософію. З 26 липня по 10 \ 13 серпня період конфліктів, особливо на роботі, травм, роздратування. Детально про всі ці періоди в попередніх гороскопах.

З 1 серпня по 1 вересня варто приділити увагу до відносин і дружби, планів на майбутнє, сприятливий період для цього, розширювати і покращувати. Приділіть увагу любовним стосункам і діловим, можна знайти любовні відносини серед друзів або колективу. Використовуйте свою інтуїцію і творчість для відносин. Гарний час бувати більше на публіці. Непоганий період для розширення свого світогляду.

З 4 по 9 серпня намагайтеся не роздувати сімейні питання і в стосунках, не перебільшувати і не обіцяти багато чого, багато екзальтизму в ці дні, бажання похвалитися собою. Несприятливий період для судових питань та конфліктів, як ділових і сімейних.

Багато енергії, хороший час для вирішення конфліктних ситуацій з фінансами і на роботі, вдалий час для активних дій (головне не перестаратися) з 6 по 9 серпня. Більше харизми у Вас, романтичні дні, займіться кар’єрою, фінансами, відносинами.

З 7 серпня по 9 вересня період поліпшує фінансову сферу, простіше буде отримувати допомогу від інших, просити про підтримку, домовлятися зі спонсорами, брати в борг і давати в борг. Можна провести переговори щодо боргових зобов’язань, попросити про зниження виплат або підвищенні, домовитися про кращі умови. Обговоріть борги, спадок, відсотки, кредити. Посилиться Ваша сексуальність. Негативний період буде з 8 по 11 серпня, може бути занепад сил, слід серйозніше ставитися до фінансових питань і бути скромніше, не здійснювати дурних покупок і боргових операцій. З 24 по 29 серпня можуть бути фінансові втрати, не варто ризикувати, сексуальність у Тельців значно зросте, зацікавленість, обережніше з відносинами, ревнивістю.

З 7 серпня по 6 січня 2019 бажання змін повернеться назад, повернення старих змін і поривів, переосмислення свого життя з новими прагненнями. Може бути затримка зі змінами, а може бути вони будуть відбуватися всередині Вас – фрустрації, від неможливості їх здійснення.

З 9 по 13 і з 26 по 30 серпня подібні періоди, занадто багато інформації, бажання повчати інших і незгоди з повчанням Вас. Можуть бути проблеми в ділових переговорах і сімейних, не обіцяйте багато чого і не просіть. Обережніше з поїздками, переговорами, укладенням угод, навчанням – в цьому всьому не беріться за багато і остерігайтеся обманів.

Пік 11 серпня, плюс-мінус 4 дня – посилення трендів, багато новин, багато емоцій і бажань. Акцент на сімейну сферу, події в сім’ї, новини від членів сім’ї, переговори, а так само питання нерухомості, місця проживання, ремонтів – всієї сімейного сфери. Пік підходить для нових починань або повторного старту, краще навіть повторного старту якщо це стосується документів, спілкування, укладення угод.

З 13 серпня по 10 вересня у Вас буде більше фізичних сил, схильності до активного навчання та відстоювання своїх ідей, бажання навчати інших, а ось у інших навчатися стане складніше. Скандали старі можуть повернутися до 28 серпня, з учнями та вчителями, тими хто буде намагатися вчити як треба жити. Але і самі намагайтеся менше повчати інших. Період хороший для пошуку істини і освіти, був уже з 18 березня по 16 травня.

Дуже помітний для Тельців і інших земних знаків, дуже сприятливий період з 23 по 27 серпня (можливо з 20-30). Для Тельців він дозволяє змінити, зміцнити, переробити, повернутися до старого або позбутися від старого, знайти нові бажання і плани, стабілізувати в питаннях і сферах: дружби, любові, ідеалів, прагнень, творчості, дітей, навчання, зарубіжжя, філософії та світогляду, захоплень і розваг, інтриг, азарту. Займайтеся особистим розвитком в ці дні, творчістю, навчанням, коханням.

Пік 26 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – це дні новин, кульмінацій, пік посилить всі тренди. Акцент на любов і творчість, дружбу і плани на майбутнє, громадську діяльність. Підводьте підсумки, розберіться в любові й творчості, друзях і планах на майбутнє, приймайте рішення. Час підходить для завершення або переходу на новий рівень. Постарайтеся бути більше на публіці в ці дні.

Останній період серпня з 30 серпня по 23 вересня буде позитивним, він уже був у Тельців з 31 грудня по 10 лютого і з 21 березня по 2 травня. Детально описано в тих гороскопах. Період принесе сприятливий вплив на відносини (всі важливі відносини), світогляд і філософію. Намагайтеся розширювати свої межі у відносинах особистих і ділових, знаннях і відношенню до життя, ідеалам. Можна і змінювати це, гарний час для позбавлення. Позбутися від відносин з діловими партнерами або іншими, оновити свої знання. Позбавлятися від ідеалів і знаходити нові, розширювати існуючі. Приділіть увагу знанням про світ, езотериці і цікавого для Вас. Можна записатися на курси, а можна і кинути навчання. Час сприятливий для будь-яких змін у відносинах і знаннях.

Важливі дати і періоди в гороскопі на серпень 2018 для Тельця

З 1 серпня по 1 вересня – сприятливий період для поліпшення і розширення дружби і відносин (ділових і любовних), планів на майбутнє, багато творчих поривів і мрій.

З 7 серпня по 9 вересня – вирішуйте питання боргів, підтримки, виплат, заробляйте за допомогою інших.

11 серпня, пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – акцент на сім’ю і рідних, багато новин, можливість нового або повторення старого.

З 13 серпня по 10 вересня – додасться енергії.

26 серпня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації в любові, творчості, дружбі.

З 30 серпня по 23 вересня – сприятливий період для поліпшення і розширення, трансформацій і позбавлення в стосунках і ідеалах, знаннях, навчанні.

Гороскоп опублікований 5.08.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,382