Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Телець – серпень 2014 від Марфи Бомбушкар


У серпні Тельцям потрібно приділити більше уваги дому і сім’ї. Серпень добрий час для капітального ремонту будинку. Поліпшити свої умови життя, поліпшити сімейні відносини. Деякі з Тельців захочуть мати більший будинок, або як мінімум телевізор. Це гарний час для вирішення домашніх конфліктів, розглядів, Ви зможете знайти спосіб як помиритися.

Вірогідні конфлікти зі своїми партнерами, як любовними так і діловими. Ви станете більш агресивні в стосунках, будете відчувати тиск партнерів на себе або ж самі тиснути на них. Постарайтеся бути більш стриманими, щоб не викликати скандалів, хоча це виходитиме у Вас дуже погано.

10 серпня, плюс мінус 5 днів, зверніть особливу увагу на свою кар’єру, не ігноруйте сформовані проблеми, не відмовляйтеся від висунутих до Вас вимог. Щось важливе пов’язане з кар’єрою або соціальним становищем, може підійти до фіналу в цей період. Так що, якщо Ви вели важливі обговорення пов’язані з просуванням по кар’єрних сходах – підсумок і підписання договорів, найкраще, перенести на цей період.

25 числа, плюс мінус 4 дня, Вашу увагу буде звернено до дітей, творчості, романтиці. Це хороший період для того, щоб зачати дитину. У той же час в ці дні Ви будете відчувати себе як в тумані, багато чого буде «підвішене» в повітрі і не зрозуміло Вам.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.08.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,167