Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Телець – лютий 2018 – Марфа Бомбушкар


Для настільки впертих людей і спокійних, як Тельці, агресивні періоди в цьому місяці можуть бути непомітні, хоча з 22 лютого по 1 березня, навіть Ви можете поскандалити або потрапити в неприємності. Хоч Ви і Телець, але від форс-мажорів захисту у Вас немає і волі випадку, варто бути обережніше на протязі його, побоюватися травм і аварій, матеріальних втрат. Можливі скандали з друзями і на публіці. У першій половині місяця акцент на сім’ю і статус, робіть собі ім’я і кар’єру поки є на це астрологічні вказівки.

З 31 грудня по 10 (15) лютого йде гармонійний період для відносин і світогляду (поглядів на суть буття), навчання і зарубіжних питань – це все можна оновити, позбутися і поліпшити. З 18 січня по 11 лютого – період ділових відносин, налагодження контакту з керівництвом. З 27 січня по 18 березня – зросла Ваша зацікавленість в сексі і езотерики, зросли шанси на травми, активніше стали витрачати гроші і працювати з боргами.

Завершення сімейних питань, можливо навіть акцент і на кар’єрі (репутації, досягнення, статус і нагороди), але більше уваги все ж сім’ї та рідним, дому для Тельців під час пікового періоду 1 лютого, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів. Пік посилить всі тренди, багатий на новини, кульмінації, можливості розібратися і завершити, прийняти рішення в існуючих питаннях і тренди, а найкраще в сімейних.

Більше переговорів, відряджень, ділових новин з 1 по 18 лютого. Варто показати свої знання в цей період, якщо вони у Вас є – це допоможе просунутися по кар’єрних сходах і поліпшити Вашу репутацію.

Не занадто хваліться собою перед керівництвом і важливими людьми, партнерами (улюбленими, суперниками) з 3 по 6 і з 9 по 13 лютого, не обіцяти їм занадто багато і не вимагати від них багато. З 3 по 6 у Вас буде багато бажань, можлива швидкоплинна закоханість.

З 11 лютого по 7 березня можна налагодити відносини з колективами, клубами в яких Ви стоїте і друзями, але і буде пару складних періодів, коли можете погіршити ці ж відносини. Періоди з 14 по 21 і з 22 лютого по 1 березня, намагайтеся менше мріяти, вимагати, обманювати і сподіватися. В період з 22 лютого по 1 березня буде особливо скандальним, але можете і закрутити інтригу з одним, посилена сексуальність у Тельців.

Небезпека травм зросте з 14 по 21 число, будьте обережніше і уважніше, акуратніше. У цей період так само зросте розмитість в фізичному і сексуальному стані, не варто занадто себе навантажувати. Можуть бути матеріальні втрати.

Рішення або бажання про перехід на нову роботу, співбесіди про нову посаду або професії, почати щось нове, що впливає на Вашу репутацію, участь в якихось конкурсах чи змаганнях, отримання нових досягнень – це все добре почати 15 лютого, під час піку в плюс-мінус 4 дня, хоча ще 10 днів буде спад. Під час періоду посиляться всі тренди, багато новин, бажань, більш швидкий розвиток подій і нових починань.

Багато романтики для Вас з 20 по 24 лютого, відпочивайте і творіть, дуже велика чутливість і чуттєвість.

Скандальний і конфліктний період з 22 лютого по 1 березня, помітний буде навіть Тельцям, у всякому разі терпіння у Вас в ці дні буде менше, бажань більше. Небезпека скандалів з друзями та коханими, діловими партнерами, період не підходить для дорогих покупок і ділового співробітництва (як мінімум до 28 лютого). Посилитися Ваша сексуальність в ці дні, бажання, а може бути і конфлікт бажань або агресія, схильність до необдуманих інтимних вчинків. Намагайтеся не робити дорогих покупок і берегти гроші до 1 березня, хоча покупки можна здійснювати вже з 28 лютого.

Період приносить впевненість у собі, оптимізм з 28 лютого по 3 березня, хороший для відносин і дружби, вирішення фінансових проблем.

Вирішення питань любові, дітей, творчості і захоплень, розібратися в цих питаннях або отримати новини, результати, щось завершити або просто буде кульмінація – 2 березня, пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів. Пік принесе багато енергії для Тельців, завершить погане, березень буде краще за лютий. Пік час завершальний, що дозволяє усвідомити, посилить всі тренди в гороскопі.

Важливі дати і періоди в гороскопі на лютий 2018 для Тельця

1 лютого, пік плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад – завершення і новини. Скоріш за все в сімейних і статусних питаннях.

З 1 по 18 лютого – багато ділових новин і подій.

З 3 по 13 лютого – будьте скромніше.

З 14 по 21 лютого – будьте обережніше.

15 лютого, плюс-мінус 4 дня пік і 10 днів спад – нове і новини. Акцент на статус.

З 22 лютого по 1 березня – будьте обережніше і культурніше.

2 березня, плюс-мінус 4 дня пік і 10 днів спад, завершення і новини. Акцент на любові, дітей, творчості.

Гороскоп опублікований 03.02.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,170