Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Телець – лютий 2019 від Марфи Бомбушкар


Дуже хороший місяць для Тельців, якщо судити за загальним гороскопом для Тельця на лютий. Багато енергії для Вас, активності, цілеспрямованості, зміцнення та оновлення в житті. Приріст харизматичності, можливості показати себе іншим, чарівності. Приріст товариськості, розмов з друзями і суспільством, оточенням, інформації про плани на майбутнє і планування. Багато сприятливих трендів і періодів для Вас.

З 4 лютого по 1 березня більше харизми у Вас і чарівності, хороший період для пошуку справедливості в судах і важливих переговорах. Вдалий час оновити і поліпшити відносини з наставниками, вчителями, учнями, захисниками, а можна і нові такі відносини знайти. Намагайтеся бувати більше на публіці, не бійтеся показувати свої знання. Сприятливі дні для зарубіжних питань, відносин з іноземцями. Тельцям цей період дасть більше гармонії, віри в краще майбутнє, віри в свої ідеали і цінності, впевненості в свій світогляд.

Пік 4 лютого, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів, пік посилить тренди, багато новин і бажань, можливості для нових подій і починань. Акцент на кар’єру, статус в суспільстві, поваги і досягнення. Можна приступати до нової професії або посади, хоча б дізнатися про нові можливості або новини про керівництво. Почати серйозний проект або поставити перед собою мету, що впливає на Ваш статус і репутацію.

З 10 по 16 лютого нейтральний тренд, в суспільстві можуть бути конфлікти, для Тельців все залежить від особистих гороскопів, але намагайтеся берегти свою репутацію і побоюватися травм.

З 10 лютого по 17 квітня багато спілкування з друзями, інформації про друзів і планах, спільнотах в яких Ви перебуваєте, спільних проектах і творчості, суспільстві. Дізнавайтеся про своїх друзів і планах більше, ведіть переговори, вивчайте. Вдалий час для публічних виступів. В березні місяці імовірна переоцінка і повернення в усьому цьому.

З 14 лютого по 31 березня енергійний період для Тельців, період дасть Вам фізичної енергії і вітальності, впевненості в собі, готовності до дій і змін, готовності і можливості реалізувати свої бажання і прагнення. Оновіть себе і своє життя, зміцніть і покращуйте, все що вимагає енергії і бажання зможете реалізувати. Зросте Ваше завзятість і упертість, бажання управляти іншими. Період сприятливий і будуть поліпшують тренди, тому дійте і працюйте над собою. Гарний час для спорту. Зросте Ваша сексуальність. Відмінний час для чоловіків Тельців.

З 16 по 20 нейтральний тренд, повинен бути сприятливим для Тельців, можливість зміцнити себе і свою віру (духовну або просто віру в краще), свою матеріальну сторону життя і відносини. При поганих збігах обставин, можуть бути розчарування і обмеження.

Вдалі дні для спілкування, особливо з друзями і наставниками, публічних виступів з 19 лютого по 2 березня. Тельці стануть більш товариські, хороший інтелектуальний період, підходить для написання листів, ораторства, публіцистики, поезії. Для бізнесу це час підходяще, щоб брати участь в третейських судах, обговорювати угоди і домовленості, укладати договори.

Пік 19 лютого, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів, пік дасть енергії, посилить все, він буде гармонійним з кульмінацією, новини і рішення. Акцент на любов, творчість, захоплення, розваги, романи, дітей. У меншій мірі на дружбу і плани на майбутнє, соціальні активності. Приймайте про це рішення, що робити, куди рухатися далі. Можуть бути результати остаточні, може бути корисна інформація. Вдалі дні і сприятливі.

Ще один нейтральний тренд, ймовірно для Тельців сприятливий, з 21 по 24 лютого. Час глибоко розібратися в собі і своїй філософії, стосунках, фінансах – це все можна відродити і оновити, змінити і позбутися м’яко. При негативі можете бути дуже жорстокі в ці дні і готові позбуватися грубо.

Ще більше посилення, великий приплив енергії, вітальності, фізичних сил з 22 лютого по 5 березня, можливо по 9 число. Гарний час показати себе, звертати увагу до себе, час «позитивного» егоїзму. Займіться реалізації своїх бажань, беріться за проекти які вимагають енергії і уваги. Вдалі дні для соціальних активностей. Гарний час для політиків і тим, хто працює з масами.

Негативний тренд з 28 лютого по 3 березня, багато егоїзму і уразливості, нервові дні, несподівані і швидкі вчинки у відносинах і з фінансами. Скандали, витрати, бунтарство.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Тельця на лютий 2019

З 4 лютого по 1 березня – харизма і чарівність, час для відносин зарубіжних і з наставниками.

4 лютого, пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, акцент на кар’єру і статус.

З 10 лютого по 17 квітня – спілкування і публічне спілкування.

З 14 лютого по 31 березня – багато енергії, оновлюйте і зміцнюйте себе, працюйте на себе.

Пік 19 лютого, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації, акцент на любов, творчість, дружбу.

Гороскоп опублікований 03.02.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,389