Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Телець – липень 2018 – Марфа Бомбушкар


Конфліктний місяць для Тельців, дуже навіть конфліктний, на словах і на діях. Говорячи іншими словами, в цьому місяці будуть скандали і можуть бути бійки. Дуже насичений місяць на питання особистого розвитку, кар’єри, сім’ї, любові і творчості. У любові і творчості буде сприятливий період, місяць можна вважати гармонійним для любові. А от у стосунках з рідними і на роботі (з керівництвом і важливими людьми) можуть бути конфлікти і скандали. Акценти місяця на знайомствах і спілкуванні, кар’єрі і досягненнях.

З 9 березня був період затримки розвитку у важливих відносинах, переосмислення бажань в стосунках і повернення старих, переосмислення світогляду, період завершиться 10 липня. З 16 травня по 13 серпня стали активніше у відстоюванні своїх прав і бажань в кар’єрі і статусу, воювати за своє ім’я і досягати бажань. З 14 червня по 9 липня сприятливий період для сім’ї. З 29 червня по 6 вересня багато інформації про сім’ю, спілкування з рідними.

Сприятливі дні для відносин з важливими для Вас людьми і просто спілкування з 3 по 7 липня, приплив оптимізму.

З 4 по 6 липня напружені дні для важливих переговорів з рідними і на роботі, намагайтеся не йти на конфлікти. Другий період, коли конфлікти можливі з рідними і, в цей раз партнерами, з 7 по 11 липня. Ці 2 періоду будуть конфліктні на словах, через спілкування та інформацію, розмови. Під час другого періоду намагайтеся не надто багато обіцяти або наговорити.

З 10 по 14 бережіть відносини зі знайомими, братами і сестрами, вчителями та наставниками, можуть бути скандали або бажання ними керувати.

З 10 липня по 7 серпня у Вас період любові і романтики, більше харизми. Гарний час відпочивати, буде багато сприятливих трендів для розваг і любові. Можна займатися творчістю або приділити увагу дітям. Можна знайти нову любов, оновити існуючу. Перший тренд з 10 по 13, раптові закоханості, покупки, активність в любові й творчості, дружбі – дуже сприятливий період, швидкий. З 12 по 15 період для серйозних переговорів і серйозних пропозицій, в бізнесі і любові, здійсненні покупок. Період з 23 по 23 дуже романтичний і образливий, можуть бути обмани, не робіть покупок. З 26 по 30 липня дні сприятливі для змін, трансформацій, в любові і відносинах, багато сексуальності.

Перший пік 13 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів. Пік акцентує спілкування, новини, знайомства і навчання, можуть бути поїздки. Пік посилить тренди і може бути дуже грубим, усувати. Будьте обережніше в навчанні і спілкуванні, поїздках. Багато бажань і емоцій. Час починати нове знайомство або навчання.

Хороший тренд, середньостроковий період на майже 4 місяці, з 18 липня по 6 жовтня. Прискорення життя, можливість стабілізувати себе, розвинути. Приділяйте увагу своїй професії і репутації, своїм знанням. Буде приріст енергії, стабільної, що дає можливість зміцнити себе. Займайтеся кучею тем, які вимагають швидких рішень або одним важливим проектом довгостроковим.

Для Тельців першої декади особливо, але і для інших так само, буде низка конфліктних і бунтарських періодів, починаючи з 23 липня і до 10 серпня, змін Вас і статусу, репутації, сексуальності. Схильності до конфліктів з керівництвом і на роботі буде найбільше.

З 23 по 27 липня період конфліктів з родиною, бажання бунтувати і міняти, занадто велике бажання виділитися і змінити сімейну обстановку. Паралельно з цим буде період з 25 по 28 липня, коли будете скандалити з керівництвом і на роботі. Конфлікт між сімейними і професійними сферами.

З 26 липня почнеться середньостроковий період, до 10 серпня, коли Ви будете просто конфліктні і схильні бунтувати, найбільше на роботі і з керівництвом. Варто берегти свою репутацію і кар’єру в ці дні. Скандалами можете все зруйнувати. Вирішуйте самі. В цей період Ви будете схильні навіть до фізичного насильства. Посилиться сексуальність.

З 26 липня по 19 серпня не варто робити дорогих покупок, оформляти нові документи, проводити переговори, навчатися новому. Проблемний період для поїздок, навчання, бюрократії і техніки, будьте обережніше і уважніше. Повернуться старі сімейні розмови і справи.

Останній пік, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів, пік буде дуже несподіваний і стрімкий, результати, рішення, завершення, переходи на новий рівень і кульмінації. Посилення трендів, особливо агресивності і бунтарства. Акцент на сім’ю і кар’єру, репутацію. Несподівані результати і прийняття рішень, події. Одне можу порадити, намагайтеся не скандалити, якщо є ризик руйнування в сім’ї і кар’єрі.

Важливі дати і періоди в гороскопі на липень 2018 для Тельця

З 10 липня по 7 серпня – любов і романтика, творіть і спілкуйтеся з дітьми.

13 липня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, нова інформація і навчання, звістки від знайомих.

З 18 липня по 6 жовтня – прискорення і зміцнення в житті.

З 23 липня по 10 серпня – чреда конфліктних періодів, небезпечних травмами, скандали з керівництвом. Посилена сексуальність.

З 26 липня по 19 серпня – бюрократія, навчання, покупки, спілкування – затримки і повернення.

27 липня, пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації несподівані, в кар’єрі і статусі.

Гороскоп опублікований 02.07.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 12 T. 0,161