Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Телець – квітень 2019 від Марфи Бомбушкар


Для Тельців місяць буде досить непоганим, головне побільше відпочивати, є можливість духовного розвитку, зміцнити здоров’я. Більше задоволення від самотності, з середини місяця. Але в першій половині квітня ще багато соціальної активності та спілкування. Протягом місяця і в частині травня буде активні в питаннях багатства. Негативні тренди, більшість, не матимуть великого значення для Вас. Пікові періоди дозволять розібратися в житті і розвинути внутрішній світ.

З 10 лютого по 17 квітня триває період спілкування, інформації про друзів і суспільства, колі спілкування. З 26 березня по 20 квітня сприятливий період для дружби і громадської активності. З 31 березня по 16 травня активний період для багатства і заробітків, в травні буде більше витрат.

Пік 5 квітня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, нове або просто новини. Акцент на таємниці і таємні питання, здоров’я, релігію і духовний світ. Варто приділити увагу своєму житті, підвести деякі підсумки життєві. Займіться здоров’ям, пік сприятливий щоб дізнатися більше про приховані хвороби. Займіться таємницями, плітками, секретами різними, створюйте їх або дізнавайтеся про них. У духовних питаннях можна знайти нову релігію або нові знання.

Бережіть здоров’я, духовний світ і філософію, тренд з 8 по 12 квітня може обмежувати і засмучувати, розчаровувати в цьому. Бережіть відносини з наставниками і захисниками, духовними лідерами. Для судів і таємних переговорів дні негативні.

Відпочивайте на публіці з 8 по 11 квітня, тренд залежить від особистих гороскопів, але дасть Вам чарівності. Може бути обман і лінь, фантазії. А може бути посилена інтуїція.

Другий тренд, коли потрібно берегти здоров’я, духовний світ, філософію і відносини з покровителями з 11 по 15 квітня. Можуть бути конфлікти, які приведуть до втрат. Може бути груба трансформація внутрішнього світу, погані дні для операцій. Обережніше з судами.

Приплив духовних сил, хороші дні для роботи над психологією і містикою з 12 по 16 квітня. Можна приділити увагу борговим питань, спадок, сексології, психіці.

З 14 по 17 квітня намагайтеся багато не витрачати, не брати багато в борг і багато не давати. Особливо для друзів або довгострокові плани, проекти. Краще відпочивати, а не братися за складні завдання. Схильність все перебільшувати в ці дні, особливо в бажаннях, фінансах, відносинах.

Вивчайте таємниці, свою таємну сторону і комплекси, таємниці інших людей, таємниці буття і релігії, містику і езотерику з 17 квітня по 6 травня. Час таємних переговорів, може бути просто прихованих від інших або Інтернет, таємних знайомств і спілкування.

Пік 19 квітня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, пік посилить тренди, час для прийняття рішень і важливих новин, кульмінацій і усвідомлення. Акцент на роботу, обов’язки, звички, здоров’я, таємниці, духовний світ, релігію. У ці дні у Вас може бути багато роботи, а може бути багато відпочинку, необхідності працювати продуктивно або відпочивати. Займіться самоаналізом, підведіть життєві підсумки. Пік подібний до того, що був 21 березня, але в цей раз зміни і результати будуть швидкі і кардинальні.

Тренд раптових змін, прискорення життя, приросту енергії. Багато що залежить від особистих гороскопів, добре чи погано. Найбільше вплив на зміну іміджу, самовираження, творчості, любові, прагнень в житті і бажань. Нестандартні вчинки, звільнення, бунтарство. Тренд з 20 по 25 квітня. Легко будете ініціювати зміни.

Ще один період впливає на таємниці, таємний світ, таємне спілкування з 20 квітня по 15 травня. Душевна гармонія в ці дні буде легко знаходитися на самоті. Обновіть таємні інтриги і романи. Знаходьте нові таємні контакти і укладайте таємні угоди. Відправляйтеся подалі від усіх, час відпочивати.

Намагайтеся не конфліктувати з друзями за ідеї та мрії, творчість з 24 по 30 квітня. Багато неуважності і схильності потурати своїм бажанням. Намагайтеся багато не витрачати в ці дні, на свої ідеї та бажання, дружбу і колективи.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Тельців на квітень 2019

Пік 5 квітня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на внутрішній світ, таємниці.

З 17 квітня по 6 травня – більше таємного спілкування та інформації.

Пік 19 квітня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення і кульмінації, робота і здоров’я, таємниці.

З 20 квітня по 15 травня – таємні зв’язки і гармонія в самоті, відпочивайте.

Гороскоп опублікований 02.04.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,429