Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Телець – квітень 2018 – Марфа Бомбушкар


Хороший місяць для Вас, багато сил, енергії, вітальності, завзятості. В загальному гороскопі багато конфліктних періодів, агресивних, на Тельців вони не матимуть сильного впливу, лише як зовнішні. При бажанні, можете конфліктувати, ці періоди дозволять Вам відстояти бажання, але скоріш за все що весь місяць у Вас буде гармонійним, сприятливим. Приділяйте увагу фінансам і відносинам, в квітні почнуться фінансові тренди для Тельців, що дозволяють збагатитися. Буде багато сексуальних і романтичних періодів. В середині місяця краще відпочивати і приділити увагу здоров’ю, таємницям. В кінці місяця важливий період кульмінації для відносин. Намагайтеся бути більш публічними в квітні.

З 6 березня по 13 травня багато пліток, таємної інформації та таємних розмов, добре б дізнатися побільше про таємниці буття, духовне, секретне, а можна і про ворогів дізнатися побільше. З 23 березня по 15 квітня повернуться старі плітки і новини, варто приділити увагу здоров’ю і секретам. З 9 березня по 10 липня, фоновий період, затримки в розвитку відносин, повернення до старих відносин, переоцінки відносин (любові, ділового партнерства, ворожнечі та інших видів відносин). З 31 березня по 24 квітня більше харизми, успіху в бізнесі і доходів, відносин, спілкування, час налагоджувати всі види відносин, більше романтики і гармонії. З 18 березня по 16 травня у Вас приріст сил, активність в навчанні, відстоюванні своїх знань і світогляду і поновлення їх. З 21 березня по 2 травня сприятливі дні для поліпшення філософії життя і стосунків. Це все помітні періоди, важливі, їх багато і про них детально в гороскопі для Тельців на березень.

Місяць почнеться з пліток і піку, який був 31 березня. Будьте обережніше зі здоров’ям, нічого небезпечного для Тельців, але варто поберегти. Намагайтеся не поскандалити з наставниками або учнями, тримайте в таємниці свої секрети до 7 квітня. Варто приділяти більше уваги своїм знанням та інформації, документам до 6 числа, остерігайтеся помилок або обману.

Сприятливий період для капітальних покупок, судів, зміцнення відносин ділових і близьких, важливих переговорів з 6 по 9 квітня.

Дуже романтичний і сексуальний період з 8 по 14 квітня. Багато енергії у Вас, харизми і привабливості. Хороші дні для відносин, можливо навіть до 19 квітня, просто з 16 по 19 не вимагайте занадто багато від любові і не будьте розчаровані, якщо отримаєте не все. Пік романтичності з 11 по 14 число.

З 6 по 14 квітня час робити гроші і заводити зв’язки, добрі дні для вирішення зарубіжних питань, поліпшення відносин ділових, іноземних, робочих. Правда, необхідно бути обережніше з плітками з 9 по 13, намагайтеся не вірити ворогам і не бути занадто жорстокі до них, є небезпека шкоди Вашим секретам. У період з 6-14 у Вас буде багато вітальності, займіться своїми бажаннями, реалізацією їх. Хороші дні для творчості.

Якщо Ви хотіли розібратися в партнерах і улюблених, ворогах, то сприятливіше всього період з 16 по 19 число.

16 квітня, плюс-мінус 3 дні пік і 10 днів спад. Пік період несподіванок, раптовості, змін і нового. Бережіть свої таємниці і заводите нові, плітки, духовний світ. Найкраще під час піку відпочивати, хороший він чи поганий залежить від особистих гороскопів, але він змінює все, раптовий. Обережніше варто бути по 21 квітня. Бережіться травм, аварій, не порушуйте закони і правила в ці дні, можлива раптова ізоляція (лікарня, тюрма, або бажання побути подальше від всіх, подорож, вигнання).

Ще один сексуальний період з 23 по 28 квітня, можливо по 1 травня.

З 23 квітня по 1 травня хороші дні для операцій, особливо з 23 по 28 число. Намагайтеся в ці дні більше бувати на публіці, вчитися, відстоювати свої погляди на життя, світогляд. З 23-28 хороші дні для відносин, ділових і особистих, відстоювання своїх прав і бажань. У ці ж дні варто, знову, берегти свої секрети, серйозніше ставатися до завдань і фінансових питань, не пускати все на самоплив.

Вдалий фінансовий період з 24 квітня по 19 травня, заробляйте гроші, робіть покупки, поновіть своє багатство і доходи.

Час зміцнити свої знання, показати свої знання з 28 квітня по 2 травня, хороші дні для написання дипломних робіт і важливих праць, повторного (саме повторного) захисту дипломних робіт і подібного.

30 квітня буде важливий пік для відносин, пік плюс-мінус 5 днів і 10 днів спад. Під час піку варто прийняти рішення про відносини, будь-які важливі, рішення про їх продовження або розрив, про перехід на новий рівень у відносинах. Можуть бути і зовнішні обставини, новини. Піковий період сприятливий для зміцнення. До того ж, сам пік посилить всі тренди в гороскопі, принесе більше емоцій Вам, бажань, можна спробувати розібратися в собі.

Важливі дати і періоди в гороскопі на квітень 2018 для Тельця

З 8 по 14 – багато романтики, харизми, сприятливі дні. Ймовірно, вони сприятливі навіть до 19 числа.

16 квітня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – нове і несподіване. Таємниці, секрети.

З 23 квітня по 1 травня – приділіть увагу знанням і відстоювання знань, підвищена сексуальність.

З 24 квітня по 19 травня – гроші, збагачення, покупки.

30 квітня, пік плюс-мінус 5 днів і 10 днів спад – кульмінації, усвідомлення. Акцент на відносинах і Вашому Я.

Гороскоп опублікований 03.04.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,162