Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Телець – квітень 2014 від Марфи Бомбушкар


Місяць почнеться з невеликою депресії та нудьги, Тельці будуть бажати побути на самоті, щоб ніхто їх не чіпав і не турбував. А ось у другій половині квітня справи почнуть розвиватися куди швидше.

16 квітня струсоне Тельців і змусить діяти. Ви отримаєте шокуючі новини, які перевернуть все з ніг на голову. Хтось на роботі або Ваш найманий співробітник (няня, водій) повідомить Вам, що хоче звільнятися, при цьому раптово і Вам потрібно буде терміново знайти йому заміну. Або ж на роботі, у Ваших обов’язках, відбудеться зміна – на Вас звалитися те, чого б Ви не хотіли. Зміни відбудуться настільки раптово і стрімко, що можуть збити Вас з ніг.

При цьому, проблеми виникнуть не тільки на роботі і з обов’язками, а може підкосити і Ваше здоров’я.

У період з 16 квітня (мінус 3 дні) до 24 (плюс 3 дні) квітня – Тельці будуть вкрай дратівливі, нервові, озлоблені і готові нанести фізичне каліцтво будь-якому супротивникові. Хоча Ви і досить повільний знак, люблячий обдумувати свої рішення, але в цей тривалий період Ви будете дуже імпульсивні і Вам буде важко дорахувати до 10.

Гроші та фінанси. Ймовірно, що в квітні змінюватися джерела Ваших доходів, і зростуть витрати. Якщо Ви працюєте на себе – імовірна втрата важливого клієнта, але не переживайте, в перебігу декількох тижнів – у Вас буде новий ВІП клієнт.

18 – 19 квітня – хороший період для короткої поїздки, особливо пов’язаної з веселощами, а ось для бізнес поїздки не самий відповідний період. Якщо Ви підете у справах – тільки обговорюйте їх, але нічого не підписуйте.

24 квітня, як я вже писала вище, а тепер хочу уточнити – буде вибухонебезпечним днем! Спілкування буде досить крихким. Багато Вас будуть дратувати і Ви не будете здатні підбирати слова ретельно, так як Ви будете на піку емоцій, атмосфера буде напруженою, багато, ймовірно, будуть занадто гостро реагувати на Вас.

А ось ближче до кінця місяця справи підуть на поправку, Ви почнете заспокоюватися. 30 квітня (плюс мінус 4 дні) Вам належить прийняти важливі рішення з приводу вашого Я, Вам нададуть картину Ваших майбутніх можливостей, при цьому Зірки дадуть Вам і час з енергією і мотивацію, щоб досягти бажаного. Відносини, які дуже важливі для Вас, любовні або бізнес, можуть бути в центрі Вашої уваги після 29 квітня.

Якщо Вам запропонують підписати договір 29 квітня – відмовтеся. Спочатку потрібно проконсультуватися з юристом або фінансовим аналітиком. Не поспішайте. Найкраще перенести підписання важливої угоди на 5 травня.

30 квітня (плюс мінус 4 дні) буде дуже важливим у житті Тельців (особливо тих, хто народилися в першій декаді Тельця (наприкінці квітня). На протязі декількох останніх років, Ви були поглинені життєвої рутиною, повсякденними турботами, і ймовірно, не усвідомлювали того, що Ви виросли, піднялися на новий рівень, стали гідні більшого. що Ваших знань і досвіду достатньо, щоб піднятися Вище, що Ви стали дорослішими – розвинулися і дозріли. Зміни в цей період змусять Вас задуматися про згаяне і надолужити втрачене. Тепер Ви зможете повірити в свої сили, зрозуміти, що Ви досягли і що Вам потрібно. це один з переломних місяців для Тельця (адже наприкінці квітня – початок травня і середина – це період Тельця ), таки ж Важливі періоди були у Вашому житті в 1995 році, 2002, 2003, 2004 і 2005 роках. Цей період вкаже Вам шлях, Зірки підштовхнуть Вас, готові Ви до нової стезі чи ні. Хоча Тельці і досить постійні, не люблять змін (навіть якщо життя і не зовсім вдалося) – готуйтеся до нового, більшого, важливого. І ймовірно, дуже навіть, кращого…

Найважливіші дати в гороскопі для Тельців у квітні 2014

Хороші дати в квітні : 12, 18, 25, 30.

6 квітня – 3 травня – любов у повітрі огортає Вас.

16 квітня – зміни на роботі, зі здоров’ям і обов’язками, складні і несподівані.

18 квітня – один з кращих днів у цьому місяці. Чекайте подарунків долі.

22 – 25 квітня – досить небезпечний період.

30 квітня ( плюс мінус 4 дні) – ВАЖЛИВИЙ період для всіх Тельців. Чекайте важливий змін у Вашому житті, особливо якщо Ваш день народження «поруч» з цією датою.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 4.04.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,172