Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Телець – грудень 2018 – Марфа Бомбушкар


Хороший місяць, головне уникнути витрат і травм, скандалів з друзями в першу декаду грудня. А потім весь місяць буде сприятливим. Повернення хорошого періоду для відносин, багато спілкування та інформації. Можливість вивчити щось про фінанси і збагачення, психології та езотерики. Перший піковий період акцентує фінансові питання, другий питання навчання і знайомств.

Більше соціальної активності, з друзями, в клубах і подібному з 16 листопада по 1 січня, на початку грудня намагайтеся не поскандалити з друзями і суспільством. З 17 листопада по 7 грудня не час для нових проектів і навчання, відряджень, поверніться до старого.

Багато новин про партнерів і ворогів, важливих для Вас людей, багато спілкування ділового та особистого з 1 по 13 грудня. Час глибше розібратися у всіх важливих відносинах.

З 2 грудня по 7 січня активніше будете в важливих відносинах, ворожнечі, шлюбі, партнерстві. Варто приділити увагу іншим людям, оновити відносини, знайти нові. Дуже хороший період для миру, компромісів, важливих переговорів, укладення договорів і угод, пошуку партнерів. Гарний час для самотніх Тельців. Покращуйте стосунки, оновлюйте, знаходьте.

Обережніше з боргами, виплатами, друзями з 4 по 10 грудня, можуть бути обмани і дурні обіцянки, дурні бажання. Можуть бути травми.

Пік 7 грудня плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів. Пік дасть нове, посилить тренди, можуть бути скандали і травми. Акцент на фінанси, борги, виплати, аліменти, спадщину, все що Вам не належить, але Ви б хотіли або розпоряджатися цим. Новини від спонсорів, боржників, кредиторів. З обережністю можна починати нові фінансові проекти, тільки не з друзями. Приділіть увагу психології, сексології, езотериці та містиці. Час для особистих трансформацій.

З 13 грудня по 5 січня будете багато вивчати фінанси, боргові та кредитні питання. Багато спілкування про гроші і підтримки. Використовуйте свої знання для збагачення, вирішення боргових питань, спадкових. Гарний час вивчати психологію і містику.

Час для духовного зростання і психологічних змін, швидких, з 19 по 22 грудня. Швидких таємних подій, фінансових або просто секретних.

Дуже романтичний період, хороший для любові і дружби з 19 по 23 грудня.

22 грудня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів. Пік посилить тренди, буде завершальним або кульмінації. Акцент на знання, знайомства, спілкування, відрядження і недалекі поїздки.

Варто серйозніше поглянути на свої знання, на пошук справедливості, на думки з 31 грудня по 4 січня. Якщо Ваші позиції міцні і є впевненість в своїх силах, то це навіть для дуже важливих судів хороший період, для зміцнення своїх знань і віри. Але якщо все хистко, то може бути зруйновано. Багато що залежить від особистих гороскопів і життя. Дві крайності.

Важливі дати і періоди в гороскопі на грудень 2018 для Тельця

З 1 по 13 грудня – спілкування та інформація про важливі відносинах.

З 2 грудня за 7 січня – приділіть увагу важливим відносинам.

7 грудня пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на психологію і фінанси.

З 13 грудня по 5 січня – інформація про психологію і фінансах.

22 грудня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, акцент на інформацію та знайомства.

Гороскоп опублікований 29.11.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 22 T. 0,380