Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Телець – червень 2018 – Марфа Бомбушкар


Активний і насичений місяць для Тельців, багато перепадів настрою, бажань, досить багато енергії протягом місяця. Акцентовані будуть питання сім’ї та нерухомості, доходів і витрат, дружби, навчання, поїздок, спілкування, кар’єри і статусу. Місяць буде як американські гірки, то вгору – то вниз, може бути навіть буде відчуття того, що Ви самі не будете знати що ж Вам кортить.

Періоди детально описані в гороскопі для Тельця на минулий місяць. З 11 травня по 13 червня хороші дні для відносин, дружби, духовних питань. З 16 травня по 13 серпня активніше стали відстоювати свої права, скандалити, битися за кар’єру. З 19 травня по 14 червня поліпшення знайомств. З 30 травня по 12 червня новини про гроші.

Сприятливий період з 1 по 4 для відносин, спілкування, любові, ділових переговорів, дружби, здійснення покупок і угод. Багато впевненості в собі, харизми. Можете працювати, а можете відпочивати, вирішуйте самі. Вдалі дні для важливого і масштабного в стосунках і фінансах.

У період з 4 по 7 можете бути дуже владні і ревниві, схильні тиснути на знайомих, партнерів, бути образливі. Посилено сексуальності в ці дні.

У період з 4 по 9 варто обережніше бути з фінансовими питаннями і дружбою, можуть бути обмани, нерозуміння істини. Не давайте обіцянок і не вимагайте. Не варто робити інвестиції в ці дні, обережніше з усіма угодами.

Багато інформації і спілкування з 12 по 29 червня, непоганий період для підвищення своєї кваліфікації, здобуття практичних знань. Поїздок, знайомств, спілкування.

Пік 13 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, можливості почати новий бізнес, інвестиції, заробити гроші в довгострокових проектах, а може просто збагатитися або отримати новини про свої багатства. Навіть спробувати влаштуватися на додаткову роботу в ці дні варто. Знайти нові цінності, нову систему цінностей. Пік посилить всі тренди і принесе нове, не тільки у фінансах, час для стартів.

Приділяйте увагу сім’ї, відносинам з рідними і членами сім’ї, покращуйте і оновлюйте їх з 14 червня по 9 липня. В цей же період варто приділити увагу красі Вашої оселі, можна подумати про покупку нерухомості і обговорити умови. У червні буде багато напруги щодо сімейної сфери, поспішати не варто, але і руки опускати теж.

Багато егоїзму, ексцентричності, поспішності, бажання виділитися на тлі інших і сім’ї, показати свою оригінальність з 13 по 16 число. Намагайтеся не поспішати з фінансовими питаннями і сімейними, відносинами, буде бажання бунтувати і скандалити, робити необдумані дії. Обережніше з сім’єю, відносинами і грошима.

Ви станете дуже скандальні і запальні з 20 по 23 червня, є ризик скандалів з партнерами, коханими, членами сім’ї. Бережіться, особливо, скандалів з керівництвом. Можливість втратити гроші або матеріальне, придбати марне, не витрачайте багато на будинок і сім’ю. Сексуальний період.

Повернення старих друзів і ідей з 19 червня по 25 листопада, переоцінка дружби і ідей.

Схильність з мухи робити слона з 24 по 27 червня, у всіх своїх бажаннях, покупках, відносинах, сімейних питаннях. Краще цього не робити, не вимагати багато, не купувати дорогого, не витрачати багато на сім’ю або партнерів, коханих. Багато ліні в ці дні і уразливості. Схильність потурати своїм бажанням.

Намагайтеся серйозніше ставитися до своїх знань, поїздкам, публіцистиці і кар’єрі з 25 по 29 червня.

З 27 червня по 13 серпня зростуть конфлікти, пов’язані з репутацією, статусом, професійним шляхом. Їх не побільшає (немає впевненості), але вони стануть масштабніше і довше. Буде повернення старих конфліктів (в цьому впевненість є), суперників, необхідності доводити свою професійну придатність і репутацію за старі проекти і проблеми. Не раджу починати нові проекти і конфлікти, що впливають на статус або професію. Бійтеся конфліктів з керівництвом, батьками, людьми, які керують Вами і впливають на Ваш статус. Бережіть свою репутацію. Приділіть увагу старим проектам і скандалам, поновіть їх і переробіть.

28 червня, пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів, пік посилить тренди, додасть Вам сил, будуть кульмінації. Тельцям акцент на зарубіжжі, знайомства, контакти, поїздки та навчання, ідеали та світогляд, знання. Час підбивати підсумки і приймати рішення.

Багато спілкування з рідними, новин та інформації про сім’ю і нерухомості з 29 червня по 6 вересня. Старого і нового. Гарний час все вивчити детально.

Несприятливий період для переговорів з 29 червня по 1 липня, багато ідей і поспішності, ексцентричності і ймовірно неуважності.

Важливі дати і періоди в гороскопі на червень 2018 для Тельця

З 12 по 29 червня – вчіться.

13 червня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – заробіток грошей, інвестиції, починання.

З 14 червня по 9 липня – час покращувати сім’ю і будинок.

З 27 червня по 13 серпня – повернення старих конфліктів за статус і професію.

28 червня, пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації, знання та інформація.

З 29 червня по 6 вересня – багато інформації про сім’ю та будинок.

Гороскоп опублікований 1.06.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 12 T. 0,164