Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Телець – березень 2019 від Марфи Бомбушкар


Дуже хороший і дуже важливий місяць для Тельців, всього 2 короткострокових негативних тренди, але величезна кількість сприятливих! Хороший період для кар’єри, ділових відносин. Протягом усього місяця багато енергії, плюс будуть тренди які підсилюють, готуйтеся братися за складні справи і до важливих змін. Багато спілкування, можливості для публічних виступів, повернення старих знайомих. В кінці місяця ще більше спілкування буде у Вас і можливість завести роман з другом або спільна творчість \ захід, поліпшити дружбу. Пікові періоди цього місяця не настільки важливі для Тельців. І найголовніше, тривалий тренд який змінює Ваше життя, прискорює Вас, звільняє.

Багато спілкування, публічних виступів, новин від друзів з 10 лютого по 17 квітня, в березні можливість переосмислити інформацію про дружбу і планах. З 14 лютого по 31 березня великий приплив сил, активності і дій, розвивайтеся і оновлюйтеся, досягайте бажаного.

З 1 по 26 березня займайтеся діловими відносинами, відносинами з керівництвом, оновленням і поліпшенням відносин. Можна зайнятися договорами і переговорами, але краще старими, а не новими. А ось будувати ділові відносини, з керівництвом і тими, від кого залежить Ваша кар’єра самий час. Можливість перевести будь-які відносини в більш серйозні, статусні (наприклад, шлюб, офіційне визнання відносин, оформлення договорів). Більше буде відносин з розрахунку в ці дні.

Переоцінюйте дружбу, знання про друзів, інформацію про свої ідеї та плани на майбутнє, інформацію про громадську активність, клубах і партії в яких Ви перебуваєте, повертайтеся до старого, можливість відродити старі контакти. Період з 5 по 28 березня. Негативні, малопродуктивні і мало результативні дні дня нових проектів, нового навчання, нових переговорів і всього нового щодо інформації та документів.

Пік 6 березня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, час для нового, але потрібно бути обережніше з фантазіями і обманом. Найбільше акценту на друзях, спільнотах, планах на майбутнє, нові події і бажання, пов’язані з цим. Але намагайтеся не надто мріяти, більше діяти, остерігайтеся обманів і розчарувань.

Дуже сильний і вкрай важливий період для Тельців почнеться з 6 березня по 2025 (26) рік, прихід планети Уран в знак Тельця. Впливати буде не на всіх народжених під знаком Тельця, а лише на деяких, в цьому році на тих хто народилися в перших 7 днів. Уран руйнує, знищує, звільняє. Вплив на все Ваше життя, всі сфери, особливо на Ваше Я, уявлення себе, імідж, творчість, дітей, відносини з іншими людьми, положення. Можуть бути розлучення і шлюби, вагітності і втрати дітей, кар’єра і занепад, репутація і погана слава, татуювання і новий колір волосся. Точно буде звільнення, більше енергії, зміни. Від хвилювань, щоб не переживати про проблеми, найпростіше позбавлятися від них. Уран завжди висвободжа, але якщо людина чинить опір, то може просто все зруйнувати. Багато про це було написано в гороскопі на 2018 рік, в загальному гороскопі на травень 2018 року і в гороскопі для Тельця на травень 2018, в гороскопі на 2019 рік.

З 7 по 13 березня багато духовних сил, багато енергії щоб захищати свої ідеали, мрії, час допомагати слабким, особливо варто допомагати друзям, які в біді. Цей тренд хороший для духовного розвитку, духовних практик, багато творчості і можливості творити. Буде пом’якшення Вашого характеру, романтичні і творчі дні.

З 11 по 17 березня тренд зміцнення, можливості працювати над складними цілями і проектами, ідеями, знаннями, далекими поїздками. Відстоювати свої права з зарубіжжям, в судах, з наставниками і покровителями. Зайнятися зміцненням свого здоров’я і життя в цілому. Хороша концентрація і сила в ці дні.

З 12 по 16 березня перший негативний тренд, небезпека перебільшувати все в роботі, здоров’ї, дружбі, планах на майбутнє. Не вимагайте багато від роботи і друзів, здоров’я, чи не обіцяйте багато і не роздувайте все негативне. Бійтеся великих скандалів і розчарувань.

Тренд, що дозволяє змінити і відродити себе, свою філософію, посилення сили волі і впертості, можливість відстояти себе і свої погляди на життя, впливати на інших з 17 по 23 березня. Хороші дні для хірургічних операцій, відвідувань психолога, змінити своє ставлення до чогось або зміцнити.

Другий негативний тренд місяця з 17 по 24 березня, для Тельців особливо помітний. Скандали, агресія, роздратування, сексуальне незадоволення, будь-які конфлікти будуть дуже імпульсивними і грубими. Бійтеся насильства, конфліктів з керівництвом, партнерами, коханими, посилені конфлікти з ворогами, ймовірність витрат і втрат, агресія.

Другий пік 21 березня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, пік дасть рішення, новини, кульмінації, завершення. Працюйте над здоров’ям, роботою (працею), обов’язками, звичками, таємницями. Час для результатів у праці, завершувати проекти, звички. Можете отримати нову посаду, а можете і зважитися на звільнення.

З 21 березня по 6 квітня подвійний тренд, може бути хорошим і поганим. Погане в тому, що в ці дні може бути більше обманів, ліні, спотворення, фантазій в інформації (навчання, проекти, спілкування) і дружбу, планах на майбутнє, соціумі. Потрібно бути серйозніше, все перевіряти, обережніше з брехнею. Гарний в тому, що буде більше інтуїції, творчості, для інформації (публіцистики, спілкування) і соціуму з дружбою. Можливість відчути інших людей, творити разом. Але все ж, для серйозних проектів і переговорів, краще не братися, а більше відпочивати.

З 26 березня по 20 квітня період акцентуватиме дружні відносини, може бути роман з другом, можна оновити і поліпшити дружбу, знаходити нових друзів. У Тельців буде більше харизми на публіці, більше задоволення від спілкування, будьте серед людей в ці дні. Під час періоду будуть негативні тренди, коли варто бути обережніше з дружніми романами і громадським фліртом.

З 31 березня по 16 травня період активного заробітку і активних витрат, на жаль в цьому році витрат буде більше, ніж заробітків. Але все ж намагайтеся побільше заробити, розвивайте джерела доходів і проекти, оновлюйте і створюйте нове. Захищайте зароблене і накопичене, відстоюйте свої фінансові права.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Тельців на березень 2019

З 1 по 26 березня – приділіть увагу діловим відносинам та відносинам з розрахунку.

З 5 по 28 березня – переоцінюйте інформацію і дружбу, нові не починайте.

Пік 6 березня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на дружбу і плани.

Пік 21 березня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, акцент на роботу і здоров’я.

З 26 березня по 20 квітня – дружіть і бувайте на публіці.

З 31 березня по 16 травня – займайтеся доходами і багатством.

Гороскоп опублікований 07.03.2019 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 25 T. 0,165