Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Телець – березень 2018 – Марфа Бомбушкар


Буде приріст сил, хоча і слід більше приділяти увагу здоров’ю (шанси захворіти) і правилам (шанси бути ізольованим або вигнаним). Місяць багатий на сили, енергію, та й бажання усамітнення буде присутнє. Займіться своєю дружбою і творчістю, розвагами, навчанням. Найкраще вчитися і відпочивати, проекти і оформлення документів намагайтеся почати до 23 березня. В кінці місяця стане більше гармонії у Вас і привабливості, ще один приріст сил. Якщо є можливість, то було б добре відпочивати весь березень і першу половину квітня.

У лютому почалися періоди для дружби і соціальних заходів, соціальної активності. З 11 лютого по 7 березня час покращувати відносини, більше задоволення від публічної активності і дружби. З 18 лютого по 6 березня більше новин про друзів, спільноти, суспільство і спілкування. З 27 січня по 18 березня зросла Ваша зацікавленість в сексі і езотерики, зросли витрати, наполегливість і активність в боргових питаннях.

Місяць почнеться з сприятливих періодів для дружби, здійснення покупок, спілкування, публічних виступів з 2 по 9 березня, з 3 по 7 березня можна відпочивати і творити, трохи лінивий період.

Вирішення питань любові, дітей, творчості і захоплень, розібратися в цих питаннях або отримати новини, результати, щось завершити або просто буде кульмінація – 2 березня, пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів. Пік принесе багато енергії для Тельців, завершить погане, березень буде краще за лютий. Пік час завершальний, що дозволяє усвідомити, посилить всі тренди в гороскопі.

З 6 березня по 13 травня на Вас чекає більше пліток і секретів, розбирайтеся з таємною інформацією, можна вивчати таємні науки. Вивчіть свої недоліки, здоров’я, комплекси.

З 7 по 31 березня хороші дні для відпочинку, більше задоволення від самоти. Можете знайти таємний зв’язок, інтимний чи діловий, а може щось дізнатися про партнерів.

Розвиток відносин, ділових або шлюбних і лобових важливих, буде уповільнено з 9 по 10 липня, наприклад, доведеться відкласти весілля або укладання угоди. Набуття нових відносин ускладниться, наприклад, пошук ділових партнерів. Буде повернення до старого. Нові відносини починати не раджу, в усякому разі не сподівайтеся що все заплановане-масштабне реалізується. Переоцінка бажань в стосунках і відносин, прагнень.

Бережіть здоров’я і гроші з 12 по 15 березня.

17 березня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад, пік посилить і принесе нове. Для Тельців час почати нову дружбу, вступати в клуби, оновити плани на майбутнє, ідеї. Провести дні соціально активними, з друзями або в клубах.

Сприятливий період для покупок, спілкування, відпочинку з 17 по 22 березня.

З 18 березня по 16 травня у Вас додасться сил, особливо фізичних. Хороші дні для навчання.

У гороскопі період з 21 березня по 1 квітня конфліктний і агресивний, але для Тельців не так помітний. Варто побоюватися травм, розкриття секретів і інтриг, скандалів.

Сприятливий час для змін в важливих відносинах і знаннях (навчанні), поновлення, позбавлення, відродження з 21 березня по 2 травня, подібний період був з 31 грудня до 10 лютого, може бути довше.

Багато ревнощів у Вас і сексуальності з 22 по 26 березня. Обережніше з інтрижками і ризиком.

Не час купувати техніку, починати нові бюрократичні питання, нові завдання і навчання з 23 березня по 15 квітня. Краще повернутися до старого.

Час ексцентричності, несподіваних вчинків з фінансами і відносинами з 27 по 31 березня, хорошими чи поганими вони будуть залежить від особистих гороскопів. Обережніше з інтригами.

Ще один період, коли варто берегти здоров’я з 28 березня по 7 квітня.

З 30 березня по 7 квітня в загальному гороскопі вказівки на агресію і конфліктність, схильність до порушення порядку та правил. Але в гороскопі для Тельців цей період не особливо помітний. Хоча закони краще не порушуйте.

31 березня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад, пік посилить і завершить періоди, кульмінації. Для Вас ці дні підходять для вирішення питань праці та здоров’я, обов’язків. Період напружений, варто берегти своє здоров’я і побоюватися скандалів. Завершуйте проекти і приймайте рішення про роботу, здоров’я. Чекайте новин.

Хороший період для Тельців буде з 31 березня по 24 квітня, принесе гармонію і заспокоєння, може бути навіть лінь або бажання відпочивати, принесе харизму, чарівність і привабливість, успішність в переговорах і заробітках грошей, шанси на вдалі покупки і інвестиції. Жінкам Тельцям пора подивитися на себе в дзеркало, попрацювати над своєю зовнішністю, можна змінювати стиль та імідж, Ви будете більш «популярні» і привабливі. Чоловікам Тельцям теж можна попрацювати над іміджем. Це хороші дні для налагодження відносин, привернуть Вашу увагу до відносин, оновити і поліпшити, а може бути і забути старі або знайти компроміси і помірятися.

Важливі дати і періоди в гороскопі на березень 2018 для Тельців

2 березня, пік плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад – завершення. Любов, творчість.

17 березня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – починаючи. Дружба, плани на майбутнє.

З 18 березня по 16 травня – більше сил.

З 21 березня по 7 квітня – бережіть здоров’я, не скандальте.

З 23 березня по 15 квітня – бережіть документи і інформацію.

31 березня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – завершення. Робота і здоров’я.

З 31 березня по 24 квітня – більше успішності і гармонії, чарівності.

Гороскоп опублікований 04.03.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,170