Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Телець – жовтень 2020 від Марфи Бомбушкар


Бережіть своє здоров’я для цієї сфери найгірше вказівки. Будьте обережні зі своїми таємницями і таємними ворогами, не скандальте. Скандали можуть бути на роботі, багато важливих вказівок на зміни і події, інформацію з новинами про сферу роботи. У любові і розвагах – цей гороскоп буде найкраще для Тельців, краще відпочивати і розважатися. Несподівані важливі результати і зміни в житті в кінці місяця.

З 27 червня по 7 січня 2021 занепад сил фізичних і зростання сил духовних, активніше будете на самоті, оновленні та руйнування таємниць. З середини вересня по середину листопада цей період буде небезпечніше за все для Ваших таємниць і здоров’я. З 16 вересня до 3 листопада розвивайтеся духовно та інтелектуально, розвивайте свої ідеї, погляди на життя. З 28 вересня до 28 жовтня інформація про відносини і важливих для Вас людей.

Пік 2 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – новини, результати, рішення. Акцент на роботу, таємниці, здоров’я, звички. Сприятливий пік, але не треба конфліктувати. Краще не робити операцій в ці дні. Буде більше енергії для роботи, завершуйте проекти. Можете виробити корисні звички для себе або кинути шкідливі. Якщо буде можливість, побудьте наодинці з собою, відпочиньте від інших.

З 3 до 27 жовтня задоволення від творчості, відпочинку, розваг і любові. Розвивайте любовні відносини, оновиться почуття любові, забудеться стара любов, легко можете закохатися знову. Багато задоволення від своїх хобі та творчості, енергії для творчих проектів. Розвивайте відносини з дітьми. Період буде дуже хорошим з 17 – 26 жовтня.

З 3 – 24 жовтня перша чреда вказівок, коли треба берегти здоров’я. В цей час ще можуть бути великі скандали, таємні конфлікти, найсильніше це буде в сфері роботи. Свої таємниці бережіть, обережніше з таємними активностями та романами. Не скандальте з клієнтами і співробітниками.

З 5 – 12 жовтня і з 16 – 22 жовтня не беріться за складні завдання, відсутність концентрації в мисленні. Багато несподіваних новин, особливо про Вас і відносинах.

З 9 до 20 жовтня ще одна низка поганих вказівок для здоров’я і роботи. Пік в середині жовтня. Дні змін і розчарувань. Намагайтеся бути обережніше зі своїми поглядами і повчанням клієнтів і співробітників. Обережніше з ідеями про здоров’я.

З 14 жовтня до 3 листопада загальний період, деталі в загальному гороскопі. Проблеми з технікою, інформацією, бюрократією, документами, угодами, переговорами, поїздками і навчанням. До 27 жовтня Тельцям переоцінка знань про інших людей і відносини, повернення старих відносин. З 27 жовтня до 3 листопада переоцінка знань про роботу і здоров’я, затримки з проектами, повернення хронічних захворювань.

Пік 16 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове і новини. Головне не скандальте в ці дні з керівництвом, співробітниками і клієнтами. Висока ймовірність руйнувань на роботі. Бережіть своє здоров’я. Акцент піку на роботу і здоров’я.

З 17 – 26 жовтня дуже хороші дні для Тельців, навіть погані вказівки в інших сферах трохи поліпшаться. Займайтеся здійсненням покупок, розвитком відносин і любовних романів, творчістю. Доносьте свої ідеї до інших людей.

З 27 жовтня до 21 листопада період для відносин на роботі. До 8 листопада він хороший, після буде поганим. До 8 листопада займайтеся спільними проектами, наймайте або звільняйте співробітників і клієнтів, важливі договору по роботі, романи на роботі. Після 8 листопада з цим всім будьте обережні, з романами, втратами робочих відносин. До 8 листопада займіться своїм здоров’ям, дієтами, зовнішністю, а після 8 краще нічого не робити.

З 28 жовтня до 10 листопада інформація про роботу і здоров’я. Поганий період, обмеження і розчарування, велика вимогливість. Будьте уважні до документів та інформації, навчання, переговорам і поїздкам.

З 29 жовтня до 3 грудня буде повторення вказівки, яке було в березні-травні. Зміняться Ваша ідеологія, віра, життєва філософія, ідеали і прагнення в житті. Тренд для Тельців сприятливий. Він же торкнеться Ваші подорожі, зарубіжжі, відносини з іноземцями, вищу освіту, суди. Всі ці питання Ви можете змінити, розвинути, а при бажанні позбутися від старих і почати нове.

Важливий пік 31 жовтня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – несподівані важливі результати і зміни в житті, під час піку приймете рішення і зробите вчинки, будуть кульмінації у подіяї, багато бажання свободи і емоцій. Зміни зовнішні або Ваші можуть руйнувати і звільняти. Акцент на Вас і Ваші відносини. Незвичайна поведінка і бажання, усвідомлення.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Тельця на жовтень 2020

Пік 2 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення і результати, таємниці, здоров’я, робота, самотність.

З 3 до 27 жовтня – розваги, любовні відносини, творчість.

З 14 жовтня до 3 листопада – проблеми з інформацією, документами, технікою.

Пік 16 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, робота і здоров’я.

З 27 жовтня до 21 листопада – відносини на роботі.

З 28 жовтня до 10 листопада – інформація про роботу і здоров’я.

З 29 жовтня до 3 грудня – зміни в світогляді, філософії, ідеях.

Пік 31 жовтня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – рішення і результати, акцент на Вас і відносинах.

Гороскоп опублікований 17 жовтня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 26 T. 0,164