Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Телець – жовтень 2019 від Марфи Бомбушкар


Бережіть своє здоров’я, в цьому місяці до нього треба ставитися серйозніше. У першій половині жовтня може бути хандра, хоча і багато енергії. З другої половини станете більш оптимістичні. У цьому гороскопі починаються важливі періоди для сфери відносин, відносини буду акцентовані для Тельців до кінця року. Займайтеся своєю роботою і проектами, буде багато енергії і результатів. Буде сприятливий тренд для релігійного та ідейного розвитку і дружби.

З 18 серпня приплив енергії по 4 жовтня. З 14 вересня займайтеся відносинами на роботі і своєю зовнішністю по 8 жовтня. З 14 вересня додалося роботи по 3 жовтня.

З 3 жовтня по 9 грудня багато інформації про важливих для Вас людей, партнерах, улюблених, конкурентів, ворогів, всіх хто важливий Вам. Спілкуйтеся з ними, дізнавайтеся про них більше. Обговорюйте угоди і питання, що цікавлять Вас проекти, діліться своїми знаннями. Період відповідний для виступу на публіці. Укладайте нові договори. Можете вивчати психологію. Тільки все нове намагайтеся робити до 31 жовтня і після 20 листопада.

З 4 жовтня по 19 листопада активний період для роботи і здоров’я, оновлення цих сфер, багато дій. У цьому гороскопі для Тельців на жовтень і гороскопі на листопад сильні вказівки на конфлікти, травми, необхідно берегти роботу і здоров’я. Але все ж можете починати нові проекти, бажано до 31 жовтня, працювати активніше над існуючими. Намагайтеся не конфліктувати з керівництвом і колегами, клієнтами. Займіться спортом або іншими процедурами які зміцнюють здоров’я.

З 5 по 10 жовтня обережніше з порушенням правил на роботі, можуть бути розчарування в роботі, можуть бути проблеми зі здоров’ям.

З 8 жовтня по 1 листопада ще один період для відносин, що впливає на відносини з важливими для Вас людьми. Тельцям період дуже сприятливий, особливо для самотніх Тельців, в кінці місяця він буде посилений. Протягом цього періоду є можливість знайти нові відносини, забути старі, поліпшити і розвинути існуючі. Ви більше будете орієнтовані на партнерів, більше уваги до них. Під час періоду можете спробувати помиритися з ворогами, період гарний для судів.

Тільки з 11 по 14 жовтня будьте обережніше з відносинами, Ваш егоїзм і ексцентричність, образливість, можуть нашкодити відносинам. Ви будете готові до швидких змін у відносинах в ці дні.

З 12 по 16 жовтня ще один проміжок часу, коли треба бути обережніше зі здоров’ям і роботою. Конфлікти, втрати, маніпулювання і таємні скандали.

Пік 13 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – це кульмінації і завершення, пік негативний і можуть бути втрати. Акцент на Ваше здоров’я дуже сильний, бережіть його, особливо приховані хвороби, операції, видалення негативні в ці дні. Великий акцент на роботі, обов’язки робочі, проектах, клієнтів. Намагайтеся не конфліктувати на роботі, якщо щось не так, краще позбавляйтеся по-тихому. Може бути звільнення або втрата клієнта.

З 14 жовтня по 30 листопада, можливо 12 грудня, повторення сприятливого тренда. Останній раз був з 15 травня по 19 (30) липня і з 8 січня по 4 березня. Тренд впливає на навчання, духовний світ, ідеали і прагнення, дружбу, плани і цілі, громадські активності і поведінку, зарубіжні питання. Одними мріями ви не знайдете і не поліпшите дружбу, знання, не досягнете бажаних цілей і не реалізуєте плани. Дозволяє Вам це зробити, тільки якщо діяти. У дружбі, планах та цілях, громадської активність намагайтеся бути серйозніше і використовувати інтуїцію (яку Тельці не люблять). У навчанні, зарубіжних питаннях, духовному теж намагайтеся використовувати інтуїцію, але постарайтеся не стати занадто відсталими, зміцнюйте свою віру і знання, розширюйте їх, іншими словами кажучи – знаходьте і випробовуйте нові досліди, зміцнюйте існуюче, але знайте межі. Якщо серйозно поставитеся до питань навчання, то можна захистити дипломну роботу або отримати ще одну освіту, поліпшити свої знання. Сприятливий для політиків, духовенства, громадських діячів, викладачів і наставників.

З 14 по 17 жовтня намагайтеся більше спілкуватися, дізнаватися про важливі відносини і друзів. У дружбі і відносинах використовуйте інтуїцію і творчість.

З 20 по 23 жовтня дуже романтичні і творчі дні для дружби і відносин, для громадських заходів.

З 24 по 30 жовтня остерігайтеся конфліктів на роботі, особливо з керівництвом. Конфліктні дні для всього Зодіаку.

З 26 по 30 жовтня багато егоїзму і егоцентризму, бажання змін і поспішності. Безсоння і заворушення.

Пік 28 жовтня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – це дуже емоційний, мінливий, бунтарський або що звільняє, що приносить нове пік. Можете самі почати щось нове, поспішно, але можуть бути і несподівані зміни. Акцент на відносини, можуть бути нові або зміну існуючих, розрив. Пік краще для одиноких Тельців, готових розірвати відносини або знайти нові.

З 31 жовтня по 20 листопада будете переоцінювати свої відносини, можете повернутися до старих. Під час цього періоду бережіть техніку, не купуйте нову техніку. Обережніше і уважніше будьте з документами і різною інформацією, відрядженнями і навчанням.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Тельця на жовтень 2019

З 3 жовтня по 9 грудня – інформація для сфери відносин.

З 4 жовтня по 19 листопада – енергія і активність для роботи і здоров’я.

З 8 жовтня по 1 листопада – оновлюйте відносини.

Пік 13 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, акцент на роботу і здоров’я.

З 14 жовтня по 30 листопада – займіться дружбою і світоглядом.

Пік 28 жовтня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – нове, відносини.

З 31 жовтня по 20 листопада – бережіть техніку і документи.

Гороскоп опублікований 01.10.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 12 T. 0,165