Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Телець – вересень 2020 від Марфи Бомбушкар


Варто берегти свої таємниці, побоюватися таємних конфліктів, берегти своє здоров’я – це єдине погане в гороскопі на вересень для Тельців. У всьому іншому гороскоп буде дуже сприятливим. Більше енергії і оптимізму, ніж було в серпні. Місяць багатий на спілкування і новини. Багато роботи. Буде сприятливий період для сімейної сфери, поліпшення відносин з суспільством і друзями, розвиток життєвої філософії та ідеалів. Можливості для творчості і розваг, ідей, прагнень.

З 27 червня по 7 січня 2021 занепад сил фізичних і зростання сил духовних, активніше будете на самоті, оновленні та руйнування таємниць. З середини вересня по середину листопада цей період буде небезпечніше за все для Ваших таємниць і здоров’я.

Пік 2 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – Тельцям пік буде сприятливий, дасть енергію. Пік кульмінацій, рішень, результатів. Акцент на Вашу дружбу, товариство, плани на майбутнє, любов, дітей, творчість і розваги з захопленнями.

З 5 по 27 вересня період для роботи і здоров’я. Інформація та новини, на роботі і зі здоров’ям буде більше завдань і клопотів. Навчайтеся новому для роботи і здоров’я. Відрядження, переговори, угоди, підвищення кваліфікації, новини від клієнтів і співробітників, нові знання. Вивчайте своє здоров’я, дієти, способи лікування хвороб. Друга половина періоду буде багатою на негативні тренди.

З 6 вересня по 2 жовтня сприятливий період для поліпшення будинку і відносин з рідними. Відносини з рідними – це найважливіше, важливий період для цього, розвивайте і оновлюйте відносини, покращуйте їх, миріться. Для будинку можете купувати якийсь декор, можна укладати договори, наймати дизайнерів. Можна навіть купувати або продавати нерухомість.

З 7 по 11 вересня прилив оптимізму і енергії. Розвивайте свої плани, ідеї, прагнення і всі масштабні проекти. Ще цей тренд дасть творчих сил і романтики, сприятливий для розваг.

З 10 по 13 вересня обережніше з суспільством і обманами.

З 10 вересня по 14 листопада посилиться занепад фізичних сил, бережіть здоров’я, проблеми з таємним. В цей же час буде переоцінка таємниць, відносин, конфліктів, духовного і містичного, повторення старого в цьому і уповільнення розвитку нового. Краще не починати нові таємниці, конфлікти, таємні відносини. Буде повторення старих скандалів, особливо таємних. Взагалі у всьому таємному потрібно бути обережніше. Є вказівки на ізоляцію. З кінця вересня і до листопада буде багато негативних трендів.

З 12 по 16 вересня змінюйте свої ідеї і прагнення, творчість, розваги, а можна і самих себе. Якщо хотіли кинути якесь хобі чи ідею, творчість, то зараз найкраще. Але можна і відродити старе. Хороший тренд для повторних спроб завагітніти.

З 13 по 17 вересня егоїзм і образливість, бажання змінити себе, свободи і руйнувань. Витрати грошей, розриви відносин.

З 15 по 19 вересня зміцнюйте себе, свої ідеї, творчість, життєву філософію, розваги. Сприятливий тренд для серйозних рішень і вчинків. Зміцнення любові і віри.

З 16 вересня по 3 листопада приріст енергії духовної та ідеологічності, віри, активності в цьому. Працюйте над своїми цілями і ідеалами, прагненнями, знаннями, світоглядом. Це повинно змінитися, оновитися, розвинутися. Ви активніше будете в навчанні, відстоюванні своїх ідей, проповідуванні. Цей тренд був в лютому-березні і липні-серпні.

Пік 17 вересня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – пік для нового, Тельцям додасть сил і енергії, може бути не фізичної, але впевненості і вітальності. Акцент для Тельців на дітях, розвагах, творчості, любові. Спробуйте повторно завагітніти. Починайте нове хобі. Можете серйозно закохатися в когось повторно. А нове кохання, закоханість, ймовірно буде не тривалим, але приємним.

З 19 вересня по 6 жовтня посилення негативного періоду для конфліктів, таємниць, занепаду сил.

З 27 вересня по 28 жовтня дізнаєтеся багато про важливих для Вас людей, нова інформація і переоцінка старої. У другій половині жовтня навіть можуть повернутися старі знайомі і відносини. Зросте Ваша товариськість, період сприятливий для серйозних переговорів і розмов. Розмов буде дуже багато. Цікавтеся більше своїми партнерами і ворогами.

З 27 по 30 вересня відпочивайте, допомагайте рідним, сприятливий тренд для таємної активності у відносинах, романтики.

Пік 2 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – новини, результати, рішення. Акцент на роботу, таємниці, здоров’я, звички. Сприятливий пік, але не треба конфліктувати. Краще не робити операцій в ці дні. Буде більше енергії для роботи, завершуйте проекти. Можете виробити корисні звички для себе або кинути шкідливі. Якщо буде можливість, побудьте наодинці з собою, відпочиньте від інших.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Тельців на вересень 2020

Пік 2 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – результати, новини. Акцент на суспільство, творчість, любов, дітей.

З 5 по 27 вересня – займіться роботою і здоров’ям.

З 6 вересня по 2 жовтня – приділіть увагу рідним і дому.

З 10 вересня по 14 листопада – небезпека таємних скандалів і здоров’ю.

З 16 вересня по 3 листопада – публічність і ідейність, віра, плани.

Пік 17 вересня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, акцент на творчість, дітей, закоханості.

З 27 вересня по 28 жовтня – багато різної інформації про відносини.

Гороскоп опублікований 7 вересня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,419