Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Телець – вересень 2019 від Марфи Бомбушкар


Треба бути з любовними темами обережніше та витратами, і того і іншого в цьому місяці буде багато. Зміни планів на майбутнє і в дружбі, можуть бути добрими чи поганими, але намагайтеся не роздувати все. Можливість знайти нову роботу або почати проект, зайнятися своїм здоров’ям. Перша половина гороскопу буде зачіпати любовні теми і розваги, друга – роботу і здоров’я.

З 18 серпня по 4 жовтня багато енергії, особливо для любові і розваг. З 21 серпня по 14 вересня багато харизми і любовних тим, бажання розваг і відпочинку, творчості. З 28 серпня по 14 вересня період інтелектуальної творчості, новин та інформації про захоплення, любові, дітей.

З 1 по 6 вересня відпочивайте, хороший тренд для одиноких Тельців, багато романтики і розваг. Але намагайтеся багато не витрачати. Якщо Ви не самотні, обережніше з репутацією і любовними друзями, особливо з друзями і спонсорами.

З 2 по 6 вересня гарний час творити інтелектуально і показати свій інтелект.

З 5 по 8 вересня можливість зміцнити свою творчість, любов, віру і прагнення, займайтеся тим, що впливає на репутацію.

З 5 вересня по 4 (13) жовтня намагайтеся бути обережніше з боргами і друзями, планами на майбутнє, сексуальністю, психологічним станом (фрустрації, образи, розлади), ризиком, витратами і різними фінансами. Час невизначеності, особливо в фінансових питаннях і сексуальності, психології, багато бажань і схильність потурати своїм слабкостям. Намагайтеся не брати і не давати в борг, особливо друзям. Намагайтеся багато не витрачати в ці дні і не брати в борг, обережніше з чужими грошима, борговими зобов’язаннями. Тренд був з 1 червня по 3 (10) липня і в січні з 2 по 26.

З 5 по 8 вересня можливість змінити себе, трансформувати себе, відродити, багато сили волі і сильні прагнення. Крім того, можете змінити свою любов і відносини, захоплення, ділові відносини.

З 6 по 12 вересня хороший тренд для розвитку творчості і захоплень. Можна братися за складні проекти на роботі, професійні, але необхідно більше концентруватися і не розпорошуватися.

З 6 по 12 вересня негативний тренд, можливі великі витрати, фінансові втрати. Обережніше з судами і інтригами, скандалами через підтримку від інших, спадок, борги. Прагніть не дуже все перебільшувати.

З 8 по 17 вересня конфліктний тренд, конфлікти з друзями, боржниками і спонсорами. Знову можуть бути витрати, масштабні втрати. Треба бути обережніше.

З 10 по 17 вересня займайтеся своїми діловими контактами, важливими переговорами.

З 11 по 22 вересня сприятливий тренд. Дасть Вам енергії і сили волі. Хороший для змін в любові, творчості, захоплення, ідеології та життєвої філософії, дитячих питаннях. Великі шанси на вагітність.

Пік 14 вересня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації, результати, важливі новини та рішення. Акцент на плани про майбутнє, дружбу, колективах, любові, захоплення, дітей.

З 14 вересня по 3 жовтня багато роботи, можливість дізнатися нове про роботу і свої обов’язки, клієнтів, співробітників. Гарний час для навчання новому для роботи. Можете зайнятися своїм здоров’ям, дізнатися корисне про нього.

З 14 вересня по 8 жовтня багато питань відносин на роботі, оновлення відносин, гармонійний період. Займіться діловими відносинами, покращуйте і знаходьте нові, укладайте важливі договори. Наймайте і звільняйте співробітників, миріться з ними і покращуйте стосунки. Можуть бути романи на роботі. Хороший період для лікування, щоб зайнятися косметичними процедурами, дієтою.

З 24 по 27 вересня обережніше з відносинами і фінансами.

Пік 28 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, новини, зміни. Акцент на роботу і здоров’я. Займіться роботою, візьміть на себе нові обов’язки, наймайте або звільняйте співробітників, починайте проект, можете знайти нову роботу. У здоров’я теж саме, можете почати щось нове, дієту, оздоровчі процедури, лікування або дізнатися важливе.

З 29 вересня по 2 жовтня можливі матеріальні і фінансові втрати, обережніше з клієнтами і співробітниками, особистими і діловими відносинами.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Тельця на вересень 2019

З 5 вересня по 4 (13) жовтня – напружений тренд для боргів і дружби.

З 14 вересня по 3 жовтня – робота, інформація для роботи.

З 14 вересня по 8 жовтня – відносини на роботі.

Пік 14 вересня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації, акцент на дружбу і любов, творчість, дітей, плани на майбутнє.

Пік 28 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на роботу і здоров’я.

Гороскоп опублікований 04.09.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,185