Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Телець – травень 2020 від Марфи Бомбушкар


У цьому місяці Тельцям краще відпочивати, завершаться важливі складні періоди і тренди, які тривали з березня-квітня. Більше будете публічні, активні в дружбі. Буде переоцінка життя і повернення до старого. Все ще активна буде сфера фінансів, збагачення, але напрямок зміниться – сповільниться і навіть будуть витрати.

З 30 березня активний період для кар’єри, цілей, репутації по 13 травня. З 3 квітня по 7 серпня сприятливий період для збагачення, але з 29 квітня по 25 травня він буде мати негативний тренд. З 29 квітня по 25 травня обережніше з романами, дружбою, витратами і доходами. З 27 квітня по 11 травня вчіться, спілкуйтеся, багато важливих новин.

З 3 по 6 травня покажіть свої знання, інтелектуальний тонус.

З 8 по 12 травня творчі сили, духовна енергія, будьте на публіці, допомагайте іншим. Навіть у Тельців в ці дні буде сильна інтуїція, особливо в дружбі і планах на майбутнє, ідеях.

Пік 7 травня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – один з найважливіших піків на рік, для завершень, розумінь, рішень. Акцент на Вас і Вашому житті, на важливих відносинах. Просто варто в цей час розібратися з тим, що Вам бажано і необхідно. Дні емоційні.

З 11 по 28 травня можете дізнатися корисне про фінанси і багатстві, накопичення. Дізнаєтеся, як заробити більше або інвестувати. Але договори або дорогі інвестиції, дорогі покупки краще не робити.

З 13 по 17 травня змінюйте себе і свою життєву філософію, сила волі для змін.

З 13 травня по 25 червня переоцінюйте своє життя, життя Ваше сильно сповільниться, розвиток нового буде уповільнено. Такий період буває рідко для Тельців. Повертайтеся до старого, щоб завершити старе або продовжити. В цей час не робіть дорогих покупок, не робіть інвестицій і не давайте в борг, та краще і не брати в борг. У відносинах те ж саме, не починайте нові відносини, договори, заручини. У фінансах і відносинах очікуйте затримок і переоцінок. Гарний час повернутися назад в червні місяці. Під відносинами я маю на увазі всі відносини – ворожнеча, дружба, любов, партнерство (бізнес).

З 13 травня по 26 червня будете активні в дружбі і розвитку дружби, розвитку планів і ідей, зросте громадська активність. Ведіть за собою суспільство, очоліть коло спілкування, клуб, розвивайте спільні проекти.

З 15 по 19 травня сприятливий і щасливий тренд. Приплив енергії, удачі, оптимізму, віри.

З 20 по 24 травня зміцнюйте свою репутацію, хороший тренд для кар’єри і статусу, показати себе повторно.

З 22 по 28 травня більше енергії і активності, дій, найбільш енергійні дні в гороскопі для Тельців на травень. Все що треба зробити швидко плануйте на ці дні. Маса енергії.

Пік 22 травня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – сприятливий пік для початку нового, але дволикий. Пік сприятливий, для зміцнення і стабілізації. Його найсильніший акцент на фінансах, багатстві, проектах ділових – Ваше багатство і тому що дає дохід. Але паралельний період вказує, що нове починати не варто, в новому будуть затримки. Тому краще повторно почати старе, відродити старе.

З 28 травня по 5 серпня буде багато спілкування, сприятливий період для навчання, з 18 червня по 12 липня повторення старого в навчанні і перенавчання, багато новин і поїздок за це літо.

З 31 травня по 13 червня остерігайтеся конфліктів, особливо з друзями і суспільством, ймовірність конфліктів через гроші, остерігайтеся витрат.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Тельців на травень 2020

Пік 7 травня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – рішення і кульмінації, Ви і відносини.

З 11 по 28 травня – фінансова інформація.

З 13 травня по 25 червня – переоцінка життя і повернення, затримки в розвитку проектів, відносин, фінансів.

З 13 травня по 26 червня – енергія для дружби і публічності.

Пік 22 травня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на багатство і фінанси.

З 28 травня по 5 серпня – період поїздок, спілкування, новин.

Гороскоп опублікований 4 травня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,484