Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Телець – січень 2020 від Марфи Бомбушкар


У гороскопі на січень для Тельців важливий пік змінює і розпочинає щось в сфері кар’єри, репутації, статусу, досягнень. Місяць багатий на спілкування, поїздки, навчання і можливості змінити свою філософію, навіть релігійність. Зростуть Ваші витрати і шанси на травми, будете активніше боротися за чужі гроші і підтримку. Можливість любовних відносин з друзями і більше публічності, соціальності, громадського часу.

З 19 грудня по 9 лютого або середину березня в гороскопі вказівки на зміни світогляду, життєвої філософії, ідеалів, якщо Ви релігійна людина – релігії, прагматикам дасть зміни в прагненнях і цілях. З 20 грудня поліпшення відносин, які дають Вам статус і кар’єру, повагу по 13 січня. З 29 грудня товариськість, подорожі, можливість вивчати нове і вчити інших, інтелектуальний тонус по 16 січня.

З 1 по 4 січня спілкуйтеся, подорожуйте. Заробляйте гроші і репутацію своїми знаннями, публічними виступами, навчанням себе та інших. Дуже вдалий тренд для ділового співробітництва, проектів на роботі, домовленостей про підтримку.

З 3 січня по 16 лютого ризик травм і аварій, витрат, конфліктів, особливо в останній тиждень січня. Цей період дасть активність у відстоюванні своїх прав на спадщину, борги, різні виплати. Обережніше з використанням чужих коштів. Намагайтеся не влазити в борги, особливо в кінці січня, не конфліктувати зі спонсорами та інвесторами. Але можете нагадати про себе Вашим боржникам. Зросте сексуальна зацікавленість, розвиток і оновлення сексуальної сфери.

З 7 по 13 січня виступайте публічно, покажіть свої знання, діліться своїми ідеями і філософією. Цим же можете і заробити, беріться за серйозні інтелектуальні проекти.

Перший пік 10 січня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – він дасть багато інформації, новин, спілкування, навчання. Тельцям пік не повинен бути негативним, але він буде змінювати, усуває і зміцнює. Кульмінації і прийняття рішень, результати щодо Ваших знайомих, навчання, філософії, релігії, ідеології і ідеалів, поїздок, новин. Завершуйте в цих питаннях, приймайте рішення або отримаєте важливі новини про них. І в цих сферах і питаннях можуть бути кардинальні зміни. Можете позбавлятися або зміцнити це. Важливі новини з далека або від знайомих і далеких родичів. Розберіться зі знайомими і родичами, наставниками, учнями. Відправляйтеся в подорож близьку або далеку, але треба бути більш організовано.

З серпня 2019 року у Вас було багато бурління всередині, бажань змін в житті, можливо повернення до старих змін, але не реалізації нових. Бажання свободи і змін в житті у Вас настане після 11 січня. Швидше будете змінювати себе, звільнятися, руйнувати те що Вас обмежує і набридло Вам.

З 13 січня по 7 лютого публічна активність, дружба, спільне проведення часу буде давати Вам більше задоволення. Період сприятливий для дружби і публічності. З друзями можуть бути романи. Не бійтеся в цей час виступати публічно. Допомагайте суспільству і друзям – це поліпшить їхнє ставлення до Вас. Миріться з друзями і суспільством. Заводьте нових друзів.

З 16 січня по 3 лютого інформація для кар’єри, репутації і статусу. Використовуйте знання накопичені і отримуйте нові, виступайте перед керівництвом і іншими людьми, Ваші знання дадуть Вам кар’єрне зростання і шану. Знаходьте нові професійні навички. Дізнавайтеся про свою професію, кар’єрі, свої проекти та цілях. Укладайте угоди і проводьте переговори, які дадуть Вам статус і кар’єрний ріст.

З 21 по 25 січня обережніше з бунтарством і порушенням правил, руйнуваннями. Особливо в цілях, кар’єрі, репутації.

З 23 по 30 січня конфліктні дні, особливо для Тельців схильних до агресії і скандалів. Великий ризик конфліктів через борги, фінанси, допомогу від інших, дружбу, розваги. Є ймовірність матеріальних втрат і травм.

З 25 по 31 січня ще один негативний тренд, конфліктний. Так само конфлікти з друзями і суспільством, боржниками. Але цей тренд дасть якусь нерозбірливість в бажаннях і вчинках, безвідповідальність або фанатизм. Дуже помітно це буде в сексуальних питаннях. Обережніше з любовними романами і витратами на розваги.

Пік 25 січня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – цей пік дасть нове, зміни, бажання, бунтарство, пік негативний і руйнівний. Для Тельців цей пік найважливіший в 2020 році для кар’єри, професії, влади, статусу, репутації, цілей, досягнень, нагород. У цьому у Тельців буде нове, але ймовірно несподіване або Ви самі будете ініціювати зміни, бунтарство, звільнення. Пік хороший для руйнування, звільнень, визволення – це буде результативним. Але треба бути обережніше, якщо боїтеся втратити. Початок нової кар’єри або цілі може бути дуже несподіваним.

З 26 по 29 січня відпочивайте і розважайтеся, романтика і творчість в ці дні. Для серйозних справ дні невідповідні.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Тельця на січень 2020

З 3 січня по 16 лютого – активність в питаннях чужих коштів, зростуть витрати, сексуальність, шанси травм.

Пік 10 січня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації, акцент на ідеї, новини, ідеологію, навчання, знайомих.

З 13 січня по 7 лютого – відносини з суспільством і друзями.

З 16 січня по 3 лютого – знання та інформація для кар’єри і статусу.

Пік 25 січня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – несподівані зміни і починання, акцент на кар’єру і статус.

Гороскоп опублікований 30 грудня 2019 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 26 T. 0,375