Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Телець – серпень 2020 від Марфи Бомбушкар


Після складної весни, цілком ймовірно складного червня в липні прийшло полегшення, гороскоп на серпень хоч і буде містити багато негативних трендів, але Тельцям вони будуть ослаблені. У цьому місяці можуть бути фрустрації психологічні та ідеологічні, прагнень. Саме проблемне в гороскопі для Тельців – це їх таємниці, внутрішній світ, можуть бути проблеми зі здоров’ям. Місяць багатий на спілкування, ідеї, поїздки. Багато акценту, сприятливого, на сімейній сфері і нерухомості, кар’єрі і цілях.

З 3 квітня по 7 серпня триває сприятливий період для збагачення. З 28 травня до навчання, товариськість, новини і поїздки по 5 серпня. З 3 червня по 3 серпня зміни життєвої філософії і прагнень, навчання, релігії, ідеології. З 27 червня по 7 січня 2021 занепад сил фізичних і зростання сил духовних, активніше будете на самоті, оновлення та руйнування таємниць. З 10 липня по 23 серпня допомагайте друзям, розвивайте свій світогляд, будьте публічні.

Пік 3 серпня, плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад – рішення, новини, усвідомлення, завершення, розриви, кульмінації, революції. Дуже бунтарський пік, що руйнує, який звільняє. У Тельців буде безсоння в ці дні і дуже багато енергії, переживань, ексцентричних бажань. Непередбачені події. Ви можете змінити себе. Але куди більше акцент на змінах в сімейній сфері, з рідними, з нерухомістю, з місцем проживання. Великий акцент на зміни в кар’єрі, досягнення, професії, репутації, цілях.

З 5 по 20 серпня дізнавайтеся про сім’ю і нерухомості корисну інформацію, можуть бути новини важливі про це. Можна укладати угоди, проводити переговори, торгувати нерухомістю. Спілкуйтеся з рідними, виступайте перед рідними, переконуйте їх. Для Тельців період сприятливий, щоб дізнаватися про сім’ю і нерухомості, укладати угоди.

З 7 серпня по 6 вересня зросте Ваша товариськість. Більше харизми в спілкуванні з іншими. Період поліпшить відносини зі знайомими, оновить їх, розвине. Знайомства можуть перерости в романи. Більше важливих договорів і угод. Після 24 серпня період матиме негативні тренди, але для Тельців не такі небезпечні вони, хоча треба все ж бути обережніше.

З 8 по 19 серпня перші психологічні фрустрації, бережіть своє здоров’я. Можуть бути руйнування таємниць, таємні конфлікти.

З 13 по 10 серпня будьте активні в сімейній сфері, ремонти, допомога рідним, відстоювання своїх прав.

З 15 серпня по 13 січня 2021 року у Вас сповільнюватися зміни і життя або повернуться старі. Прискорення життя, багато внутрішніх бажань для змін в житті і свободи, але мало їх реалізації. Зміни та звільнення будуть залежати більше від Вас і відбуватися більше всередині Вас. Період буде сильно помітний не всім Тельцям, а народженим в кінці першої і початку другої декади. Іншим Тельцям він фоновий.

З 15 по 19 серпня виступайте перед рідними, доводьте свої ідеї, спілкуйтеся.

З 18 серпня по 3 вересня другий тренд, не сильний для Тельців, але все ж треба бути обережніше з таємницями, таємними порушеннями правил. Внутрішня фрустрація психологічна і світоглядна, що руйнує. Бережіть здоров’я.

Пік 19 серпня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – сприятливий пік для нового і дає багато новин. Пік посилить тренди, тому бережіть своє здоров’я і таємниці. Акцент піку на сімейній сфері. Починайте ремонт, переїзд, продаж або купівлю нерухомості, операції з нерухомості. Починайте відносини з рідними, приділіть увагу родині.

З 20 серпня по 5 вересня займайтеся інтелектуальною творчістю, багато ідей і інтелектуальний тонус. Дізнавайтеся про дітей і улюблених більше. Можна дізнатися більше про свої розваги і хобі.

З 24 по 27 серпня намагайтеся багато не витрачати грошей на розваги і подорожі, можуть бути проблеми з судами.

З 28 серпня по 1 вересня ймовірно зростуть Ваша ревнощі, намагайтеся не ризикувати грошима.

З 31 серпня по 4 вересня прилив сил, вітальності, енергії і величезний приплив бажання змін, деякі Тельці, можливо, почнуть щось міняти в своєму житті.

З 31 серпня по 4 вересня намагайтеся витрачати гроші тільки на обдумані і важливі покупки. Можуть бути розчарування в знайомствах і спілкуванні. Цілком можливо, що можуть бути прикрості і обмеження в стосунках.

Пік 2 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – Тельцям пік буде сприятливий, дасть енергію. Пік кульмінацій, рішень, результатів. Акцент на Вашу дружбу, товариство, плани на майбутнє, любов, дітей, творчість і розваги з захопленнями.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Тельця на серпень 2020

Пік 3 серпня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – рішення і кульмінації, сфери кар’єри і сім’ї.

З 5 по 20 серпня – інформація про нерухомість і сім’ї.

З 7 серпня по 6 вересня – спілкування.

З 15 серпня по 13 січня 2021 – уповільнення змін або повернення старих.

Пік 19 серпня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, акцент на сім’ю і нерухомість.

З 20 серпня по 5 вересня – творчі ідеї, інтелектуальний тонус.

Гороскоп опублікований 7 серпня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,511