Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Телець – серпень 2019 від Марфи Бомбушкар


Дуже хороший місяць для сімейних питань, робити ремонт, спілкуватися з рідними, купувати щось для сім’ї. У цьому місяці найбільш активні будуть дві сфери – сім’я і дім, творчість і любов. У першій половині місяця займайтеся рідними і нерухомістю, можете спробувати завагітніти в кінці серпня. В середині серпня можливості для отримання результатів кар’єри і статусу. Протягом місяця багато харизми і енергії, а в кінці це все навіть зросте.

З 2 липня по 18 серпня енергійний період для сімейних питань. З 19 липня по 11 серпня період товариськості та інформації. З 28 липня по 21 серпня налагоджувати відносини з рідними і прикрашайте будинок.

Пік 1 серпня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – цей пік посилить тренди і буде непередбачуваний, несподівані події і зміни, бажання, новини, починання. Ви можете сильно змінитися самі, щось змінити в своєму житті. Зміни можуть відбутися в родині, з рідними і нерухомістю, місцем проживання. Потрібно бути обережніше.

З 5 по 9 серпня успішні дні для питань боргів та кредитів, сімейної сфери, можливість заробити і відстояти свої права.

З 7 по 21 серпня перший тренд дає багато енергії і вітальності, харизми. Тельці стануть більш публічними. Тренд романтичний. А для Тельців хороший для вирішення домашніх питань, особливо відносин. Покажіть себе рідним, будьте домашньої зіркою.

З 7 по 10 серпня приплив енергії і оптимізму, знову, це успішні дні для сімейної сфери і фінансів, питань боргів та підтримки. Час для великих проектів і роздумів, філософії, ідеалів. Гарний час здійснювати покупки, особливо для будинку.

З 11 по 28 серпня інформація про сім’ю, будинок і нерухомості. Можна проводити переговори і укладати угоди з нерухомості, період для цього дуже підходить, а можна просто дізнаватися більше про те чим володієте або хочете заволодіти. Спілкуйтеся з рідними, отримуйте від них потрібну і важливу інформацію.

З 12 серпня 2019 року до 11 січня 2020 року Тельцям народженим в перші дні знака, знову, буде хотітися свободи і змін. В життя можуть повернутися старі зміни і переміни. Період важливий, але помітний не всім. Повернеться безсоння і ексцентричність, несподівані зовнішні зміни в житті і особисті прагнення.

Пік 15 серпня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації і результати, рішення, усвідомлення. Акцент на кар’єру і статус, можете отримати підвищення або дізнатися щось важливе, приділяйте увагу відносинам з керівництвом. На другому місці сім’я і нерухомість, час для рішень і результатів. Це хороший пік для відносин, особистих і ділових, прийняти рішення. Можете приймати рішення про своє майбутнє і цілі в житті, досягнення або отримати результати.

З 18 серпня по 4 жовтня прилив фізичних сил, активний період для любові і розваг, творчості, хобі. Багато любовної енергії, посилення сексуальності. Оновить Ваші захоплення та творчість, більше енергії будете на це витрачати і часу. Може бути Ви навіть більше будете схильні ризикувати, можуть бути любовні інтриги. Обережніше в вересні, а серпень буде чудовим.

З 21 серпня по 14 вересня прилив харизми і чарівності, дуже хороший любовний період, а ще він дасть творчі сили. У серпні тільки хороші тренди, а ось у вересні можуть бути проблеми. Розважайтеся, будете більше отримувати задоволення від своїх захоплень, час відпочивати і закохуватися. Приділіть увагу дітям.

Любовно-романтично-творчий тренд з 21 по 27 серпня, найбільш сильний в 2019 році. Багато енергії, активності, привабливості. Але можете і бізнесом займатися, здійснювати бажані покупки і угоди.

З 25 по 28 серпня тренд несподіваних вчинків і змін в любові, творчості і Вашої зовнішності. Але тренд буде хорошим.

З 25 по 31 серпня багато енергії, особливо для розваг і творчості.

З 27 серпня по 8 вересня ще один тренд, який дасть багато енергії, але ще вітальності і фізичних сил. Він теж хороший для творчості і розваг. Але так само можна займатися бізнесом і відстоювати свої бажання.

З 28 серпня по 14 вересня інтелектуальний період, хороший для інтелектуальної творчості. Дізнавайтеся про творчість і свої захоплення, дітей, коханих і романах.

З 28 по 31 серпня можете показати вдало себе, особливо в любові і творчості.

Пік 30 серпня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, посилення активності та енергійності, готовності до вчинків і дій, які будуть дуже швидкі і несподівано. Ви можете завагітніти в ці дні. Пік посилить Вашу творчість, дасть можливість бачити щось нове або змінити існуюче. Може бути нова закоханість або роман.

Час зміцнювати себе і свої відносини, ідеологію, прагнення, матеріальну сторону життя і здійснювати важливі покупки і угоди з 31 серпня по 3 вересня.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Тельця на серпень 2019

Пік 1 серпня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, акцент на сім’ю і будинок.

З 11 по 28 серпня – інформація про нерухомість і сім’ї.

Пік 15 серпня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації і рішення, акцент на сім’ю, кар’єру, відносини.

З 18 серпня по 4 жовтня – більше енергії, особливо для творчості і розваг.

З 21 серпня по 14 вересня – більше харизми, творчий і любовний період.

З 28 серпня по 14 вересня – інтелектуальний тонус, інтелектуальна творчість.

Пік 30 серпня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, акцент на любов, творчість, дітей.

Гороскоп опублікований 02.08.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 25 T. 0,412